Socialiniai tinklai

Sportas

Baisogaloje startavo „Lietuvos plento taurės“ sezonas

Paskelbta

data

Gegužės 16 d. Baisogaloje (Radviliškio raj.) jau ketvirtus metus iš eilės startavo 2021 metų „Lietuvos plento taurės“ sezonas. Pirmosiose sezono varžybose „Baisogala-Grinkiškis-Baisogala“ dalyvavo daugiau kaip 350 dviratininkų iš Lietuvos ir užsienio.

Plento dviračių lenktynių dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes pagal pajėgumą: 3 diviziono distancija 31,75 km, 2 diviziono – 63,48 km, 1 diviziono – 95,25 km. Trečiojo diviziono lenktynėse, kurių vidutinis nugalėtojo greitis buvo 38 km/h, pirmosios vietos nugalėtoja tapo dviratininkų komanda iš Alytaus „NSPORT- Nikeliuotas špykis“, atstumą įveikusi per 2h 34′ 52″. Šio diviziono lenktynėse geriausiai pasirodė lenktynininkas Tadas Sereika. Antrojo diviziono lenktynėse, kurių vidutinis nugalėtojų greitis buvo 40,3 km/h, pirmąją vietą užėmė dviratininkų komanda „Impuls Racing Team“, kuri trasos atstumą įveikė per 4h 45′ 35″.

Asmeninėje kovoje pirmąją vietą užėmė dviratininkas Kristupas Mikutis iš Šilalės „SM DSK Kvėdarna“ komandos. Pirmojo diviziono lenktynėse, kuriose vidutinis nugalėtojų greitis buvo 44 km/h, pirmąją vietą užėmė komanda iš Latvijos „Dobeles dzirnavnieks/FeelFree“, atstumą įveikusi per 6h 33′ 11″. Asmeninę pergalę šventė ir pirmąją vietą užėmė dviratininkas Ansons Kristers iš „Ampler Development Team“ komandos, atstumą įveikęs per 2h 10′ 55”.

Dviračių lenktynių dalyvius pasveikino ir 2 diviziono lenktynininkus specialiais prizais apdovanojo Radviliškio rajono savivaldybės meras V. Simelis. Meras sėkmės palinkėjo ir starto šūvį paleido stipriausiojo – pirmojo diviziono lenktynininkams. Jis pasidžiaugė, kad jau 4 metus iš eilės „Lietuvos plento taurės“ dviratininkų lenktynės vyksta Radviliškio rajone ir išreiškė viltį, kad šios lenktynės ir toliau vyks mūsų rajone.

„Lietuvos plento taurės“ organizatorių ir Radviliškio rajono savivaldybės informacija

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Netradicinių žaidimų čempionatas

Paskelbta

data

Centro sportininkų komanda lapkričio 18 d. dalyvavo Kelmėje vykusiame LSOK 2021 m. atletų netradicinių žaidimų čempionate.

Čempionatas organizuotas remiantis Tarptautinio specialaus olimpinio judėjimo taisyklėmis. Sportinį sumanumą ir jėgas čempionate išbandė 9 komandos, kurios varžėsi netradicinių žaidimų stotelėse.

Mūsų centro komanda, kurią sudarė šeši mokiniai: Rosita G. (V21 grupė), Darius V. (V21 grupė), Arnas G. (DT21 grupė), Ramunė K. (KT19 grupė), Rimas A. (KT21 grupė) ir Eligijus R. (KT19 grupė) – iškovojo I – ą vietą ir buvo apdovanoti taure ir medaliais. Mokinius čempionatui paruošė mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Regionų krepšinio lygoje – be vargo „Radviliškis-ŠSPC“ pasiekta pergalė prieš raseiniškius

Paskelbta

data

Regionų krepšinio lygoje B divizione Radviliškio krepšinio klubas „Radviliškis – ŠSPC“ laikosi be pralaimėjimų. 2021 m. lapkričio 13 d. Radviliškio sporto centre sužaistos rungtynės neatnešė netgi šiek tiek intrigos. Prieš raseiniškius „Raseiniai-KKSC“ laimėjo įspūdinga persvara 115:47.

Radviliškiečiai buvo pranašesni ne tik mesdami dvitaškius bei tritaškius, bet ir atkovodami kamuolius bei darydami rezultatyvius perdavimus. Jie darė mažiau klaidų bei pražangų. Nugalėti jaunus „Raseiniai-KKSC“ krepšininkus nebuvo jokios vargo. Jie smuko į turnyro lentelės galą, kol kas varžydamiesi nesėkmingai.

Daugiausiai taškų (23) „Radviliškis – ŠSPC“ komandai pelnė įžaidėjas Irmantas Lianzbergas, atkovoti kamuolius geriausiai sekėsi vidurio puolėjui Ignui Ramašauskui, o rezultatyvūs perdavimai labiausiai pavyko Liudui Radavičiui.

Tai jau ketvirta radviliškiečių pergalė. Be pralaimėjimų kol kas varosi į priekį dar dvi komandos – „Pakruojo SC“ bei Kuršėnų „Grafų furniture“.

Lapkričio 19 d. Gargžduose mūsiškiai susikaus su „Gargždai-2“ komanda, kurios žaidėjų amžius tesiekia nuo 16 iki 22 metų. Turnyre iki šiol jiems pergalės pasiekti nepavyko.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Rimanto Benaičio nuotrauka

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi