Kutiškiuose vyko salės futbolo turnyras

Sausio 21 d. Kutiškių sporto ir pramogų salėje vyko tikras sujudimas. Mašinų ir žmonių eilės rikiavosi ir registravosi pirmajame šių metų sporto renginyje – salės futbolo turnyre. Jis pritraukė įvairaus amžiaus vaikus ir jaunimą ne tik iš vietinio Kutiškių kaimo, tačiau ir iš Radviliškio bei Šeduvos. Turnyre dalyvavo 8 komandos, kurios bandė išsiaiškinti, kas verčiausias nugalėtojų titulo. Kutiškių kaimo jaunimui nepavyko pasilikti nugalėtojų taurės savo namuose, ji iškeliavo į Radviliškį, į komandos „Draugai“ komandos kapitono namus. Antrąją vietą iškovojo komanda, pavadinimu „Šeduva“, o tretieji liko jaunimo komanda, atvykusi iš Radviliškio.

 
Jokie trukdžiai ar bloga nuotaika nesutrukdė surengti puikaus ir tikrai paklausaus turnyro, kuris sutraukė apie 50 dalyvaujančių bei savo komandas palaikančių asmenų. Planuose Kutiškių daugiafunkcis centras jau numatė kitą futbolo turnyrą, kuris vyks naujai įrengtoje lauko futbolo aikštėje, tačiau jo reikės palaukti tik pavasario ir šiltesnių orų.

 
Organizatoriai džiaugiasi, kad vaikai ir jaunimas taip aktyviai įsitraukia į sportinę veiklą, todėl tikisi, kad kas kart Kutiškių daugiafunkcio centro organizuojami sportiniai renginiai sulauks tokio didžiulio pasisekimo ne tik kaimo tarpe, tačiau sulauksime vis daugiau ir daugiau svečių.

 

Modesta Pečiulionytė, Kutiškių daugiafunkcio centro kultūros specialistė

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts