Socialiniai tinklai

Sportas

Žiemos sporto šventė

Avatar

Paskelbta

data

Šių metų sausio 25d popietę Šeduvos gimnazijos specialiame ugdymo skyriuje vyko smagi žiemos sporto šventė. Šventės organizatorė mokytoja,  auklėtoja Kristina Butkuvienė ir dalyviai mokiniai taip sportiškai paminėjo Pusiaužiemį.

Po mankštos ratu,  sportines rungtis mokiniai atliko komandas suskirsčius  poromis. Visoms komandoms labai patiko išbandyti jėgas rogučių tempimo rungtyse, lenktyniauti kas  daugiau ir greičiau sniego su padėklais  parsineš, kiek lankų ant stovo užmes, kiek savo  komandos  spalvotų vėliavėlių suras, kiek įvarčių su ledo ritulio lazdomis įvarys  į vartus. Aktyviausia buvo komandinių rungčių dalyvių  berniukų komanda, o greičiausiai lenktyniavo mergaičių  grupės komandos.   Visi šventės dalyviai  nestokojo geros nuotaikos , vaišinosi ant laužo virta sriuba. Specialaus ugdymo skyriaus mokiniai stiprino savo sveikatą, grūdino organizmą, judėjo ir suteikė sau gerų emocijų buvo fiziškai aktyvūs, skatino bendravimą tarp bendraamžių ir kitų bendruomenės narių.

Kristina Butkuvienė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Iš Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybų – su medaliais

Avatar

Paskelbta

dataGruodžio 1 d. Alytuje pirmą kartą vyko Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybos. Jose dalyvavo ir Radviliškio r. rankų lenkikai, kurie atstovavo Lietuvos rinktinei. Pirmą kartą mūsų šalyje surengto pasaulio taurės („WAF world cup“) nugalėtojams Alytuje buvo išdalyta daugiau nei 30 taurių bei medalių komplektų.
Tarptautinės „World Armwrestling Federation“ (WAF) pasaulio taurės varžybos Alytaus miesto teatro salėje prasidėjo ryte. Kaip ir buvo tikėtasi, į varžybas užsiregistravo bemaž 80 sportininkų iš 5 šalių. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir garbės svečias iš Rumunijos – generalinis WAF ir „European Armwrestling Federation“ (EAF) sekretorius Mircea Simionescu.
Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Rumunijos ir kitų šalių sportininkai. Savo svorio kategorijose dešine ir kaire ranka pirmi buvo Janurijus Musvicas ir Rita Juškevičienė. Antras vietas pelnė Styvas Musvicas, Deividas Urba, Evelina Jacynaitė, Monika Mandravickytė, Gintarė Urbonavičiūtė. Susumavus rezultatus varžybose pirmi buvo lietuviai, antri – latviai, treti – ukrainiečiai.
Emocijos ir per dieną pavargę rankos ėmė viršų. Neretai į vadinamąjį „kablį” susikibę varžovai net kilnojo sunkų stalą, rankos slydo iš sportininkų gniaužtų, todėl teisėjams vis dažniau teko naudoti riešus bei plaštakas fiksuojančią juostelę. Pabudo ir salė: „tempk jį“, „laikyk“, „neatidaryk rankos”, „nepasiduok” ir kiti raginimo šūksniai aidėjo Alytaus miesto teatre.   

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Iš Tarptautinio turnyro – su medaliais

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 3-4 dienomis Kėdainiuose vyko Tarptautinis vaikų ir meistrų dziudo turnyras Pasaulio čempiono A.Pocevičiaus taurei laimėti. Turnyrevaržėsi per 200 dalyvių iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos bei Lietuvos.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo ir radviliškietis Apolonas Vaiksalu. Sporto veteranui šypsojosi fortūna – jis pelnė net du medalius ir taurę.
A.Vaiksalu antrąją vietą iškovojo visose svorio kategorijose, o pirmą vietą iškovojo savo svorio kategorijoje.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019