„Greitosios“ darbuotojai stojo mūru už savo direktorę. Grėsmė kuriam laikui nutolo

VšĮ Radviliškio rajono greitosios medicinos pagalbos centro darbuotojai kreipėsi į Radviliškio rajono savivaldybės vadovus bei savivaldybės tarybos narius su prašymu atšaukti paskelbtą konkursą į šio centro direktorės vietą.

Prašymą pasirašė beveik visi Greitosios medicinos pagalbos centro darbuotojai. Jie nurodė, kad nenori, jog likus tik keletui mėnesių iki įstaigos reorganizavimo, tai yra iki 2023 m. liepos 1 d., būtų renkamas naujas vadovas. Darbuotojai teigia, kad yra patenkinti santykiais su vadove ir tuo, kaip ji taupo įstaigos pinigus, skirdama juos ne sau, o darbuotojų atlyginimams, būtinoms darbo priemonėms.

Nors praėjo nemažai laiko, kaip įteiktas prašymas Radviliškio rajono savivaldybės merui Vytautui Simeliui, administracijos direktorei Jolantai Margaitienei, tačiau iki šiol jie savo nuomonės neišsakė. To neskuba daryti ir rajono tarybos nariai. Tikėtina, kad dalis politikų šiuo klausimu dar pasisakys tarybos posėdyje, kuris vyks jau kitą savaitę.

Tiesa, vienas tarybos narys Gediminas Lipnevičius savo socialinio tinklo paskyroje šiuo klausimu išsakė savo nuomonę: „Kadangi biudžete nėra numatytos papildomos lėšos, pritariu medikų nuomonei, kad tokiam trumpam laikui naujo vadovo paskyrimas ne tik nereikalingas, bet įves sumaištį bei ženkliai patuštins įstaigos biudžetą, kas ateityje atsilieps darbuotojų atlyginimams ar jų priedams. Beje, papildomos išlaidos gali siekti net apie 30 000 eurų.“

Politikas kreipėsi ir į merą, kad šis atidėtų (stabdytų) konkurso dėl naujo vadovo parinkimo vykdymą. Taip pat siūlė sukviesti visus suinteresuotus asmenis pasitarti šiuo klausimu.

Praėjus keletui dienų, paaiškėjo, kad konkursas į VšĮ Radviliškio rajono greitosios medicinos pagalbos centro direktoriaus vietą neįvyko – vienintelis konkurso dalyvis nepraėjo atrankos. Kadangi liko tik keli mėnesiai iki įstaigos reorganizacijos, tikimasi, kad konkursai nebebus organizuojami ir bus sutaupyta apie 30 000 eurų mokesčių mokėtojų pinigų.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts