Naujosiose miesto kapinėse – „sausra“ ir šiukšlių krūvos

Staiga atšilus orams, radviliškiečiai plūstelėjo į naująsias miesto kapines, esančias Vingėliškio gatvėje, tvarkyti artimųjų kapų. Balandžio 14-15 dienomis kapinėse apsilankęs radviliškietis buvo nemaloniai nustebintas.

„Savaitgalį naujosiose Radviliškio miesto kapinėse buvo daugybė prie artimųjų kapų besidarbuojančių žmonių, tačiau niekur nebuvo įmanoma gauti vandens net gėlėms pamerkti: šulinys uždengtas,  iš kranų vanduo nebėga, o prie prūdo sudėtinga prieiti. Prie konteinerių taip pat supiltos nebetilpusios šiukšlės – nejaugi pavasarį nebūtų galima jų vežti dažniau?“,- sakė radviliškietis.
Paklausėme Radviliškio miesto seniūno E. Mončausko, ar jam žinoma apie „sausrą“ naujosiose miesto kapinėse ir šalia konteinerių augančias šiukšlių krūvas. „Apie vandens nebuvimą kapinėse žinau ir ši problema jau sprendžiama – penktadienį arba vėliausiai pirmadienį vanduo jau bus. Anksčiau vandens nebuvo galima pajungti dėl dar neišėjusio pašalo – būtų susproginėję visi vamzdžiai, reikėtų didesnio remonto. Vandens kapinių lankytojai gali atsinešti ir iš kapinėse esančio prūdo – tik tektų kiek toliau paeiti“,- sakė seniūnas.
Apie šiukšlių krūvas prie konteinerių seniūnas sakė taip pat žinantis. „Antradienį lankiausi naujosiose miesto kapinėse, apėjau aplink jas ir mačiau, kad kai kurie šiukšlių konteineriai perpildyti, kai kurie pustuščiai. Šiukšlės iš kapinių yra vežamos pagal grafiką, o šalia kapinių esančių nelegalių sąvartynų nesužiūrėsime“,- sakė seniūnas.
Taigi savaitgalį naujosiose kapinėse jau turbūt bus pajungtas vanduo, o radviliškiečiams, tvarkantiems artimųjų kapus, taip pat reikėtų būti tvarkingesniems ir šiukšles panešti į toliau esančius pustuščius konteinerius.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts