Socialiniai tinklai

Sportas

Baisogalos krepšininkai skina pergales

Avatar

Paskelbta

data

Praėjusį savaitgalį Mažų miestelių krepšinio lygos čempionate vyko paskutinis A diviziono turas, po kurio paaiškėjo visos komandos kovosiančios atkrintamosiose. Kadangi 12 komandų dėl savo vietos jau buvo ramios, didžiausia intriga buvo C pogrupyje kur dėl dviejų vietų kovojo keturios komandos.

A divizionas

Atsipalaidavusi Baisogala nesunkiai susitvarkė su penkiais „žaibiečiais“
Trečiąją pergalę ir trečiąją vietą prieš atkrintamąsias iškovojo praėjusio sezono finalininkė Baisogalos „Auridanos“ ekipa, kuri namuose nesunkiai 73:67 nugalėjo Kruonio „Žaibo“ atstovus. Nors  rezultatas gali atrodyti, kad rungtynės vyko atkakliai, taip tikrai nebuvo. Kruonio krepšininkai pirmavo tik pirmojo kėlinio pradžioje, o vėliau tvirtai vadžias savo rankose laikė aikštelės šeimininkai, kurie vienu metu pirmavo net 24 taškų persvara. Ketvirtajame kėlinyje jau savo pergale patikėjusius baisogališkius užklupo varžovų spurtas ženkliai sumažinęs skirtumą, tačiau dėl pergalės vos penkiese rungtyniavusiems Kruonio „Žaibo“ krepšininkams pakovoti nebepavyko.

A diviziono aštuntfinalio poros

Tiesiai į ketvirtfinalį A divizione jau pateko Kazlų Rūdos „Regusa“ ir Užpalių „Užpaliai“, o likusios 12 komandų per dvi savaites išsiaiškins dar šešias ketvirtfinalio ekipas. Beižionys kovos su Keleriškių „Laumetriu“, kuriems šį sezoną jau pralaimėjo, „Narvdžių“ ir „Alovės“ laukia itin tolima išvyka per visą Lietuvą, „Velžys“ susikaus su „Birštono“ vyrais, Juškonys varžysis su jau pažįstamais Šateikių krepšininkais, o Baisogalai teks kovoti su paskutiniu reitingu į atkrintamąsias patekusiu „Trakiškiu“.

Visuose A divizono etapuose iki pat finalų komandos kovos iki dviejų pergalių.

Baisogalos užkeikimas Narvydžiams

Savotišku užkeikimu galima pavadinti Narvydžių „Kuršastos“ komandos viešnages Radviliškio rajono Baisogalos miestelyje. Nors nuo pat savo debiuto lygoje „Kuršasta“ suburia stiprią ir ambicingą komandą, laimėti Baisogaloje jiems dar nėra pavykę. 2015 metais čia vykusiame finalo ketverte Skuodo rajono ekipa patyrė du pralaimėjimus ir liko be apdovanojimų, o šiame sezone Baisogaloje jau viešėjo tris kartus ir visus tris kartus vėl gi išvažiavo tuščiomis. Kovo 4 d. varžybose abi komandos rungtyniavo labai nerezultatyviai, o pergalę aikštelės šeimininkai iškovojo 63:50. Narvydžių komanda iš žaidimo krepšį atakavo tragiškai, tikslą pasiekė tik 28 procentai dvitaškių ir tritaškių metimų.

Tomas Martinaitis (Baisogalos „Auridana“): Mūsų ekipai tai buvo labai svarbios rungtynės norint užimti kuo aukštesnę vietą prieš atkrintamąsias. Su Narvydžių komanda žaidėme jau trečiąjį kartą šiame sezone, komandos viena kitą jau neblogai pažįsta, o šiose rungtynėse abiems labai sunkiai sekėsi puolime. Puikią atkarpą rungtynėse sužaidė Andrius Zapalskis, jo dėka mums pavyko įgyti dviženklį pranašumą, kurį tiesiog išlaikėmi ilgesnio suolelio dėka. Noriu padėkoti Narvydžių komandai už gerą kovą ir tikrai nenustebčiau jei ji patektų į finalinį ketvertą.

Mažų miestelių krepšinio lygos informacija
R.Benaičio nuotraukos

 

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Radviliškio sunkiaatlečių pasiekimai

Avatar

Paskelbta

data

Spalio 26-27 dienomis Kazlų Rūdoje vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės varžybos, kuriose dalyvavo stipriausi jėgos trikovės sportininkai. Varžybose sėkmingai pasirodė Radviliškio stipruoliai.

Moterų tarpe svorio kategorijoje iki 52 kg pagrindinė kova dėl pirmosios vietos vyko tarp radviliškiečių sporto meistrių – UAB Poreta darbuotojos Kristinos Kirilesku ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinės Lauros Margevičiūtės. Pirmą vietą iškovojo  Kristina, trikovėje surinkusi 287,5 kg. Laura, surinkusi 282,5 kg, užėmė antrą vietą. Absoliučioje  moterų įskaitoje Kristina ir Laura užėmė ketvirtą ir penktą vietas.

Vyrų tarpe svorio kategorijoje iki 59 kg, surinkęs  407,5 kg, nugalėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinys Laurynas Šaulis. Svorio kategorijoje iki 66 kg pašušvietis Gintaras Blėdis, surinkęs 502,5 kg, užėmė antrą vietą.

Sportininkai dėkingi UAB Poreta direktorei Ingai Jurkonytei ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktoriui Jonui Praviloniui už sudarytas sąlygas sportuoti ir dalyvauti varžybose.

Dalis Lapašinskas

Skaityti daugiau

Sportas

Iš Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybų – su medaliais

Avatar

Paskelbta

dataGruodžio 1 d. Alytuje pirmą kartą vyko Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybos. Jose dalyvavo ir Radviliškio r. rankų lenkikai, kurie atstovavo Lietuvos rinktinei. Pirmą kartą mūsų šalyje surengto pasaulio taurės („WAF world cup“) nugalėtojams Alytuje buvo išdalyta daugiau nei 30 taurių bei medalių komplektų.
Tarptautinės „World Armwrestling Federation“ (WAF) pasaulio taurės varžybos Alytaus miesto teatro salėje prasidėjo ryte. Kaip ir buvo tikėtasi, į varžybas užsiregistravo bemaž 80 sportininkų iš 5 šalių. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir garbės svečias iš Rumunijos – generalinis WAF ir „European Armwrestling Federation“ (EAF) sekretorius Mircea Simionescu.
Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Rumunijos ir kitų šalių sportininkai. Savo svorio kategorijose dešine ir kaire ranka pirmi buvo Janurijus Musvicas ir Rita Juškevičienė. Antras vietas pelnė Styvas Musvicas, Deividas Urba, Evelina Jacynaitė, Monika Mandravickytė, Gintarė Urbonavičiūtė. Susumavus rezultatus varžybose pirmi buvo lietuviai, antri – latviai, treti – ukrainiečiai.
Emocijos ir per dieną pavargę rankos ėmė viršų. Neretai į vadinamąjį „kablį” susikibę varžovai net kilnojo sunkų stalą, rankos slydo iš sportininkų gniaužtų, todėl teisėjams vis dažniau teko naudoti riešus bei plaštakas fiksuojančią juostelę. Pabudo ir salė: „tempk jį“, „laikyk“, „neatidaryk rankos”, „nepasiduok” ir kiti raginimo šūksniai aidėjo Alytaus miesto teatre.   

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019