Poezijos ir dainų vakaras Pociūnėliuose

,,Dainuoju širdimi“ – taip vadinosi poezijos ir dainų vakaras, kovo 2-ąją į Pociūnėlių kultūros namus sukvietęs tuos, kas pasiilgo romantikos. Nepastebimai prabėgo pora valandų jaukioje aplinkoje, beklausant poetinio žodžio ir lyriškų muzikinių kūrinių.

Jau pačioje vakaro pradžioje romantiškai nuteikė ir be galo prasmingai nuskambėjo degančios žvakelės ir žmogaus gyvenimo paralelė. Žodžiais ją perteikė renginio organizatorė, Pociūnėlių kultūros namų kultūros specialistė Aušrelė Sereikienė. Pasidžiaugusi gyvenime sutiktais puikiais žmonėmis, ji pakvietė paklausyti eilių ir išgirsti jas širdimi. Savo eiles skaitė Vilma Sinickienė, buvusi Kėdainių r. Gudžiūnų pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja. Klausytojus sužavėjo nuoširdūs poetiniai tekstai ,,Žvaigždžių lietus“,  ,,Rudens keliu“, ,,Norai“, ,,Jausmai“, ,,Meilei“ ir kiti. Įdomūs ir jautrūs kūrėjos tekstai, parašyti proza. Kai buvo skaitomas kūrinys ,,Mamai“, ne viena klausytoja ir ašarą nubraukė. Taigi poetinis žodis tikrai išgirstas širdimi.

Muzikinė vakaro dalis – Silvijos Stankevičiūtės, buvusios Aušrelės Sereikienės mokinės (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija), vėliau baigusios istorijos studijas Vilniaus universitete, puiki meninė programa. Silvija grojo gitara ir dainavo, nuoširdžiai bendraudama muzikine ir poetine kalba. Jos dainos lyriškos, sklindančios iš širdies į širdį: ,,Balta diena“, ,,Išeinu“, ,,Meilės duetas“, ,,Saulė“, ,,Yra šalis“, ,,Vėjas per tavo kelius“, ,,Paukščiai“, ,,Šalia“, ,,Rytą vakarą“ ir kitos. Dainų klausėsi ir Silvijos Stankevičiūtės tėvai Virginija bei Gintaras. Kai kurias dainas kartu su atlikėja dainavo ir klausytojai. Tai buvo visai paprasta, nes, kaip sakė renginį vedusi Aušrelė Sereikienė, Silvija yra spinduliuojanti švelnumu ir šypsena.

Poezijos ir dainų vakaras ,,Dainuoju širdimi“ – turiningas renginys, padovanojęs pociūnėliečiams ir svečiams pavasarišką nuotaiką.

Roma Buivydienė,

Pociūnėlių miestelio bendruomenės narė

Total
0
Dalinasi
Related Posts