Socialiniai tinklai

Sportas

„Auridana“ žaidė namuose

Avatar

Paskelbta

data

Antrąsias šio sezono rungtynes šeštadienį, lapkričio 4 d., sužaidė „Auridana“ namuose. Spalio 21 d. buvo susitikę Trakiškyje su „Aukštaitijos akmenys“ komanda ir, nuvažiavę į varžybas tik šešiese, pralošė.  Šį kartą apšilinėjo gausus būrys žaidėjų ir varžybos turėjo būti įdomesnės.

Rungtynių pradžia „Auridanos“ vyrams nieko gero nežadėjo – metimai buvo netaiklūs, o velžiečiai rinko tašką po taško. Per 10 minučių mūsiškai įmetė tik 8 taškus, o svečiai – 16.  Antrame kėlinyje mūsų žaidėjai „padidino apsukas“ ir sumetė 26 taškus. Prieš didžiąją pertrauką tablo rodė 34 : 35 – tik vienu tašku atsilikta.  Trečiame kėlinyje svečiai taip pat negalėjo apsiginti nuo rezultatyvių metimų ir jį pralošė 12 : 18. Ketvirtas kėlinys vyko permainingai, abi komandos surinko po 18 taškų. Rungtynės baigėsi 70 : 65 „Auridanos“ pergale.

Geriausiai sekėsi „Auridanos“ žaidėjui Tomui Martinaičiui – 20 taškų. Antras buvo Audrius Zapalskis – 15 taškų;  11 įmetė Kristijonas Silius. Komandos kapitonui Juozui Blažiui šiandien buvo juoda diena, neįmetė nieko, bet gerai rinko kamuolius po krepšiais – 9 atkovoti kamuoliai.

„Auridana“ pataikė 7 tritaškius metimus (27 bandymai, 26 proc.), o svečiai – tik du iš 13 bandymų; klydo 14 kartų, svečiai – 17. Mūsiškai perėmė daugiau kamuolių ir  tiksliau juos perdavinėjo. Visa tai ir lėmė rungtynių rezultatus.

Kazimieras STROLYS

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Iš Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybų – su medaliais

Avatar

Paskelbta

dataGruodžio 1 d. Alytuje pirmą kartą vyko Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybos. Jose dalyvavo ir Radviliškio r. rankų lenkikai, kurie atstovavo Lietuvos rinktinei. Pirmą kartą mūsų šalyje surengto pasaulio taurės („WAF world cup“) nugalėtojams Alytuje buvo išdalyta daugiau nei 30 taurių bei medalių komplektų.
Tarptautinės „World Armwrestling Federation“ (WAF) pasaulio taurės varžybos Alytaus miesto teatro salėje prasidėjo ryte. Kaip ir buvo tikėtasi, į varžybas užsiregistravo bemaž 80 sportininkų iš 5 šalių. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir garbės svečias iš Rumunijos – generalinis WAF ir „European Armwrestling Federation“ (EAF) sekretorius Mircea Simionescu.
Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Rumunijos ir kitų šalių sportininkai. Savo svorio kategorijose dešine ir kaire ranka pirmi buvo Janurijus Musvicas ir Rita Juškevičienė. Antras vietas pelnė Styvas Musvicas, Deividas Urba, Evelina Jacynaitė, Monika Mandravickytė, Gintarė Urbonavičiūtė. Susumavus rezultatus varžybose pirmi buvo lietuviai, antri – latviai, treti – ukrainiečiai.
Emocijos ir per dieną pavargę rankos ėmė viršų. Neretai į vadinamąjį „kablį” susikibę varžovai net kilnojo sunkų stalą, rankos slydo iš sportininkų gniaužtų, todėl teisėjams vis dažniau teko naudoti riešus bei plaštakas fiksuojančią juostelę. Pabudo ir salė: „tempk jį“, „laikyk“, „neatidaryk rankos”, „nepasiduok” ir kiti raginimo šūksniai aidėjo Alytaus miesto teatre.   

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Iš Tarptautinio turnyro – su medaliais

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 3-4 dienomis Kėdainiuose vyko Tarptautinis vaikų ir meistrų dziudo turnyras Pasaulio čempiono A.Pocevičiaus taurei laimėti. Turnyrevaržėsi per 200 dalyvių iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos bei Lietuvos.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo ir radviliškietis Apolonas Vaiksalu. Sporto veteranui šypsojosi fortūna – jis pelnė net du medalius ir taurę.
A.Vaiksalu antrąją vietą iškovojo visose svorio kategorijose, o pirmą vietą iškovojo savo svorio kategorijoje.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019