Pasaulio muaythai čempionate lietuviai liko be medalių

Iš Kankune, Meksikoje, dar vis vykstančio Pasaulio muaythai čempionato Lietuvos atstovai Ernestas Dapkus ir Martynas Jasiūnas grįš be medalių. Abu sportininkai pralaimėjo pirmose kovose.

 

Svorio kategorijoje iki 71 kg kovojęs E. Dapkus pirmame susitikime taškais pralaimėjo Kinijos atstovui Bing Yuan, o daugelio muaythai fanų viltimi buvęs jaunasis talentas Martynas Jasiūnas (svorio kategorija iki 75 kg) taip pat jau po pirmojo žengimo į ringą turėjo pripažinti Baltarusijos atstovo Yauhen Lasheuski persvarą.

Sportininkus į kovas lydėjo M. Jasiūno tėtis ir ilgametis Lietuvos muaythai rinktinės treneris Žydrūnas Jasiūnas. Kartu su kovotojais į Meksiką vyko ir Lietuvos muaythai federacijos prezidentas Edvardas Norkeliūnas. Lietuvai čempionate atstovauja ir darbą tęsia teisėjai Robertas Šiuška bei Saulius Šeškevičius.

„Vykstant į čempionatą buvo keliami aukščiausi tikslai, t.y. siekti medalių, tačiau sporte kartais tenka pripažinti, kad priešininkams sekėsi geriau, jie buvo labiau pasiruošę. Džiaugiamės, kad mūsų rinktinės nariai negavo jokių rimtų traumų, tad dabar seks kelios dienos poilsio ir toliau bus tęsiamos treniruotės, ruošiamasi artimiausiems pasirodymams kituose čempionatuose, turnyruose“, – pozityvo įžvelgė E. Norkeliūnas ir pridūrė, kad net tokia patirtis kovotojams yra naudinga.

Lietuvos muaythai federacijos informacija

 

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts