Gyventojai skundžiasi Ar turės daugiabutyje šildymą?

Į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją kreipėsi Radvilų gatvės 25 daugiabučio namo gyventojai, kurie prašo padėti išspręsti jų problemas. Cituojame:

„Sveiki, gal galėtumėte pasidomėti, kodėl renovuojamame name Radvilų 25 adresų žmonės iki šiol neturiu įvesto šildymo (tai yra naujų radiatorių). Renovacijos darbai prasidėjo dar ankstyvą pavasarį tačiau šildymo sistema pradėta keisti tik rugsėjo antroje pusėje. Dalis gyventojų namo dar neturi net naujų radiatorių, laukiame “papildymo” jau savaitę laiko. Jokie darbai nevyksta, butuose kurie  gavo radiatorius jie paremti į sienas. Laukia neaišku kada bus pakabinti. Skambinant rangovui klausiant kada bus pradėti šildymo sistemos darbai, kad žmonės turėtu šildymą? Atsakymas planuojam greitai bus. Techninė priežiūra į gyventojus nereaguoja, „Radviliškio būsto“ atstovė Ieva Šukaitienė nereaguoja. Rangovas nereaguoja… Gal susidomėjus žiniasklaidai darbai pajudės.
Ypač kai mieste pajungtas šildymas, o gyventojai net neturi radiatorių…“

Dėl šios gyventojų išsakytos problemos kreipėmės į  UAB „Mano būstas Radviliškis“  administraciją, kuri  netrukus informavo apie darbų eigą, cituojame:

„Atsakydami į Jūsų paklausimą informuojame, kad  rangos darbus vykdo rangovas UAB „Stogtekta“. Rangovas informavo, kad šiandien gavo likusius radiatorius ir spartins darbą, kad jie butų sumontuoti kuo skubiau. Svarbu, kad visi butų savininkai įsileistu į butus. Gražios dienos.“

Tikėkimės, kad gyventojai pasirūpins, jog rangos darbus atliekantys darbuotojai galės netrukdomai patekti į butus ir darbai bus padaryti.

Jei turite klausimų į kuriuos nepavyksta gauti atsakymų iš savivaldybės, seniūnijos ar kitų institucijų visada galite kreiptis į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją el. paštu: redakcija@radviliskiokrastas.lt ir mes Jums padėsime.

Total
0
Dalinasi
Related Posts