Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Žiemos  šventė Šeduvos gimnazijoje

Avatar

Paskelbta

data

 

Sausio 18d popietę Šeduvos gimnazijos specialiame skyriuje vyko smagi žiemos šventė. Šventės organizatorė, mokytoja- auklėtoja Kristina Butkuvienė ir dalyviai: auklėtojos Virginija Bliumienė, Aušra Drukteinienė, Goda Mikalonienė, Violeta Šarauskienė, mokytojo padėjėjas Virgilijus Raupys ir mokiniai iš „Riešutėlių“, „Spindulėlių“, „Aitvarų“, „Braškių“ grupių šventę pradėjo judria mankšta ratu ir toliau suko ratus aplink laužą.

Mokinius viliojo įdomios komandinės rungtys, kur reikėjo lenktyniauti su rogutėmis, sniego gniūžtes į kibirus mėtyti, sniego gniūžtę sveiką mediniam šaukšte parnešti. Visoms grupėms labai patiko išbandyti jėgas, kas toliau ant sniego  čiūžinį numes bei toliau su slidėmis nučiuožti sugebės ir kuri komanda kurią įveiks virvės traukimo rungtyje.

Aktyviausi komandinių rungčių dalyviai buvo „Aitvarų“ grupės mokiniai, o greičiausiai lenktyniavo „Riešutėlių“ ir „Spindulėlių“ grupių mokiniai.

Patys jauniausi „Spindulėliai“ piešė dažais ant sniego. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais ir nestokojo geros nuotaikos, nes žiemos šventė jiems patiko, taip jie stiprino savo sveikatą, grūdino organizmą, judėjo ir suteikė sau gerų emocijų, buvo fiziškai aktyvūs, skatino bendravimą tarp bendraamžių ir kitų bendruomenės narių.

Mokytoja Kristina Butkuvienė

 

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019