Burbiškio dvare – Tulpių žydėjimo vakaras

Radviliškio rajone esantis Daugyvenės muziejaus Burbiškio dvaras kaip ir kasmet gegužės pradžioje savo lankytojams dovanoja pavasarinę gamtos dovaną – žydinčių tulpių jūrą. Šiemet tulpės žydėjo jau dvidešimt septintąjį pavasarį.

Spalvų ir žiedų formų jūra kasmet vilioja šių gėlių mėgėjus ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių. Pernai dėl karantino šventę teko atšaukti, šiais metais taip pat negalėjome organizuoti didelės šventės, tačiau gegužės 10-osios vakarą dvaras skendo ne tik tulpių žiedų, bet ir muzikos garsų jūroje.

Šventinę vakaro nuotaiką kūrė dviejų grupių muzikiniai pasirodymai – scenoje skambėjo grupės „Electric Ladies“ smuiko melodijos ir grupės „La forza“ merginų skambūs balsai.

Dvaro lankytojai galėjo mėgautis šiltu vakaru, pasivaikščioti išpuoselėto parko alėjomis, apžiūrėti Burbiškio dvaro tulpių ekspoziciją, kurią sudaro daugiau nei 460 skirtingų rūšių tulpės.

Muzikinis tulpių žydėjimo vakaras sulaukė ir garbingų svečių – koncerte apsilankė LR Seimo nariai,  Radviliškio rajono savivaldybės meras, Tarybos  nariai ir savivaldybės administracijos darbuotojai.

Dėl karantino ribojimų koncertą stebėti galėjo ribotas dalyvių skaičius – jų koncerte buvo 150, tačiau saugumo priemonės nesugadino pakilios to vakaro nuotaikos ir leido mėgautis užburiančia Burbiškio dvaro parko atmosfera.

Burbiškio dvaro parkas pasipuošęs tūkstančiais spalvingų žiedų ir yra atviras lankytojams. Tad paskubėkite pasimėgauti žydinčios gamtos spalvų harmonija, pasivaikščioti nuostabiame dvaro parke. Žydintis pavasaris Jus kviečia į pasimatymą Burbiškio dvare – nepavėluokite…

Radviliškio miesto kultūros centro informacija

Nuotraukos Ž. Vilimaitienės

Total
1
Dalinasi
Related Posts