Socialiniai tinklai

Sportas

Baisogaloje startavo „Lietuvos plento taurės“ sezonas

Paskelbta

data

Gegužės 16 d. Baisogaloje (Radviliškio raj.) jau ketvirtus metus iš eilės startavo 2021 metų „Lietuvos plento taurės“ sezonas. Pirmosiose sezono varžybose „Baisogala-Grinkiškis-Baisogala“ dalyvavo daugiau kaip 350 dviratininkų iš Lietuvos ir užsienio.

Plento dviračių lenktynių dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes pagal pajėgumą: 3 diviziono distancija 31,75 km, 2 diviziono – 63,48 km, 1 diviziono – 95,25 km. Trečiojo diviziono lenktynėse, kurių vidutinis nugalėtojo greitis buvo 38 km/h, pirmosios vietos nugalėtoja tapo dviratininkų komanda iš Alytaus „NSPORT- Nikeliuotas špykis“, atstumą įveikusi per 2h 34′ 52″. Šio diviziono lenktynėse geriausiai pasirodė lenktynininkas Tadas Sereika. Antrojo diviziono lenktynėse, kurių vidutinis nugalėtojų greitis buvo 40,3 km/h, pirmąją vietą užėmė dviratininkų komanda „Impuls Racing Team“, kuri trasos atstumą įveikė per 4h 45′ 35″.

Asmeninėje kovoje pirmąją vietą užėmė dviratininkas Kristupas Mikutis iš Šilalės „SM DSK Kvėdarna“ komandos. Pirmojo diviziono lenktynėse, kuriose vidutinis nugalėtojų greitis buvo 44 km/h, pirmąją vietą užėmė komanda iš Latvijos „Dobeles dzirnavnieks/FeelFree“, atstumą įveikusi per 6h 33′ 11″. Asmeninę pergalę šventė ir pirmąją vietą užėmė dviratininkas Ansons Kristers iš „Ampler Development Team“ komandos, atstumą įveikęs per 2h 10′ 55”.

Dviračių lenktynių dalyvius pasveikino ir 2 diviziono lenktynininkus specialiais prizais apdovanojo Radviliškio rajono savivaldybės meras V. Simelis. Meras sėkmės palinkėjo ir starto šūvį paleido stipriausiojo – pirmojo diviziono lenktynininkams. Jis pasidžiaugė, kad jau 4 metus iš eilės „Lietuvos plento taurės“ dviratininkų lenktynės vyksta Radviliškio rajone ir išreiškė viltį, kad šios lenktynės ir toliau vyks mūsų rajone.

„Lietuvos plento taurės“ organizatorių ir Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Vyko kvalifikacijos kėlimo egzaminai

Paskelbta

data

Birželio 5 d. vyko sporto klubo „Rytų kovotojas“ sportininkų kvalifikacijos kėlimo egzaminai.

„Sveikiname visus sporto klubo „Rytų kovotojas“ sportininkus, sėkmingai apsigynus aukštesnio lygio karatė diržus! Didžiuojames, kad karantino laikotarpiu  pavyko pasiruošti egzaminui ir parodyti aukštą techninį lygį Oss!“,- savo socialinėje paskyroje rašo sporto klubas „Rytų kovotojas“.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Iš Kelmės – su medaliais

Paskelbta

data

Gegužės 28 d. Kelmėje vyko Lietuvos vaikų U 13 imtynių čempionatas. Šiame čempionate puikiai pasirodė  ir jaunieji imtynininkai iš „Radviliškio laisvūno“ sporto klubo.

Pirmąją vietą  50 kilogramų svorio kategorijoje  iškovojo Mantas Tamašauskas, antrąją vietą 58 kilogramų svorio kategorijoje iškovojo Aidas Šarūnas.

Pirmą kartą imtynių čempionate  jėgas išmėgino Greta Tverskytė moterų imtynėse. Medalio nepavyko iškovoti, tačiau įgauta puikios patirties.

Sveikiname jaunuosius imtynininkus!

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi