Gyventojai rašo Rudenį kiemsargiams padaugėja darbo

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją dažnai pasiekia gyventojų laiškai dėl įvairių gyvenimiškų problemų. Gerą kiemsargės darbą giria ir prastu laiptinių valymu skundžiasi Žaliosios g. Nr. 10 namo gyventojai: „Rudeniui įsibėgėjus, krenta kaštonai, o su jais gatvėse ir kiemuose pagausėja lapų. Vėjas juos noriai nešioja ten, kur reikia ir kur nereikia. Taigi ir Žaliosios gatvės 10 namo kiemo teritorijos prižiūrėtojai Andželikai darbo pagausėjo.

Andželika jau daug metų valo mūsų kiemo teritoriją. Kada ji dirba  nematome, tik kartais naktį išgirstame, kad  kieme vyksta darbas. Namo gyventojai patenkinti Andželikos darbu ir dėkingi jai už nuoširdų, atsakingą darbą.

To negalima pasakyti apie laiptinių valymą. Jau dvi savaitės laiptines valo bet kaip. Sušlapina tik laiptinės vidurį, kampai lieka sausi, kilimėliai prie durų nepaliesti, nevalyti ir laiptų turėklai. Galbūt tai naujas žmogus, nežino, kaip atlikti darbą. Norėtume, kad valant laiptines, ne tik sočiai pripiltų kvepalų, bet ir atsakingiau valytų – juk mes už darbą susimokame. Tikimės, kad bus atsižvelgta į mūsų geranoriškus pageidavimus“,- rašo radviliškiečiai.

Problemą dėl prasto laiptinių valytojos darbo paprašėme pakomentuoti UAB „Mano Būstas Radviliškis“ atstovų.

UAB „Mano Būstas Radviliškis“ komentaras

Pasak UAB „Mano Būstas Radviliškis“  atstovų, gyventojams pastebėjus, kad daugiabučio namo laiptinė neišvalyta ar išvalyta  prastai, reikia susisiekti su namo  administratoriumi, jis operatyviai atvyks ir užfiksuos  laiptinės neišvalymo faktą. Už  valytojos neatliktą darbą gyventojams nereikės mokėti, o valytoja bus įspėta.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
1
Dalinasi
Related Posts