Socialiniai tinklai

Namams

7 populiariausi automatiniai kavos aparatai

Avatar

Paskelbta

data

Daugeliui iš mūsų sunku būtų įsivaizduoti savo rytą be kavos, todėl šiam gėrimui ruošti skirti aparatai sulaukia vis daugiau pirkėjų susidomėjimo. Dėl savo efektyvumo, funkcionalumo ir kavos šviežumo ypač vertinami automatiniai kavos aparatai. Šį kartą kviečiame susipažinti su modeliais, kurie Pigu.lt el. parduotuvėje yra patys paklausiausi.

  1. Philips Saeco Lirika RI9840/01. Šie padidintos talpos rezervuarus turintys kavos aparatai ypač rekomenduojami nedideliems biurams – kadangi vienu metu galima ruošti net du puodelius mėgstamo gėrimo, kavą galima gamintis drauge su kolega. Tokį modelį lengvai galėsite pritaikyti ir namuose – nors visos vidinės talpos yra didesnės, pats įrenginys tikrai neužims daug vietos Jūsų virtuvėje.
  2. PHILIPS Super-automatic HD8829/09. Šie automatiniai kavos aparatai vertinami dėl paprastos priežiūros ir funkcionalumo. Pieno indas yra išorinis – jį galima plauti indaplovėje ar įdėti į šaldytuvą, taip siekiant išsaugoti šio gėrimo šviežumą. Nors naudojantis šiuo aparatu galima paruošti 5 skirtingus gėrimus, keičiant aromato stiprumo ir malūnėlio nustatymus, skirtingų skonių galima išgauti kur kas daugiau – tai ypač turėtų patikti mėgstantiems eksperimentuoti.
  3. DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B. Tai pigiausias šiame sąraše esantis modelis – net ir be papildomos akcijos jį galima įsigyti itin patrauklia kaina. Visgi, privalumų galima surasti ir kur kas daugiau. Iškart galima gaminti 2 puodelius gėrimo, yra automatinio išsivalymo ir nuovirų pašalinimo funkcijos, todėl apie sudėtingą priežiūrą bus galima pamiršti, o gėrimų įvairovė pradžiugins kiekvieną kavos gurmaną.
  4. Philips SAECO Incanto HD8922/09. Šie automatiniai kavos aparatai gali nustebinti dar didesne gėrimų įvairove, tad jeigu nauji skoniai yra Jūsų prioritetas, tikrai nesuklysite pasirinkę būtent šį modelį. Jis taip pat nereiklaus ypatingos priežiūros (tam skirtos automatinės valymo programos) ir netgi padės sutaupyti energijos. Toks variantas – galingas, tačiau tuo pačiu ekonomiškas ir ganėtinai kompaktiškas.
  5. DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.SB. Pirmiausia dėmesį atkreipia subtilus ir modernus šio kavos aparato dizainas, tačiau yra ir kur kas daugiau priežasčių, kodėl jis atsiduria populiariausiųjų sąrašuose. Paprastas ir funkcionalus valdymas, daugybė skirtingų nustatymų, automatinės programos, energijos taupymo rėžimas ir kiti privalumai suteikia galimybę kiekvienam ypač greitai paruošti kvapnią ir visad šviežią kavą.
  6. Philips Saeco Incanto HD8916/09. Šie automatiniai kavos aparatai buvo gaminami koncentruojantis į ruošiamos kavos skonį, todėl galima tikėtis nepriekaištingos kokybės ir plačios gėrimų pasirinkimo įvairovės. Šiame modelyje rasite daugybę priežiūrą ir gamybą lengvinančių patentuotų technologijų, o kavos skonis patiks net ir patiems išrankiausiems – jis dažniausiai minimas ir kitų pirkėjų komentaruose. Nors sumokėti už šiuos privalumus taip pat teks šiek tiek daugiau, akcijos ir specialūs pasiūlymai leis šį modelį įsigyti prieinama kaina.
  7. Melitta F57/0-101 Varianza CSP. Šie modeliai nustebins inovatyviomis idėjomis, kurios padės dar labiau mėgautis mėgstamais kavos gėrimais. Valymas garais, originalus ruošimo procesas, apsauga nuo skirtingų pupelių susimaišymo, paprastas valdymas – tai tik keletas privalumų, kuriuos gali pasiūlyti šie aukšta kokybe pasižymintis įrenginiai.

Norintys išbandyti būtent šio tipo kavos aparatus, tikrai turės iš ko pasirinkti – be šių populiariausių modelių, rinkoje galima atrasti ir daugiau dėmesio vertų variantų. Tad teks gerokai pagalvoti, kuris įrenginys namuose ar biure kasdien padės mėgautis tobulo skonio kavos gėrimais!

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Namams

Po gaisro nedidelio miestelio šeimai atsitiesti padėjo prieš keletą metų priimtas lemtingas sprendimas

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

Namai daugeliui yra ta vieta, kurioje galima jaustis užtikrintai ir saugiai. Tačiau vienas netikėtas įvykis, viena nelaimė gali labai greitai šią tvirtovę atimti. Tuo galėjo įsitikinti ir nedidelio miestelio gyventoja Auksė bei jos šeima. Auksės namus birželį nuniokojo gaisras. Perniek nuėjo juose neseniai atliktas remontas, supirkti nauji baldai. Vis tik po nelaimės nepraėjus nė porai mėnesių šeima jau stojasi ant kojų ir atkuria savo namų jaukumą. Tai Auksei padaryti leidžia prieš keletą metų priimtas teisingas sprendimas – savo namus apdrausti draudimo bendrovės ERGO turto draudimu.

Gaisras nedidelio miestelio gyventojos namuose kilo dėl labai apmaudžios priežasties – ant viryklės pamiršto ir užsidegusio puodo. Liepsnos namus apėmė kaip mat, o jas pastebėjus jau buvo per vėlu.

„Ugniagesiai sureagavo tikrai greitai, todėl pavyko išgelbėti bent dalį namo – jis nesudegė iki pamatų. Vis tik padaryti nuostoliai milžiniški – sudegė dalis namo stogo, virtuvė, gyvenamasis kambarys, nemažai turto aprūko arba buvo sulieta vandeniu gesinant. Praradome praktiškai viską – neseniai įsigytus naujus baldus, asmeniškai brangius daiktus. Po keleto dienų nuo gaisro turėjo įvykti mano gimtadienio šventė – sudegė ir jai paruoštas stalas bei dovanos“, – pasakoja Auksė.

Nors Auksės šeima sulaukė didžiulio draugų, kaimynų ir kolegų palaikymo bei paramos, tačiau vien jos atsistoti ant kojų nebūtų pakakę. Patys šeimos nariai neturėjo daug santaupų, todėl gyvybiškai svarbia tapo draudiko išmokėta kompensacija.

„Esame labai dėkingi draugams, kaimynams, kolegoms, kurie ištiesė pagalbos ranką, o taip pat draudikams, pasirūpinusiems sklandžiu žalos atlyginimo procesu. Buvau girdėjusi gandų, kad draudimo bendrovėse žalų atlyginimas ilgai užtrunka, o išmokamos sumos būna menkos. Tačiau mūsų patirtis yra priešinga – nustebino, kaip greitai nuostolius įvertino ir atlygino ERGO ekspertai. Žala tikrai įvertinta adekvačiai, o išmokėta kompensacija mums leido nelikti be pastogės“, – sako gyventoja.

Šiandien Auksės šeimai reikalų netrūksta – daugelis jų susiję su namų remontu. Ir nors dar yra tikrai nemažai ką nuveikti, kad namuose vėl būtų gera gyventi, tačiau pašnekovė nusiteikusi optimistiškai.

„Svarbu, kad esame sveiki ir gyvi bei turime galimybes savo namus atkurti. Jau spėjome perdengti sudegusį stogą, sudėjome naujus langus. Toliau tvarkome vidaus apdailą, bandome susipirkti reikiamus baldus ir įrangą. Nepakeičiamų daiktų nėra – nors iš tiesų gaila kai kurių per gaisrą prarastų dalykų – pavyzdžiui, unikalių itališkų šviestuvų. Tačiau juk galėjome apskritai likti be nieko“, – pažymi Auksė.

Pedagoge dirbanti moteris sako nuo šiol ir visus pažįstamus raginanti apdrausti savo turtą, nes nei vienas nėra apsaugotas nuo nelaimės, kuri gali užklupti labai netikėtai.

Tiek nedaug reikia, kad prarastumėte apsaugotumėte savo namus. Vos 30 ct per dieną – tiek vidutiniškai moka mūsų klientai už gyventojų turto draudimą. Kviečiame pasitarti dėl savo namų draudimo ir jus.

Skaityti daugiau

Namams

Batutas – ar tai gera investicija?

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

Vaikai dėl jo alpsta, o ir suaugusieji tikrai ne kartą ir ne du gali smagiai praleisti laiką. Apie ką mes kalbame? Ogi apie batutus. Tai – ne tik laisvalaikio prekė bei pramogavimui skirta vieta 24/7. Batutas gali būti puikia investicija lavinančia vaikų koordinaciją, lankstumą bei užtikrinanti smagų laiką su draugais arba tada, kai jie būna vieni. Visgi batuto pirkimas nėra labai paprasta procedūra, todėl reikia suderinti tam tikras technines žinias bei įžvalgas, kad priimtumėte geriausią sprendimą. Nereikia bijoti, šis straipsnis padės jums tinkamiau įvertinti poreikius bei nuspręsti ar verta investuoti į batutą. Pradėkime.

Kiek kainuos? Ar galima tai sau leisti? Jeigu žiūrėsime į bene plačiausią batutų pasiūlą internete siūlančią parduotuvę www.b-a.eu , pastebėsime, kad kainos yra labai įvairios. Pigiausias batutas kainuoja apie 50-60 eurų, o brangiausi variantai piniginę paplonins ir keturženkle suma. Kadangi batutas nereikalaus jokių papildomų išlaidų (išskyrus laiką arba vienkartines transportavimo bei pastatymo išlaidas) todėl sumą tikrai galite įvertinti gana nesunkiai. Tai nebus problema, kaip pvz. perkant naudotą automobilį, kada per porą metų aptarnavimo bei išlaikymo išlaidos gali sudaryti tą pačią automobilio vertę. Jeigu neturite ypatingų poreikių ar reikalavimų batutui, tikrai tinkamą variantą rasite už 2-4 šimtus eurų.

Matmenys bei apkrova

Du svarbiausi parametrai nusakantys batuto efektyvumą ir galimybes – pačio šokinėjimo kilimėlio skersmuo ir maksimali apkrova. Nuo šokinėjimo kilimėlio skersmens priklausys tai, kaip patogu bus mėgautis šokinėjimu, o apkrova apibrėš kiek žmonių galės tai daryti vienu metu. Kuo batutas didesnis ir kuo palaikoma apkrova didesnė – tuo geriau jis tinka susibūrimams, didelėms šeimoms bei didesniam kiekiui žmonių.

Nepamirškite, kad dideliam batutui reikės ir didelės kiemo erdvės. Taip pat – žiemą rekomenduojamą batutą surinkti ir jį išskleisti tik šiltuoju metų laiku. Daug kas šį patarimą ignoruoja, bet net ir netyčia ant batuto užkritęs sunkesnis daiktas gali visiškai pažeisti šokinėjimo kilimėlį.

Apkrovą vertinkite pagal tai, kas ant to batuto šokinės. Jeigu suaugusieji planuoja visiškai ignoruoti šiuos malonumus – maksimali apkrova gali būti ir mažesnė nei 100 kg. Kitu atveju rekomenduojame rinktis kažką arčiau 200 kg. Tada komfortiškai šokinėti galės ir visa šeima su mažu vaiku. Rekomenduojame šiek tiek pasiskaičiuoti (minimaliai) ir nepriartėti arčiau nei 5% iki leidžiamo svorio limito.

Kiti techniniai parametrai

Svarbu nepamiršti ir apsauginio tinklo, kuris – kone būtinas, jeigu yra vaikų. Iš batutų be tinklo iškristi tikrai nėra taip sunku, o tinklas – apsaugo ir padeda mėgautis linksmybėmis be didesnio vargo.

Pats tinklas bei medžiaga, iš kurios jis pagamintas irgi yra verti dėmesio. Tinklo aukštis turėtų būti pakankamas, kad aukštai išsišokinėję batuto naudotojai per jį, paprasčiausiai, neperskristų. Tinklo medžiaga – patvari ir neplyštanti nuo lengviausio įdrėskimo.

Prieš pirkdami galite pardavėjų paklausti ar batuto spyruoklės yra su papildomu apdangalu. Jeigu apdangalas yra, nesusižeisite kojų į spyruokles. Kitu atveju, nors ir minimali, tokia rizika – išlieka.

Į ką dauguma nekreipia dėmesio – rėmas. O veltui, nes rėmas yra kaip skeletas. Dauguma pirkėjų palygina kainą, apkrovą bei skersmenį ir lekia leisti pinigus. Neskubėkite. Batuto rėmo profilių storis lemia tai, koks tvirtas yra pats batutas. Jeigu batutas nekokybiškas ir dar plonais profiliais – yra tikimybė, kad jis sulūš. To tikrai nenorite, todėl ieškokite ne plonesnių nei 2mm storio plieninių profilių.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019