Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Dabar aktualiausias klausimas-centrinė miesto aikštė

Avatar

Paskelbta

data

Skaitytojai rašo


Atrodo, daugiau jokių darbų ar klausimų nėra. Visi dabar kalti, kad neužtariate mero, nepalaikote finansiškai. Kyla klausimas, o kam iš vis tą aikštę reikėjo ardyti, jei nėra lėšų? O už tuos pinigus, kuriuos dabar išmetė kaip į balą, galima buvo minimaliai tvarkingai sutvarkyti. Mere, leiskite paklausti, o gal miestui yra suteiktas, pavyzdžiui,kurortinio miesto centro vardas? Tada jau kitas dalykas. Būtinai reikia tvarkyti. O gaila, būtų išrinkti konservatoriai, ponas V. Juozapaitis – kultūros ministru, tai būtų pažėręs pinigėlio mūsų kurortams. O dabar žalieji ir dar „valstiečiai“ nieko neduoda. Vargas, o kaip tada šventės, jubiliejai, festivaliai? Kaip mes be jų išgyvensime? Juk žada meras, kad pas mus užsieniečiai atvažiuos. Nebent tie iš Rūklos – pabėgėliai. Bet ir tie bėga iš Lietuvos, nenori nei mūsų aikščių, nei mūsų miestų, bėga kur šilčiau ir pinigų daugiau. Tad kad, mere, nebus kam žiūrėti į tą centro aikštę. O mums jos nereikia. Nejaugi niekas daugiau jūsų nejaudina? Ar neturite kitų rūpesčių? O kaip žmonės,kaip jie gyvena? Ar jums neįdomu?

Seimo narys, tas mechanikas, kaip jūs teigiate, rūpinasi paprastais žmonėmis, jam svarbios jų problemos. Jeigu jis galėtų, išspręstų visus žmonių klausimus. O jūs mokytojas, mere. Kaip sako Leninas: „Mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis“. Tai jums reikėtų dar pasimokyti, kaip taupyti ir kur lėšas naudingai panaudoti. Už tuos pinigėlius, kuriuos „iššvaistote“, geriau gatves išasfaltuokite, kad automobiliai nebūtų laužomi, o kiemai-baisiau negali būti – vienos duobės. Gyventojai greitai kojas išsisukinės.

Normalaus suolo nėra, visi sulūžę, senjorai neturi kur pailsėti. Vaikams mažiems nėra ką veikti. Aikštelių nėra, medžių mieste mažai beliko. Pavėsio nėra, kai vasarą karšta. Ar čia tvarka? Pas gerą šeimininką sutvarkyti pirma pakraščiai, o paskui – vidurys. O pas mus atvirkščiai. Pirmą tvarkomas centras, nes ten meras sėdi. Jis „karalius be karūnos“. O paskui – pakraščiai, ir neaišku, kada bus tvarkomi. Kas pasiskųs, kad į tą aikštę bus sudėti milijonai, ar mūsų gyvenimai pasikeis? Ar mūsų vaikai, anūkai sugrįš iš užsienio? Ar darbo vietų padaugės, atlyginimai padidės? Pažiūrėkite, kas sėdi savivaldybėje. Meras, jo žmona, V. Juozapaičio giminaitė, J.Margaitienė. O seniūnijoje- L.Grigaliūnas ir J. Margaitienės sesuo. Giminės, draugai, artimieji. O kai mokslus baigia jaunimas-nėra vietos. Tiems belieka kelionė į užsienį. Gaila, kad žmonės rinko ne tuos, kuriuos reikia.
Manęs, senjoros, klausia vienas žmogelis, kas mūsų miestui vadovauja. Atsakau, kad Antanas Čepononis. „A,konservatorius. Taip,aišku, man tiesiog jūsų gaila“,- sako žmogelis.

Tiesiog ir man gaila. Aš tikiu, kad per kitus merų rinkimus žmones pasirinks ir balsuos už žmogų, kuris dirbs jums, o ne sau ir „neįsisavins“pinigėlių.

Senolė

P.S. Negaliu tylėti, širdį spaudžia, kaip gali meras taip elgtis su žmonėmis, neatsižvelgdamas į jų padėtį, jų prašymus, į jų pastabas, jų rūpesčius. Juk merus tai žmonės renka.

1 Comment

1 Comment

  1. Avatar

    valdas

    2017 kovo 9 at 16:28

    Jau seniai ta merą ir jo korumpuotą savivaldybės gaują reikėjo išdraskyti. Ir kas darosi poliklinikose. Už kokius nuopelnius buvo suteiktas ” titulas ” poliklinikos vadovei.? Už tai kad dangsto savo korumpuotus daktariukus. Ar buvo atleista pavaduotoja kuri girta važinėja automobiliu. Ar žinote, kad psichikos centro
    gydytoja Jankauskienė už ” Atlygį ” padarys žmogų ” Neveiksniu” Tai NKVD laikai grižo. Ir viskas yra dangstoma. Niekas nesuka galvos dėl žmogaus.

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rajono aktualijos

Reikalinga pagalbinė darbininkė

Avatar

Paskelbta

data

Reikalinga pagalbinė darbininkė namo ir aplinkos tvarkymui Radviliškyje (1 kartą per savaitę)  Tel. 8 682 3718

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Radviliškyje sulaikytas vairuotojas, galimai disponavęs narkotinėmis medžiagomis

Avatar

Paskelbta

data

2020-03-20 apie 17:30 val. Radviliškyje Maironio g., policijos pareigūnams sustabdžius ir patikrinus automobilio BMW 530 dokumentus, vairuotojo gim. 1991 m. buvo paprašyta išlipti iš automobilio. Vyras išlipdamas iš automobilio, iš striukės kišenės išmetė permatomą, plastikinį paketėlį su galimai narkotine medžiaga. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019