Socialiniai tinklai

Sportas

Lietuvos tarpmokyklinio beisbolo čempionato Radviliškio finalas

Avatar

Paskelbta

data

Ši savaitė Radviliškio beisbolininkams buvo kaip niekada veikli. Pirmasis finišavo Lietuvos mokyklų beisbolo čempionatas Radviliškyje.

Paskutines dvi savaites Radviliškio, Vilniaus ir Kauno mokyklų sporto salėse dėl geriausiųjų titulo kovojo komandos sudarytos iš 3-4 klasių mokinių. Pirmąjame etape buvo išsiaiškintos po dvi stipriausias klases iš kiekvienos mokyklos. Jos pateko į rajoninį turą. Rajoniniuose turuose buvo išsiaiškinta klasė nugalėtoja, kuri turėjo vykti į Respublikinį turą. Radviliškyje dalyvavo apie 17 klasių komandų, apie 170 Radviliškio pradinių mokyklų moksleivių.

Kovo 20 dieną Sporto Arenoje, Finaliniame Radviliškio miesto ture susitiko po dvi stipriausias klases iš trijų Radviliškio pradinių mokyklų. Vaižganto progimnaziją atstovavo 4c ir 4a klasės. Gražinos pagrindinę mokyklą atstovavo 4c ir 4b klasės. Kudirkos progimnazijoje stipriausios buvo 4c ir 4a klasės. Klasės buvo suskirstytos į dvi grupes po tris komandas kiekvienoje.

Po įnirtingų kovų grupėse į Radviliškio Didįjį Finalą, iškovojusios po dvi pergales pateko dvi Vaižganto progimnazijos komandos 4c ir 4a.

Dėl 3-ios vietos mažajame finale susitiko dvi Gražinos komandos, Kudirkos mokyklos komandos užėmė abi likusias penktąsias vietas. Mažąjame finale Gražinos 4c pakartojo mokyklinio turo rezultatą ir įveikė 4b klasės mokinius rezultatu 10:1 bei iškovojo 3-ios vietos Taurę.

Didžiąjame Finale Vaižganto 4c klasės mokiniai pakartojo mokyklos turnyro rezultatą ir įveikė Vaižganto 4a klasės mokinius rezultatu 8:0. Ši pergalė leido jiems tapti Radviliškio miesto čempionais bei suteikė teisę atstovauti Radviliškio miestą Respublikiniame ture, kuris įvyko kovo 22 dieną Kaune.

 

Radviliškiečiai Vaižganto 4c – Lietuvos moksleivių beisbolo čempionai!

 

Kovo 22 d. Kauno Dainavos mokykloje vyko Respublikinis moksleivių beisbolo čempionato Turas.

Trys stipriausios Lietuvoje mokyklų klasės varžėsi tarpusavyje iš pradžių vieno rato sistema. Radviliškio atstovai Vaižganto progimnazijos 4 C klasė abejose rungtynėse lengvai įveikė varžovus ir užsitikrino vietą superfinale. Kauno Dainavos moksleiviai nugalėjo Vilniaus Baltupių progimnazijos vaikus ir dar kartą mėgino savo sėkmę ir meistriškumą prieš radviliškiečius. Vilniaus Baltupių progimnazija liko treti.

Superfinale vaižgantiečiai 14:4 nugalėjo Kauno Dainavos moksleivių komandą.  Radviliškietė Emilė Jankūnaitė gavo geriausio komandos žaidėjo prizą, o Eligijus Miciuta – viso moksleivių čempionato MVP! (Naudingiausias žaidėjas)

 

Radviliškio 10-mečiai beisbolininkai – Lietuvos čempionai!

 

2018 metų kovo 24 dieną Radviliškio Gražinos mokyklos sporto salėje po Lietuvos 10-mečių (gimusių 2007 ir jaunesnių) vaikų beisbolo žiemos čempionato Finalinio Turo paaiškėjo stipriausieji Lietuvos beisbolininkai. Ir jais pirmą kartą tapo Radviliškio beisbolo ir softbolo klubo sportininkai. Visą sezoną rungtyniavę be pralaimėjimų, jie šiandien patvirtino, kad yra tikrai patys stipriausi.

Pusfinalyje, kuris buvo žaidžiamas iki 2 pergalių, lengvai nugalėti bendraamžiai iš BK “Vilnius” klubo (27:2 ir 36:2).

Kitame pusfinalyje Kauno SM “Tauras” susitiko su Vilniaus SM “Tauras” sportininkais. Sezono metu, per 3 eilinius turus kauniečiams nepavykdavo įveikti vilniečių, tačiau ne šįkart. Surinkusi stipriausią sudėtį ir pasistiprinusi naujais žaidėjais Kauno komanda atrodė žymiai stipresnė nei buvo seniau ir įveikė vilniečius abiejose rungtynėse 16:14 ir 11:8.

Mažąjame finale dėl trečiosios vietos susitiko abi Vilniaus komandos. Nekėlė abejonių, kad reprezentacinė SM “Tauras” nugalės BK “Vilnius” komandą, sudarytą iš jaunų žaidėjų, prisijungusių prie klubo tik prieš 3-4 mėnesius. Taip ir įvyko. Vilniaus SM “Tauras” vaikai pasipuošė Lietuvos žiemos beisbolo čempionato bronzos medaliais.

Superfinale susitiko pralaimėjimų iki šiol nepatyrę radviliškiečiai ir buvę treti čempionato rikiuotėje SM “Tauras” iš Kauno. Kad išsiaiškinti nugalėtoją prireikė net trijų rungtynių. Pirmosiose nesunkiai 14:2 laimėjo mūsiškiai. Antrosiose ir kauniečius, ir radviliškiečius atrodė, kad kažkas pakeitė – kauniečiai ėmė puikiai mušti į salės tolimuosius kampus, o radviliškiečiai atrodė kaip žaisliukai su besibaigiančiomis baterijomis. Po atkaklios kovos kauniečiai laimėjo šias rungtynes 10:8 ir nutraukė 11 iš eilės radviliškiečių laimėtų rungtynių seriją. Kauniečius įkvėpė jų stiprybė ir ją lydėjusi sėkmė ir trečiose rungtynėse radviliškiečiai, nors ir sunkiai, bet visdėlto įveikė pasitikėjimą savimi įgavusius kauniečius rezultatu 8:4 ir pirmąkart per Radviliškio beisbolo klubo istoriją tapo Lietuvos čempionais. Sveikiname vaikus su aukso medaliais ir čempionų titulu!

Iškarto po rungtynių komandos buvo apdovanotos taurėmis, o jų žaidėjai medaliais ir individualiais prizais.

Radviliškio beisbolo klubo gretose žaidė ir Lietuvos čempionais tapo:

Tadas Mikšta (7 m. Kudirkos progimnazija), Matas Kalaima (8 m. Vaižganto progimnazija), Goda Utakytė (9 m. Vaižganto progimnazija), Titas Vismantas (10 m.  Vaižganto progimnazija), Kernius Švėgžda (10 m. Kudirkos progimnazija), Eligijus Miciuta (10 m.  Vaižganto progimnazija), Nojus Stanislauskas (10 m.  Vaižganto progimnazija), Žygimantas Senuta (10 m.  Vaižganto progimnazija), Emilė Jankūnaitė (11 m.  Vaižganto progimnazija), Laisvūnė Paskočimaitė (11 m. Gražinos pagrindinė mokykla).

Geriausi žaidėjai Radviliškio komandoje:

Geriausias gynėjas – Matas Kalaima

Geriausias mušėjas – Žygimantas Senuta

MVP Naudingiausias žaidėjas – Eligijus Miciuta

12-mečių čempionato Finaliniame ture Radviliškio klubo vaikai nesugebėjo pasipriešinti vyresniems varžovams

O sekmadienį, kovo 25 dieną Finaliniame Ture buvo užbaigtas žiemos sezono atviras Lietuvos 12-mečių vaikų beisbolo čempionatas. Radviliškio Arenoje susitiko 4 stipriausios čempionato komandos. Po keturių eilinių žiemos čempionato turų čempionato lyderiai Kauno, antri Minsko, treti Vilniaus ir ketvirti rikiuoėje likę Radviliškio jaunieji beisbolininkai. Nemažai daliai Kauno, Vilniaus ir Radviliškio vaikų tai buvo jau trečiasis finalas per paskutinias 4 dienas. Radviliškio komandą, žaidusią ta pačia sudėtimi, kaip ir 10-mečių čempionate, papildė tik 12-metė Goda Motekaitytė. Ir Vilniaus ir Kauno komandose žaidė po 5 vyresnius vaikus. Minsko komandą sudarė beveik visi 2005 ir 2006 metais gimę vaikai. Gal todėl, kad jaunesni, o gal atsiliepė nuovargis, tačiau mūsų komandos žaidėjams neužteko jėgų pasipriešinti nei viename mače.

Pusfinalyje pralaimėta Kaunui 1:3 ir 0:14, o mažąjame finale dėl 3-os vietos Minskui 6:8 ir 0:8. Minsko vaikai savo ruožtu pusfinalyje po atkaklios kovos nusileido Vilniui ir tam prireikė net 3 rungtynių (7:4, 0:4, 4:8).

Superfinalas buvo vertas savo pavadinimo. Intriga aikštelėje užvirė nuo pat pirmojo kėllinuko. Pirmąsias rungtynes Vilniaus vaikai išplėšė tik po pratęsimo 9:7. Antrosiose Kauno vaikai jau pasibaigus laikui užbaiginėdami savo teisę į puolimą pelnė du lemiamus taškus ir išplėšė pergalę 4:3. Paskutinėse rungtynėse kauniečiai pirmąjame kėlinuke pelnė tašką. Vilniaus vaikai antrąjame kėlinuke pelnė 2 taškus. Rungtynės vyko labai apylygiai, kol ketvirtąjame Kauno vaikams nusišypsojo sėkmė – po stiprių atmušimų ir pasimetusių vilniečių klaidų kauniečiai pelno 5 taškus ir siunčia vilniečius į psichologinį nokautą, nes laikas jau visai prie pabaigos. Paskutiniam kėliniui prasidėjus VIlniaus komanda vistik neblogai muša ir pelno vieną tašką, bet daugiau jiems neleidžia padaryti Kauno vaikų gynyba. Paskutinis Domo Pauliukevičiaus pagautas iš oro Out’as padaro kauniečius 2018 m Lietuvos Žiemos vaikų beisbolo čempionais! Nuoširdūs sveikinimai visiems vaikams už jų gražų žaidimą!
Komandų prizininkių žaidėjai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis.
Individualiais prizais buvo apdovanoti ir geriausi Finalinio turo komandų žaidėjai.

Radviliškio beisbolo klubą 12-mečių čempionate atstovavo:

Tadas Mikšta (7 m. Kudirkos progimnazija), Matas Kalaima (8 m. Vaižganto progimnazija), Goda Utakytė (9 m. Vaižganto progimnazija), Titas Vismantas (10 m.  Vaižganto progimnazija), Kernius Švėgžda (10 m. Kudirkos progimnazija), Eligijus Miciuta (10 m.  Vaižganto progimnazija), Nojus Stanislauskas (10 m.  Vaižganto progimnazija), Žygimantas Senuta (10 m.  Vaižganto progimnazija), Emilė Jankūnaitė (11 m.  Vaižganto progimnazija), Laisvūnė Paskočimaitė (11 m. Gražinos pagrindinė mokykla), Goda Motekaitytė (12 m. Vaižganto progimnazija)
Geriausi žaidėjai Radviliškio komandoje:
Geriausias gynėjas – Kernius Švėgžda
Geriausia atmušėja – Laisvūnė Paskočimaitė
MVP Naudingiausias žaidėjas – Eligijus Miciuta

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Finalinėse stalo teniso varžybose – pirmoji vieta

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro merginos sausio 29 dieną
iškovojo pergalę Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių stalo teniso finalinėse varžybose, vykusiose Jonavoje.

Varžybose jėgas išbandė merginų komandos iš Vilniaus, Tauragės, Panevėžio, Marijampolės, Kauno ir Radviliškio, užėmusios pirmąsias vietas regioninėse profesinio mokymo įstaigų mokinių stalo teniso varžybose.

Centro merginos, iškovojusios pirmąją vietą Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių stalo teniso varžybose, tapo finalinių varžybų nugalėtojomis.

Sportininkės apdovanotos taure, medaliais ir diplomais.

Mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė

Skaityti daugiau

Sportas

Radviliškiečiai Europos klasikinės jėgos trikovės čempionate

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 29 – gruodžio 8 dienomis Kaune vyko Europos  klasikinės jėgos trikovės čempionatas, kuriame varžėsi stipriausi 27 valstybių atletai. Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo ir penki Radviliškio sportininkai.

Čempionate šauniai pasirodė Lizdeikos gimnazijos mokinys Kornelijus Poškus. Jaunių tarpe svorio kategorijoje iki 66 kg spaudimo veiksme išspaudęs 125 kg, vaikinas iškovojo sidabro medalį. Bendroje įskaitoje jis užėmė septintą vietą, trikovėje surinkęs 435 kg.

Jaunimo tarpe svorio kategorijoje iki 59 kg Laurynas Šaulis iškovojo aštuntą vietą, trikovėje surinkęs 402,5 kg.

Suaugusių tarpe svorio kategorijoje iki 66 kg rungtyniavęs Gintaras Blėdis užėmė devintą vietą, trikovės suma 502,5 kg. Suaugusių moterų tarpe svorio kategorijoje iki 52 kg devintą vietą užėmė Kristina Kirilesku, pritūpusi su 100 kg, išspaudusi 60 kg, atkėlusi 130 kg ir sumoje surinkusi 290 kg. Laura Margevičiūtė trikovėje surinko 285 kg ir užėmė dešimtą vietą.

Visi sportininkai pagerino savo asmeninius pasiekimus.

Dalis Lapašinskas

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019