Skaitytojo nuomonė Nenumatytas čekiškasis futbolo faktorius

2004 m. Čekija pusfinalyje parklupdo grandų perpildytą Nyderlandų rinktinę. Jau 2000 m. Nedved, Smicer, Cech, Ulfalushi, Poborsky, Baros, Kioller karta Europoje karšė kailį visiems.

Panašu, kad Shicko, Darida vedami vidurio slavai pasirengę šią epopėją pratęsti ir Euro- 2020 pirmenybėse.

Fizinis pasirengimas, ištvermė, koncentracija gynyboje, eklektika puolime suponuoja faktą, kad lengva oponentams su jais nebebus.

Aišku, danai praradę draugą Ericsseną užsiaugino sparnus akimirksniu, tačiau ar nepritrūks jėgų, meistriškumo, metodinio įsisavinimo pasiekti svajotąjį pusfinalį?

Rodos, čekų sudėtis tikrai neprilygsta belgams, prancūzams, italams? Taip, jie turi legionierių Vokietijoje, kur futbolo IQ yra milžiniškas ir Dortmundas, Miunchenas – bet kuris miestas pulsuoja kovomis ir taurės iškėlimu į viršų.

Galbūt kantrybė, lyderių mokėjimas išreikalauti iš jaunimo yra esminis akcentas. Nes kur dabar meistrų perpildyti lenkai, slovakai, turkai, portugalai, olandai atsidūrė?

Lagaminų susipakavime ir atostogose iki naujų klubinių sezonų.
Čekijos benefisas sujaukia lažybas ekspertams, fanams, tačiau labai stebėtis neverta. 2010 planetos čempionate iššovė Urugvajus, 2016 – Velsas, kuo prastesni dabar yra tornadų nusiaubtos šalies reprezentantai?

Ruslanas Baranauskas, apžvalgininkas

Total
10
Dalinasi
Related Posts