Gyventojai skundžiasi Klausimus dėl kieme esančių balų savivaldybė pasiūlė spręsti raštu

Į redakciją kreipėsi radviliškietė Regina (pavardė redakcijai yra žinoma). Ji sakė daug metų kovojanti, kad keliuke prie namų nebūtų balų. Radviliškyje, kieme prie namų adresu Radvilų g. 10 ir Radvilų  g. 12 yra įvažiavimas į 6 garažus. Kaip sako Regina, ši teritorija nepriskirta prie jokio namo. Problema tęsiasi daug metų. Buvo atvykę savivaldybės vadovai pažiūrėti, tačiau vasaros metu kiemas buvo sausas. Siūlyta tvarkyti daugiabučių kiemus, tuo pačiu sutvarkant įvažiavimą į garažus, tačiau savivaldybė tuo metu siūlė gyventojams savo lėšomis prisidėti 30 proc. Pasak radviliškietės, būna, kad patys gyventojai laikinai keliuką sutvarko, bet duobės greitai ir vėl atsiranda, todėl reikia didesnio remonto. Regina atsiuntė keliuko į garažus nuotraukas, kuriose matyti duobėtas kelias ir balos bei prašė pagelbėti susikalbėti su valdininkais.

Pasiūlė teikti paraišką savivaldybei

Radviliškio miesto seniūno paklausėme, ar ši gyventojų problema seniūnijai yra žinoma ir ką šioje situacijoje būtų galima padaryti bei padėti aplinkui esančių namų gyventojams, kurie šiuo keliuku važinėja. Radviliškio miesto seniūno pavaduotoja, šiuo metu pavaduojanti seniūną, Vigilija Dževečkienė neatsakė, ar seniūnijai buvo žinoma apie šio kelio būklę, tačiau pasiūlė dėl remonto gyventojams teikti paraišką raštu Radviliškio rajono savivaldybės administracijai, cituojame:

„Informuojame, kad Savivaldybės taryba 2021-10-14 sprendimu Nr. T-596 „Dėl susisiekimo komunikacijų ir jų inžinerinių tinklų statybos, rekonstravimo ir kapitalinio remonto, dalyvaujant fiziniams ir juridiniams asmenims, tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtino Susisiekimo komunikacijų ir jų inžinerinių tinklų statybos, rekonstravimo ir kapitalinio remonto, dalyvaujant fiziniams ir juridiniams asmenims, tvarkos aprašą, kuriuo vadovaujantis objektai yra įtraukiami į planuojamų statyti, rekonstruoti ir remontuoti objektų sąrašą. Vadovaujantis minėtu tarybos sprendimu, gyventojai gali pildyti paraiškas ir kreiptis į savivaldybės administraciją. Paraiškos priimamos iki 2021 m. gruodžio 31 d. Savivaldybės administracijoje arba siunčiamos paštu adresu Aušros a. 10, Radviliškis, el. paštu informacija@radviliskis.lt.“

Ar pavyks Reginai bei kitiems šio kiemo gyventojams sulaukti pagalbos iš savivaldybės, o gal vėl ši problema vėl atguls į mero bei administracijos direktorės valdiškus stalčius, paaiškės netrukus. Apie tai informuosime kituose savaitraščio „Radviliškio kraštas“ numeriuose.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts