Socialiniai tinklai

Sportas

Kutiškiuose vyko salės futbolo turnyras

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 21 d. Kutiškių sporto ir pramogų salėje vyko tikras sujudimas. Mašinų ir žmonių eilės rikiavosi ir registravosi pirmajame šių metų sporto renginyje – salės futbolo turnyre. Jis pritraukė įvairaus amžiaus vaikus ir jaunimą ne tik iš vietinio Kutiškių kaimo, tačiau ir iš Radviliškio bei Šeduvos. Turnyre dalyvavo 8 komandos, kurios bandė išsiaiškinti, kas verčiausias nugalėtojų titulo. Kutiškių kaimo jaunimui nepavyko pasilikti nugalėtojų taurės savo namuose, ji iškeliavo į Radviliškį, į komandos „Draugai“ komandos kapitono namus. Antrąją vietą iškovojo komanda, pavadinimu „Šeduva“, o tretieji liko jaunimo komanda, atvykusi iš Radviliškio.

 
Jokie trukdžiai ar bloga nuotaika nesutrukdė surengti puikaus ir tikrai paklausaus turnyro, kuris sutraukė apie 50 dalyvaujančių bei savo komandas palaikančių asmenų. Planuose Kutiškių daugiafunkcis centras jau numatė kitą futbolo turnyrą, kuris vyks naujai įrengtoje lauko futbolo aikštėje, tačiau jo reikės palaukti tik pavasario ir šiltesnių orų.

 
Organizatoriai džiaugiasi, kad vaikai ir jaunimas taip aktyviai įsitraukia į sportinę veiklą, todėl tikisi, kad kas kart Kutiškių daugiafunkcio centro organizuojami sportiniai renginiai sulauks tokio didžiulio pasisekimo ne tik kaimo tarpe, tačiau sulauksime vis daugiau ir daugiau svečių.

 

Modesta Pečiulionytė, Kutiškių daugiafunkcio centro kultūros specialistė

 

Sportas

Iš Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybų – su medaliais

Avatar

Paskelbta

dataGruodžio 1 d. Alytuje pirmą kartą vyko Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybos. Jose dalyvavo ir Radviliškio r. rankų lenkikai, kurie atstovavo Lietuvos rinktinei. Pirmą kartą mūsų šalyje surengto pasaulio taurės („WAF world cup“) nugalėtojams Alytuje buvo išdalyta daugiau nei 30 taurių bei medalių komplektų.
Tarptautinės „World Armwrestling Federation“ (WAF) pasaulio taurės varžybos Alytaus miesto teatro salėje prasidėjo ryte. Kaip ir buvo tikėtasi, į varžybas užsiregistravo bemaž 80 sportininkų iš 5 šalių. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir garbės svečias iš Rumunijos – generalinis WAF ir „European Armwrestling Federation“ (EAF) sekretorius Mircea Simionescu.
Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Rumunijos ir kitų šalių sportininkai. Savo svorio kategorijose dešine ir kaire ranka pirmi buvo Janurijus Musvicas ir Rita Juškevičienė. Antras vietas pelnė Styvas Musvicas, Deividas Urba, Evelina Jacynaitė, Monika Mandravickytė, Gintarė Urbonavičiūtė. Susumavus rezultatus varžybose pirmi buvo lietuviai, antri – latviai, treti – ukrainiečiai.
Emocijos ir per dieną pavargę rankos ėmė viršų. Neretai į vadinamąjį „kablį” susikibę varžovai net kilnojo sunkų stalą, rankos slydo iš sportininkų gniaužtų, todėl teisėjams vis dažniau teko naudoti riešus bei plaštakas fiksuojančią juostelę. Pabudo ir salė: „tempk jį“, „laikyk“, „neatidaryk rankos”, „nepasiduok” ir kiti raginimo šūksniai aidėjo Alytaus miesto teatre.   

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Iš Tarptautinio turnyro – su medaliais

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 3-4 dienomis Kėdainiuose vyko Tarptautinis vaikų ir meistrų dziudo turnyras Pasaulio čempiono A.Pocevičiaus taurei laimėti. Turnyrevaržėsi per 200 dalyvių iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos bei Lietuvos.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo ir radviliškietis Apolonas Vaiksalu. Sporto veteranui šypsojosi fortūna – jis pelnė net du medalius ir taurę.
A.Vaiksalu antrąją vietą iškovojo visose svorio kategorijose, o pirmą vietą iškovojo savo svorio kategorijoje.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019