Baisogaloje startavo „Lietuvos plento taurės“ sezonas

Gegužės 16 d. Baisogaloje (Radviliškio raj.) jau ketvirtus metus iš eilės startavo 2021 metų „Lietuvos plento taurės“ sezonas. Pirmosiose sezono varžybose „Baisogala-Grinkiškis-Baisogala“ dalyvavo daugiau kaip 350 dviratininkų iš Lietuvos ir užsienio.

Plento dviračių lenktynių dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes pagal pajėgumą: 3 diviziono distancija 31,75 km, 2 diviziono – 63,48 km, 1 diviziono – 95,25 km. Trečiojo diviziono lenktynėse, kurių vidutinis nugalėtojo greitis buvo 38 km/h, pirmosios vietos nugalėtoja tapo dviratininkų komanda iš Alytaus „NSPORT- Nikeliuotas špykis“, atstumą įveikusi per 2h 34′ 52″. Šio diviziono lenktynėse geriausiai pasirodė lenktynininkas Tadas Sereika. Antrojo diviziono lenktynėse, kurių vidutinis nugalėtojų greitis buvo 40,3 km/h, pirmąją vietą užėmė dviratininkų komanda „Impuls Racing Team“, kuri trasos atstumą įveikė per 4h 45′ 35″.

Asmeninėje kovoje pirmąją vietą užėmė dviratininkas Kristupas Mikutis iš Šilalės „SM DSK Kvėdarna“ komandos. Pirmojo diviziono lenktynėse, kuriose vidutinis nugalėtojų greitis buvo 44 km/h, pirmąją vietą užėmė komanda iš Latvijos „Dobeles dzirnavnieks/FeelFree“, atstumą įveikusi per 6h 33′ 11″. Asmeninę pergalę šventė ir pirmąją vietą užėmė dviratininkas Ansons Kristers iš „Ampler Development Team“ komandos, atstumą įveikęs per 2h 10′ 55”.

Dviračių lenktynių dalyvius pasveikino ir 2 diviziono lenktynininkus specialiais prizais apdovanojo Radviliškio rajono savivaldybės meras V. Simelis. Meras sėkmės palinkėjo ir starto šūvį paleido stipriausiojo – pirmojo diviziono lenktynininkams. Jis pasidžiaugė, kad jau 4 metus iš eilės „Lietuvos plento taurės“ dviratininkų lenktynės vyksta Radviliškio rajone ir išreiškė viltį, kad šios lenktynės ir toliau vyks mūsų rajone.

„Lietuvos plento taurės“ organizatorių ir Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Total
9
Dalinasi
Related Posts