Ar Radviliškyje ligoninė išliks?

Naujas – senas meras su savo jau besiformuojančia komanda susidarė socialinių problemų sąrašą, kurias per šią kadenciją užsimojo išspręsti rajone.

Ligoninės gelbėtojas – Vaikų ligų skyrius

Rajono gyventojai buvo sunerimę, kai Radviliškio ligoninė staiga atsidūrė ligoninių „mirtininkių“ sąraše ir jai grėsė uždarymas arba pavirsti slaugos ligonine. O  tokia situacija susiklostė todėl, kad, vadovaujant konservatoriams bei socialdemokratams, vienas po kito buvo uždarinėjami ligoninės stacionaro skyriai, kol liko tik du (kad ligoninė funkcionuotų, reikia trijų).  Prisivirę košės, valdininkai ėmė karštligiškai ieškoti sprendimo, kad Radviliškio ligoninė išliktų. Nuspręsta įkurti vaikų ligų skyrių (beje, savivaldybės laikraštyje buvo skelbiama, kad Vaikų ligų skyrius jau veikia, bet šiandien jokia gydymo veikla dar nevyksta ).
Pasak mero (jeigu vėl nemeluoja), Vaikų ligų skyrius pradės veikti po poros mėnesių. Jau yra suburtas medikų personalas (meras negalėjo atsakyti, medikai bus vietiniai ar važinėjantys), tik dar reikia pertvarkyti kai kurias patalpas pagal vaikų poreikius: pažeminti klozetus, kriaukles ir t.t. Tėveliams reikia apsišarvuoti kantrybe ir tikėtis, kad  politikai  šį kartą savo pažadą tikrai įvykdys ir sunegalavusių vaikų nebereikės iš atokiausių kaimų gabenti į Šiaulių ligoninę, pagalba bus suteikta Radviliškyje. Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ ir toliau domėsis bei informuos savo skaitytojus, kada tikrai bus atidarytas Vaikų ligų skyrius. Apie tai skaitykite kituose savaitraščio numeriuose.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts