Gyventojai skundžiasi Sąvartynai miesto gatvėse

Į savaitraščio „Radviliškio krašto“ redakciją  paskambinusi pastabi senolė informavo, kad  kažkokie chamai prie šimtabučio (Žalioji g. 10) tamsiu paros metu sukrovė senų rakandų atliekas. Žvilgtelėjome. Tai tiesa, kažkas suardęs baldus jų likučius sukrovė prie „urvinių“ šiukšlių konteinerių. Tvarkingai, kultūringai, bet ar taip galima elgtis? Juk konteineriais ir visa aplinka prie jų naudojasi visi gyventojai ir daug maloniau, kai ši aplinka tvarkinga. Norime priminti, jog stambiagabaritės atliekos išvežamos tam tikromis dienomis, o norėdami atsikratyti nebereikalingų baldų ar kitų daiktų, tai galite padaryti Atliekų priėmimo punkte Žironų gatvėje. Šiame punkte stambiagabaritės atliekos priimamos nemokamai.

Trūksta tekstilės atliekų konteinerių

Kai kuriose Radviliškio gatvėse pusiau požeminių konteinerių aikštelėse pastatyti ir gelsvi tekstilės atliekų surinkimo konteineriai. „Šie konteineriai tokie maži, jog vos tik juos išvalius, po dienos kitos vėl būna pilni. Ypač baisus vaizdas Radvilų gatvės gale – ilgiau nei savaitę prie perpildyto tekstilės atliekų konteinerio mėtėsi išdraikyti rūbai. Akivaizdu, kad  tekstilės atliekų surinkimo konteineriai per maži ir per retai išvežami – juk Radvilų gatvėje daug namų, vadinasi, ir daug gyventojų nori atsikratyti nebereikalingais rūbais“,- redakcijai skundėsi radviliškiečiai, neapsikęsdami dėl naujų sąvartynų miesto gatvėse.

Sąvartynais mieste skųstasi ir prieš 50 metų

Radviliškio  miesto gatvėse atsirandančiais sąvartynais gyventojai skųsdavosi visais laikais. Jau prieš 50 metų „Komunizmo aušra“ rašė apie Naujosios gatvės „apsišikėlius“, kurie savo šiukšles nešė į miesto parką  ir  stadioną. Tokių pat pastabų sulaukdavo ir Gedimino gatvės gyventojai. Sąrašą galima pratęsti, bet kodėl? Šiukšlynai – miesto dalis. Jie buvo prieš daugelį metų, yra šiandien ir „puoš“ miestą ateityje, nes dalis gyventojų – kiaulės, o miesto valdžia – impotentai. Jei nesutinka, tegul įrodo.

P.S. Lauksime ir daugiau gyventojų pranešimų apie netvarką mieste ir rajone, o ypač – šiukšlintojų nuotraukų.

Paulius Ropė

Total
24
Dalinasi
Related Posts