Baisogalių „Poezijos vakare“ liejosi eilės

Baisogalos pagyvenusių žmonių asociacija ,,Sidabro gija“ rengia įdomius teminius vakarus. Vasario 19 d. Baisogalos kultūros centre vyko renginys ,,Poezijos vakaras“.

Jame savo kūrybą pristatė Pakiršinio kaime gyvenantis ir ne vieną knygą išleidęs poetas Vaclovas Stulginskas. Poeto eilėraščius skaitė Regina Staškūnienė, Zita Stulginskienė ir Rima Stulginskienė.

Poezijos šventėje senjorė Aldutė Steponavičienė inscenizavo K. Donelaičio poemą ,,Metai“. Gėrėjomės senjorių gražia apranga, simbolizojančia metų laikus, skaitomomis eilėmis apie metų mėnesius. Labai gražiai nuskambėjo ir išskirtinai renginiui sukurtos Vaclovo Stulginsko eilės ,,Pavasarinė paroda“, ,,Apie vasarą“, ,,Rudeniniai kilimai“ ir ,,Žiemos partitūros“. Jas paskaitė Vida Petraitienė, Veronika Kalinaitenė ir Danutė Stikliūnienė.

Asociacijos senjorės Ona Stačkūnienė ir Genovaitė Tavorienė deklamavo savo sukurtas eiles. Iš „Radviliškio krašto bendruomenės“ atvykę svečiai perdavė senjorams Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario ir bendruomenės pirmininko Gedimino Lipnevičiaus sveikinimą asociacijos bei RKB skyriaus vadovei Zinai Terebeizienei, ir dovanas renginio dalyviams. Viešnios atvežė ir poezijos posmų: Regina Šukienė paskaitė savo kūrybos eilių, Marytė Bakovienė deklamavo poeto Pauliaus Širvio eiles, išgirdome ir jos kūrybos.

Po visų pristatymų ir poezijos skaitymo visi padainavome dainą pagal Salomėjos Neries eiles ,,Lauk manęs“. Renginyje dalyvavęs LR Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas pasveikino dalyvius ir įteikė dovanų.

Buvo pasveikintos vasario mėnesio jubiliatės Danguolė Būdvytienė ir Zita Kavaliūnienė – jos sulaukė daug gražių linkėjimų.

Pirmininkė Zina Terebeizienė džiaugiasi asociacijos senjorais, jų noru kurti sau įdomius renginius. Senjorai į renginius visada ateina su gera nuotaika, nesivaržydami savo amžiaus dainuoja ir šoka. Ypač džiaugiamės turėdami muzikantą Antaną Zvėgą, kuris visuose renginiuose mus džiugina nuostabiomis akordeono melodijomis.

Baisogalos pagyvenusių žmonių asociacijos ,,Sidabro gija“ informacija

Total
14
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts