Žiemos  šventė Šeduvos gimnazijoje

 

Sausio 18d popietę Šeduvos gimnazijos specialiame skyriuje vyko smagi žiemos šventė. Šventės organizatorė, mokytoja- auklėtoja Kristina Butkuvienė ir dalyviai: auklėtojos Virginija Bliumienė, Aušra Drukteinienė, Goda Mikalonienė, Violeta Šarauskienė, mokytojo padėjėjas Virgilijus Raupys ir mokiniai iš „Riešutėlių“, „Spindulėlių“, „Aitvarų“, „Braškių“ grupių šventę pradėjo judria mankšta ratu ir toliau suko ratus aplink laužą.

Mokinius viliojo įdomios komandinės rungtys, kur reikėjo lenktyniauti su rogutėmis, sniego gniūžtes į kibirus mėtyti, sniego gniūžtę sveiką mediniam šaukšte parnešti. Visoms grupėms labai patiko išbandyti jėgas, kas toliau ant sniego  čiūžinį numes bei toliau su slidėmis nučiuožti sugebės ir kuri komanda kurią įveiks virvės traukimo rungtyje.

Aktyviausi komandinių rungčių dalyviai buvo „Aitvarų“ grupės mokiniai, o greičiausiai lenktyniavo „Riešutėlių“ ir „Spindulėlių“ grupių mokiniai.

Patys jauniausi „Spindulėliai“ piešė dažais ant sniego. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais ir nestokojo geros nuotaikos, nes žiemos šventė jiems patiko, taip jie stiprino savo sveikatą, grūdino organizmą, judėjo ir suteikė sau gerų emocijų, buvo fiziškai aktyvūs, skatino bendravimą tarp bendraamžių ir kitų bendruomenės narių.

Mokytoja Kristina Butkuvienė

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts