Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Dabar aktualiausias klausimas-centrinė miesto aikštė

Avatar

Paskelbta

data

Skaitytojai rašo


Atrodo, daugiau jokių darbų ar klausimų nėra. Visi dabar kalti, kad neužtariate mero, nepalaikote finansiškai. Kyla klausimas, o kam iš vis tą aikštę reikėjo ardyti, jei nėra lėšų? O už tuos pinigus, kuriuos dabar išmetė kaip į balą, galima buvo minimaliai tvarkingai sutvarkyti. Mere, leiskite paklausti, o gal miestui yra suteiktas, pavyzdžiui,kurortinio miesto centro vardas? Tada jau kitas dalykas. Būtinai reikia tvarkyti. O gaila, būtų išrinkti konservatoriai, ponas V. Juozapaitis – kultūros ministru, tai būtų pažėręs pinigėlio mūsų kurortams. O dabar žalieji ir dar „valstiečiai“ nieko neduoda. Vargas, o kaip tada šventės, jubiliejai, festivaliai? Kaip mes be jų išgyvensime? Juk žada meras, kad pas mus užsieniečiai atvažiuos. Nebent tie iš Rūklos – pabėgėliai. Bet ir tie bėga iš Lietuvos, nenori nei mūsų aikščių, nei mūsų miestų, bėga kur šilčiau ir pinigų daugiau. Tad kad, mere, nebus kam žiūrėti į tą centro aikštę. O mums jos nereikia. Nejaugi niekas daugiau jūsų nejaudina? Ar neturite kitų rūpesčių? O kaip žmonės,kaip jie gyvena? Ar jums neįdomu?

Seimo narys, tas mechanikas, kaip jūs teigiate, rūpinasi paprastais žmonėmis, jam svarbios jų problemos. Jeigu jis galėtų, išspręstų visus žmonių klausimus. O jūs mokytojas, mere. Kaip sako Leninas: „Mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis“. Tai jums reikėtų dar pasimokyti, kaip taupyti ir kur lėšas naudingai panaudoti. Už tuos pinigėlius, kuriuos „iššvaistote“, geriau gatves išasfaltuokite, kad automobiliai nebūtų laužomi, o kiemai-baisiau negali būti – vienos duobės. Gyventojai greitai kojas išsisukinės.

Normalaus suolo nėra, visi sulūžę, senjorai neturi kur pailsėti. Vaikams mažiems nėra ką veikti. Aikštelių nėra, medžių mieste mažai beliko. Pavėsio nėra, kai vasarą karšta. Ar čia tvarka? Pas gerą šeimininką sutvarkyti pirma pakraščiai, o paskui – vidurys. O pas mus atvirkščiai. Pirmą tvarkomas centras, nes ten meras sėdi. Jis „karalius be karūnos“. O paskui – pakraščiai, ir neaišku, kada bus tvarkomi. Kas pasiskųs, kad į tą aikštę bus sudėti milijonai, ar mūsų gyvenimai pasikeis? Ar mūsų vaikai, anūkai sugrįš iš užsienio? Ar darbo vietų padaugės, atlyginimai padidės? Pažiūrėkite, kas sėdi savivaldybėje. Meras, jo žmona, V. Juozapaičio giminaitė, J.Margaitienė. O seniūnijoje- L.Grigaliūnas ir J. Margaitienės sesuo. Giminės, draugai, artimieji. O kai mokslus baigia jaunimas-nėra vietos. Tiems belieka kelionė į užsienį. Gaila, kad žmonės rinko ne tuos, kuriuos reikia.
Manęs, senjoros, klausia vienas žmogelis, kas mūsų miestui vadovauja. Atsakau, kad Antanas Čepononis. „A,konservatorius. Taip,aišku, man tiesiog jūsų gaila“,- sako žmogelis.

Tiesiog ir man gaila. Aš tikiu, kad per kitus merų rinkimus žmones pasirinks ir balsuos už žmogų, kuris dirbs jums, o ne sau ir „neįsisavins“pinigėlių.

Senolė

P.S. Negaliu tylėti, širdį spaudžia, kaip gali meras taip elgtis su žmonėmis, neatsižvelgdamas į jų padėtį, jų prašymus, į jų pastabas, jų rūpesčius. Juk merus tai žmonės renka.

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019