Ar Lietuvos karalius nuogas?

Valdančios Lietuvoje konservatorių-liberalų klikos populiarumo reitingai pramušė dugną ir kasasi gilyn.

Kiek per pastarąjį mėnesį sumažėjo Nausėdos, Šimonytės ir kitų politikų populiarumas? Katastrofiškai ir reitingų pakelti nesugeba net sisteminės valatkodelfinės žiniasklaidos totalinis melas ir įvairių korumpuotų apklausų bendrovių suklastoti tyrimai. Prezidento Gitano Nausėdos ir ministrės pirmininkės Ingridos Šimonytės populiarumas per pastarąjį mėnesį sumažėjo 8-10%, rodo „Vilmorus“ atlikta apklausa.

G. Nausėdą teigiamai vertina 55,2% apklaustųjų, birželį tokių buvo 63,1 proc. Antroje vietoje yra Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė: 49 proc. (Birželį – 49 proc.). Trečioje vietoje – Kauno meras Visvaldas Matijošaitis: 42,6% (birželį – 43%). Ketvirtą vietą užima parlamento pirmininkė Viktorija Čmilytė -Nielsen: 37,2% (birželį – 39,8%).

„Iš viso reitinguose dalyvauja 24 politikai – Seimo partijų pirmininkai, ministrai, ministras pirmininkas, prezidentas ir dviejų miestų merai. Ir tik keturi iš jų turi teigiamą ir neigiamą vertinimą. Visi ministrai in corpore vertinami neigiamai, tame tarpe ir premjerė, nepamenu, kada dar yra taip buvę“, – sakė Vladas Gaidys.

Penktą vietą užima ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė, teigiamai ją vertina 29,9% respondentų, birželio mėnesį tokių naivuolių buvo net 39,8%. PIŠ taip pat turi vieną aukščiausių neigiamų įvertinimų – neigiamai ją vertina 51,2% respondentų.

Taip pat neigiamai vertinama yra vidaus reikalų ministrė konservatorė, nemokamų safarių mėgėja Agnė Bilotaitė, konservatorius genetinis rusofobas ir itin didelis nevykėlis užsienio reikalų ministras Anūkėlis Nr.1 Gabrielius Landsbergis, Ekonomikos ir inovacijų ministrė, liberalė, LGBT vertybių puoselėtoja, suoliukų vaivorykštės spalvomis dažytoja ir Stambulo konvencijos stūmėja Aušrinė Armonaitė.

A. Armonaitę teigiamai vertina 12,3 proc. (birželį tokių buvo 15,6 proc.), neigiamai ir teisingai šią ministrę vertina net 62,2 proc. G. Landsbergį teigiamai vertina 19 proc. (birželį – 24,8 proc.). A. Bilotaitę teigiamai vertina 22,1% (birželio mėnesį 33,4%), o neigiamai – 52,8%.

Su tokiais reitingais visa PIŠ vyriausybė ir susikompromitavusi konservatorių/liberalų koalicija vis dar priiminėja antilietuviškus įstatymus, vis dar nebaudžiamai vykdo antiliaudinę ir antivalstybinę veiklą? Kaip ilgai gali būti valdžioje veikėjai, kuriais nepasitiki absoliuti dauguma valstybės piliečių? Kokia korumpuota galia juos vis dar saugo valdžioje, kai tauta , Valdžios vienintelis Suverenas, jais nepasitiki?…

Reprezentatyvią gyventojų apklausą liepos 29 – rugpjūčio 5 dienomis atliko sociologijos ir rinkos tyrimų bendrovė „Vilmorus“, apklausta 1000 žmonių. Tikrieji, neigiamų reikšmių PIŠ vyriausybės reitingai matėsi rugpjūčio 10 d. mitinge. Ypatingai užsispyrusiems konservatorių/liberalų klikos veikėjams jų tikrieji reitingai bus pakartoti dar kartą rugsėjo 10 d. Tautos eisenoje nuo Katedros iki Seimo.

Konslibų chuntai tai gali labai nepatikti, bet jau gali būti vėlu. Karalius yra begėdiškai nuogas ir atkakliai nenori to suprasti. Teisingumo iš turtuolių rūmų galima prisibelsti tik beldžiant į vartus šautuvų buožėmis.

Pilietis

Total
0
Dalinasi
Related Posts