„Auridana“ žaidė namuose

Antrąsias šio sezono rungtynes šeštadienį, lapkričio 4 d., sužaidė „Auridana“ namuose. Spalio 21 d. buvo susitikę Trakiškyje su „Aukštaitijos akmenys“ komanda ir, nuvažiavę į varžybas tik šešiese, pralošė.  Šį kartą apšilinėjo gausus būrys žaidėjų ir varžybos turėjo būti įdomesnės.

Rungtynių pradžia „Auridanos“ vyrams nieko gero nežadėjo – metimai buvo netaiklūs, o velžiečiai rinko tašką po taško. Per 10 minučių mūsiškai įmetė tik 8 taškus, o svečiai – 16.  Antrame kėlinyje mūsų žaidėjai „padidino apsukas“ ir sumetė 26 taškus. Prieš didžiąją pertrauką tablo rodė 34 : 35 – tik vienu tašku atsilikta.  Trečiame kėlinyje svečiai taip pat negalėjo apsiginti nuo rezultatyvių metimų ir jį pralošė 12 : 18. Ketvirtas kėlinys vyko permainingai, abi komandos surinko po 18 taškų. Rungtynės baigėsi 70 : 65 „Auridanos“ pergale.

Geriausiai sekėsi „Auridanos“ žaidėjui Tomui Martinaičiui – 20 taškų. Antras buvo Audrius Zapalskis – 15 taškų;  11 įmetė Kristijonas Silius. Komandos kapitonui Juozui Blažiui šiandien buvo juoda diena, neįmetė nieko, bet gerai rinko kamuolius po krepšiais – 9 atkovoti kamuoliai.

„Auridana“ pataikė 7 tritaškius metimus (27 bandymai, 26 proc.), o svečiai – tik du iš 13 bandymų; klydo 14 kartų, svečiai – 17. Mūsiškai perėmė daugiau kamuolių ir  tiksliau juos perdavinėjo. Visa tai ir lėmė rungtynių rezultatus.

Kazimieras STROLYS

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts