Europos Judumo savaitė „Judėk tvariai, išlik sveikas“

Minint Europos Judumo savaitę „Judėk tvariai, išlik sveikas“ rugsėjo 21 dieną Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“ kieme vyko RIUKKPA organizuojama respublikinė akcija “Rieda ratai rateliukai“, kurios metu paminėjome Tarptautinę dieną be automobilio. Šios akcijos tikslas skatinti vaikų fizinį aktyvumą, sudominant netradicine veikla, supažindinti su ekologiškomis susisiekimo priemonėmis ir bent vieną dieną išsiversti be automobilio,  pasinaudojant tomis transporto priemonėmis, kurios padėtų ne tik saugoti gamtą nuo taršos, bet ir stiprintų mūsų sveikatą.

Labai džiugu, kad akcijos dieną visi  vaikučiai į darželį atskubėjo įvairiomis transporto priemonėmis: dviratukais, paspirtukais, triratukais, riedlentėmis, vaikiškais vėžimėliais ir puikiai nusiteikę, nekantravo jomis pasivažinėti.

Sulaukėme ir svečių Radviliškio rajono policijos komisariato vyresniosios inspektorės Ilonos Sernovienės su kolege bei labai mylimo šuniuko Amsiaus. Edukacinės pamokėlės metu vaikučius sudomino inspektorių mokymai, kaip saugiai elgtis gatvėje einant, važiuojant paspirtuku ar dviratuku. Gavę žinių ir patarimų, saugiai važinėjomės paruoštose trasose, įveikėme ne vieną kliūtį ir džiaugiamės aktyvia ir smagia veikla lauke. Renginio pabaigoje Radviliškio r. visuomenės sveikatos biuro specialistė Albina Lukošienė  visiems dalyviams įteikė po dovanėlę.

                                                                                 Lopšelio – darželio „Kregždutė“ auklėtoja Roberta Tkačuk

Total
0
Dalinasi
Related Posts