Socialiniai tinklai

Sportas

Radviliškio lengvaatletės skina pergales

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 13-14 d. Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Radviliškio lengvaatletės.
Puikiai varžybose pasirodė Rosita Jasaitytė (treneris V. Novikovas). 1000 m jaunių bėgime Rosita užėmė pirmąją vietą, o 3000 m bėgime lengvaatletė užėmė trečiąją vietą.
Neblogai sekėsi ir kitai lengvaatletei iš Radviliškio Vilmantei Stašauskaitei (treneriai G. Poškus ir V. Novikovas). 1000 m bėgime jaunuolėms Vilmantė užėmė antrąją vietą, o 3000 m bėgime jaunuolėms sportininkei sekėsi kiek prasčiau – užimta 5 vieta.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Iš Anykščių – su sidabru

Avatar

Paskelbta

data

Šių metų balandžio 30 d. Anykščiuose vyko  Lietuvos jaunių laisvųjų imtynių čempionatas. Šiame čempionate puikiai pasirodė radviliškietis Dainius Jonaitis. Vaikinas savo svorio kategorijoje  iki 65 kilogramų iškovojo 2-ąją prizinę vietą.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Radviliškiečiai imtynininkai – Lietuvos jaunučių laisvųjų imtynių čempionate

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 23 dieną Kelmėje vyko Lietuvos jaunučių laisvųjų imtynių čempionatas, kuriame jaunieji imtynininkai iš visos Lietuvos mėgino jėgas ant imtynių kilimo ir išaiškino nugalėtojus ir prizininkus.

Geriausiai iš Radviliškio imtynininkų sekėsi Titui Žukauskui, kuris svorio kategorijoje iki 68 kg nugalėjo tris varžovus ir tapo čempionu šioje svorio kategorijoje.

Aidas Šarūnas svorio kategorijoje iki 57 kg su viena pergale ir dviem pralošimais liko 5 vietoje. Imtininkus treniruoja Radviliškio rajono ir savivaldybės ŠSPC imtynių treneris Justinas Kvietelaitis.

Radviliškio rajono ir savivaldybės ŠSPC Sporto skyriaus informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi