Radviliškyje sutvarkyti daugiabučių namų kiemai

Daugelis radviliškiečių, gyvenančių daugiabučiuose namuose, skundžiasi duobėtais kiemai bei ne ką geresnės būklės privažiavimais prie jų. Taip pat daugiabučių namų gyventojai skundžiasi, jog automobiliai nebetelpa aikštelėse – jeigu anksčiau viena šeima turėjo vieną automobilį, tai dabar turi po du ir daugiau automobilių.

Dėmesys į daugiabučių namų kiemus jau buvo atkreiptas praėjusiais metais – buvo sutvarkytos daugiabučių gyvenamųjų namų stovėjimo aikštelės Gedimino gatvėje 38, Kudirkos gatvėje 13, 15. Atnaujinta asfaltbetonio danga prie daugiabučio gyvenamojo namo Vaižganto gatvėje 58 C. Naujai įrengta 30 vietų automobilių stovėjimo aikštelė A. Povyliaus gatvėje, atnaujinti pėsčiųjų takai.

Gyventojų skundai buvo išgirsti

Dar praėjusiais metais Jaunystės g. Nr. 4 namo gyventojai Tarybos nariui Gediminui Lipnevičiui skundėsi dėl duobėto kiemo bei prastos įvažiavimo dangos būklės. Tarybos narys, gavęs gyventojų skundą, kreipėsi į miesto seniūną E. Mončauską su klausimu, kada bus sutvarkytas šio namo kiemas bei įvažiavimas į jį.

„Atsakydamas į Jūsų 2020 m. lapkričio 18 d. el. paklausimą „Pranešimas dėl skundo“  informuoju, kad Radviliškio miesto seniūnija planuoja 2021 metų biudžetą ir, jeigu bus gautos lėšos daugiabučių gyvenamųjų kiemų tvarkymui, seniūnija spręs Jūsų minėtą problemą. Taipogi informuoju, kad šiuo klausimu Jūs galite kreiptis į Radviliškio rajono savivaldybės administraciją“,- Tarybos nariui G. Lipnevičiui atsakė  seniūnas.

Taigi lėšos buvo gautos ir  praėjus metams šio namo  gyventojai gali džiaugtis  išasfaltuotu kiemu bei sutvarkytu įvažiavimu į jį.

„Džiaugiuosi, kad pagaliau daugelis kiemų sutvarkyti. Dėkoju seniūnijos ir savivaldybės atsakingiems darbuotojams, kurie išgirdo mano bei gyventojų iškeltas problemas Tikiuosi, kad šiais metais bus išasfaltuotos likusios miesto neasfaltuotos gatvės bei pabaigti tvarkyti likę daugiabučių namų kiemai“,- sakė Tarybos narys G. Lipnevičius.

Jonas Petrikas

Total
1
Dalinasi
Related Posts