Socialiniai tinklai

Sportas

Kutiškiuose vyko salės futbolo turnyras

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 21 d. Kutiškių sporto ir pramogų salėje vyko tikras sujudimas. Mašinų ir žmonių eilės rikiavosi ir registravosi pirmajame šių metų sporto renginyje – salės futbolo turnyre. Jis pritraukė įvairaus amžiaus vaikus ir jaunimą ne tik iš vietinio Kutiškių kaimo, tačiau ir iš Radviliškio bei Šeduvos. Turnyre dalyvavo 8 komandos, kurios bandė išsiaiškinti, kas verčiausias nugalėtojų titulo. Kutiškių kaimo jaunimui nepavyko pasilikti nugalėtojų taurės savo namuose, ji iškeliavo į Radviliškį, į komandos „Draugai“ komandos kapitono namus. Antrąją vietą iškovojo komanda, pavadinimu „Šeduva“, o tretieji liko jaunimo komanda, atvykusi iš Radviliškio.

 
Jokie trukdžiai ar bloga nuotaika nesutrukdė surengti puikaus ir tikrai paklausaus turnyro, kuris sutraukė apie 50 dalyvaujančių bei savo komandas palaikančių asmenų. Planuose Kutiškių daugiafunkcis centras jau numatė kitą futbolo turnyrą, kuris vyks naujai įrengtoje lauko futbolo aikštėje, tačiau jo reikės palaukti tik pavasario ir šiltesnių orų.

 
Organizatoriai džiaugiasi, kad vaikai ir jaunimas taip aktyviai įsitraukia į sportinę veiklą, todėl tikisi, kad kas kart Kutiškių daugiafunkcio centro organizuojami sportiniai renginiai sulauks tokio didžiulio pasisekimo ne tik kaimo tarpe, tačiau sulauksime vis daugiau ir daugiau svečių.

 

Modesta Pečiulionytė, Kutiškių daugiafunkcio centro kultūros specialistė

 

Sportas

Finalinėse stalo teniso varžybose – pirmoji vieta

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro merginos sausio 29 dieną
iškovojo pergalę Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių stalo teniso finalinėse varžybose, vykusiose Jonavoje.

Varžybose jėgas išbandė merginų komandos iš Vilniaus, Tauragės, Panevėžio, Marijampolės, Kauno ir Radviliškio, užėmusios pirmąsias vietas regioninėse profesinio mokymo įstaigų mokinių stalo teniso varžybose.

Centro merginos, iškovojusios pirmąją vietą Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių stalo teniso varžybose, tapo finalinių varžybų nugalėtojomis.

Sportininkės apdovanotos taure, medaliais ir diplomais.

Mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė

Skaityti daugiau

Sportas

Radviliškiečiai Europos klasikinės jėgos trikovės čempionate

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 29 – gruodžio 8 dienomis Kaune vyko Europos  klasikinės jėgos trikovės čempionatas, kuriame varžėsi stipriausi 27 valstybių atletai. Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo ir penki Radviliškio sportininkai.

Čempionate šauniai pasirodė Lizdeikos gimnazijos mokinys Kornelijus Poškus. Jaunių tarpe svorio kategorijoje iki 66 kg spaudimo veiksme išspaudęs 125 kg, vaikinas iškovojo sidabro medalį. Bendroje įskaitoje jis užėmė septintą vietą, trikovėje surinkęs 435 kg.

Jaunimo tarpe svorio kategorijoje iki 59 kg Laurynas Šaulis iškovojo aštuntą vietą, trikovėje surinkęs 402,5 kg.

Suaugusių tarpe svorio kategorijoje iki 66 kg rungtyniavęs Gintaras Blėdis užėmė devintą vietą, trikovės suma 502,5 kg. Suaugusių moterų tarpe svorio kategorijoje iki 52 kg devintą vietą užėmė Kristina Kirilesku, pritūpusi su 100 kg, išspaudusi 60 kg, atkėlusi 130 kg ir sumoje surinkusi 290 kg. Laura Margevičiūtė trikovėje surinko 285 kg ir užėmė dešimtą vietą.

Visi sportininkai pagerino savo asmeninius pasiekimus.

Dalis Lapašinskas

Skaityti daugiau

Skaitomiausi