Bibliotekoje – dvigubas renginys

Birželio 8 d. Radviliškio viešojoje bibliotekoje pristatyta nauja knyga ir surengtos edukacinės dirbtuvės.

Tąkart čia su mokytoja Diana Murauliene susirinko Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos 4 b klasės mokiniai. Jiems Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Užsienio kalbų tyrimo katedros tyrėja Rasa Bačiulienė pristatė savo knygą „Vilko ašara“, kurią šiais metais išleido VšĮ „Pamėginčius“, iliustravo jaunoji menininkė Emilija Čypaitė iš Dusetų.

Knygoje pateikiamos lietuvių patarlės, priežodžiai, palyginimai ir posakiai, kurių pagrindinis veikėjas – vilkas. Knyga puikiai tinka tiek lietuvaičiams, norintiems gražiai kalbėti gimtąja kalba ir geidaujantiems turtinti anglų kalbos žinias, tiek kitataučiams, trokštantiems šnekėti vaizdinga lietuvių kalba. Ji pasitarnaus ir mokytojams, vertėjams, ieškantiems papildomų, šiuolaikiniams moksleiviams įdomių ugdymo priemonių, šmaikštaus, taiklaus ar sąmojingo posakio, atitikmens.

Po knygos pristatymo viešnia dalyvius pakvietė į edukacines dirbtuves, kur „Kahoot“ platformoje laukė jos sukurtas patarlių žaidimas-viktorina.
Naudingų žinių padovanojusį, malonių įspūdžių palikusį projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba. 

Nuoširdžiai dėkojame knygos autorei už įsimintiną renginį, jame turiningai praleistą laiką, už ilgiau nei metus trunkantį bendradarbiavimą ir vertingą dovaną – Radviliškio viešajai bibliotekai paskirtas savo bei kitų leidėjų, įsiliejančių į projektą „Padovanok knygą Lietuvos bibliotekai“, knygas.

Radviliškio viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

Total
0
Dalinasi
Related Posts