Bendruomenės nariai keliavo į Jūrmalą ir Palangą

„Radviliškio krašto bendruomenė“ praėjusį šeštadienį ir sekmadienį vyko net į dvi keliones – šeštadienį į Jūrmalą ir Palangą, sekmadienį – į Palangą. 

Kelionė į Jūrmalą

Sinoptikų prognozuojamą karštą šeštadienį ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai išnaudojo turiningai ir atsivėsinti vyko į kaimyninės šalies kurortinį miestą – Jūrmalą. Čia poilsiautojai praleido visą ilgą karštą vasaros dieną – nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro. Dalis keliautojų vaikštinėjo besigrožėdami nuostabiais Jūrmalos miesto parkais, jaukiai laiką leido kavinukėse, tačiau didžioji poilsiautojų dalis mėgavosi puikiu vasarišku oru, vandeniu bei saule prie įšilusios Baltijos jūros. Įdegę, iki soties prisidūkę jūros bangose vėlų vakarą ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai patraukė namų link. Visi poilsinės kelionės dalyviai nuoširdžiai džiaugėsi sudaryta galimybe pailsėti pajūryje ir  grįžo namo pilni tik teigiamų emocijų.

Kelionė į Palangą

Pasirinkę Lietuvos  kurortą  Palangą, keliautojai taip pat neapsiriko. Oras buvo geras, o laiką  bendruomenės nariai galėjo leisti pagal savo norus.  Atvykę į kurortą daugelis keliautojų  nuskubėjo pasisveikinti su Baltija ir pasilepinti saulės voniomis.

Nenorintieji ilgai būti saulėje, patraukė ūksmingo grafo Tiškevičiaus parko link, aplankė Gintaro muziejų, grožėjosi dainuojančiu ir šokančiu kurorto fontanu, pasivaikščiojo Palangos tiltu.

Kadangi Lietuvoje vasara trumpa, autobusai prie jūros veš bendruomenės narius kiekvieną savaitgalį, jei tik bus norinčiųjų.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
14
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts