Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Seimo narys „posėdžiavo“ bare

Avatar

Paskelbta

data

Seimo nariai skundžiasi, kad yra nuolat persekiojami žurnalistų, fotografuojami, o ne pačios gražiausios jų nuotraukos viešinamos informaciniuose portaluose bei socialiniuose tinklapiuose. Na, nieko nepadarysi – politikas yra viešas asmuo ir rinkėjai turi teisę matyti, ką jis veikia ne tik Seime, bet ir už jo ribų. Juk sakoma, kad seimo narys dirba 24 valandas per parą.

Rinkėjas užfiksavo Vilniaus bare alumi besimėgaujantį Seimo narį Algimantą Salamakiną. Seimo narys paaiškino, kad gegužės 10 d. po 15 valandos ėjo į namus ir, kadangi nebuvo pietavęs, užsuko į barą išgerti alaus ir užkąsti.
Rinkėjas, pastebėjęs Seimo narį, paskambino jo sekretorei ir sužinojo, kad Seimo narys posėdžiauja. Tiesa, nepatikslino, kad bare.

Seimo narys A. Salamakinas sakė, kad jam ši situacija juokinga ir jis nemato jokio reikalo teisintis dėl pasisėdėjimo prie alaus bokalo. Jo kolegų nuomone, šis Seimo narys nieko smerktino nepadarė, dirba daug ir gerai, o tapti priklausomu nuo alkoholio jam jau nebegresia.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019