Socialiniai tinklai

Sportas

Mes sportuojame Lietuvai !

Avatar

Paskelbta

data

Į Šiaulėnų Marcelino Šikšnio sporto salę vasario 20 d. rinkosi moksleiviai lankantys neformaliojo vaikų švietimo būrelius. Mokiniams šiuo metu žiemos atostogos, bet į draugišką futbolo turnyrą „Mes sportuojame Lietuvai“ skirtą Lietuvos atkūrimo 100-ečiui, atvyko komandos iš Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos, Radviliškio “Radviliškis“ sportininkai,  Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos ir Šaukoto skyriaus  berniukų ir mergaičių komandos.

Šį turnyrą rėmė karatė klubo „Rytų kovotojas“ prezidentas Ernestas Mončiauskas,  turnyrą vykdė ir jam vadovavo Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos kūno kultūros mokytojai metodininkai Dalia Balčiūnienė ir Virginijus Kečioris, teisėjavo – Mindaugas Urbonavičius ir jo treniruojami sportininkai.

Vyko aktyvios ir karštos kovos, jaunieji futbolininkai demonstravo išmoktus technikos ir taktikos veiksmus, stebėjo vieni kitų meistriškumą, gražiai įmuštus įvarčius lydėjo plojimais. Ilgai vyko turnyras, niekas niekur neskubėjo, nes moksleiviams atostogod, tarp moksleivių užsimezgė draugystė, naujos pažintys.

Buvo sulauktos ir smagiausios akimirkos, tai kai prasidėjo apdovanojimai.

Mergaičių grupėje I-ąją vietą iškovojo Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos mergaičių komanda, II-ąją vietą iškovojo Šaukoto skyriaus sportininkės, III-ąją vietą iškovojo Šiaulėniškės.

Berniukų grupėje buvo nenugalimi Radviliškio „Radviliškis „ futbolininkai, jie buvo pirmi. II-ąją vietą iškovojo Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos I berniukų komanda, III-ąją vietą iškovojo Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos II berniukų komanda.

Visos komandos  prizininkės  buvo apdovanotos taurėmis, diplomais. Sportininkai – medaliais.

Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos ir Šaukot skyriaus sportininkai buvo apdovanoti padėkos raštais už dalyvavimą draugiškame futbolo turnyre.

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Iš Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybų – su medaliais

Avatar

Paskelbta

dataGruodžio 1 d. Alytuje pirmą kartą vyko Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybos. Jose dalyvavo ir Radviliškio r. rankų lenkikai, kurie atstovavo Lietuvos rinktinei. Pirmą kartą mūsų šalyje surengto pasaulio taurės („WAF world cup“) nugalėtojams Alytuje buvo išdalyta daugiau nei 30 taurių bei medalių komplektų.
Tarptautinės „World Armwrestling Federation“ (WAF) pasaulio taurės varžybos Alytaus miesto teatro salėje prasidėjo ryte. Kaip ir buvo tikėtasi, į varžybas užsiregistravo bemaž 80 sportininkų iš 5 šalių. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir garbės svečias iš Rumunijos – generalinis WAF ir „European Armwrestling Federation“ (EAF) sekretorius Mircea Simionescu.
Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Rumunijos ir kitų šalių sportininkai. Savo svorio kategorijose dešine ir kaire ranka pirmi buvo Janurijus Musvicas ir Rita Juškevičienė. Antras vietas pelnė Styvas Musvicas, Deividas Urba, Evelina Jacynaitė, Monika Mandravickytė, Gintarė Urbonavičiūtė. Susumavus rezultatus varžybose pirmi buvo lietuviai, antri – latviai, treti – ukrainiečiai.
Emocijos ir per dieną pavargę rankos ėmė viršų. Neretai į vadinamąjį „kablį” susikibę varžovai net kilnojo sunkų stalą, rankos slydo iš sportininkų gniaužtų, todėl teisėjams vis dažniau teko naudoti riešus bei plaštakas fiksuojančią juostelę. Pabudo ir salė: „tempk jį“, „laikyk“, „neatidaryk rankos”, „nepasiduok” ir kiti raginimo šūksniai aidėjo Alytaus miesto teatre.   

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Iš Tarptautinio turnyro – su medaliais

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 3-4 dienomis Kėdainiuose vyko Tarptautinis vaikų ir meistrų dziudo turnyras Pasaulio čempiono A.Pocevičiaus taurei laimėti. Turnyrevaržėsi per 200 dalyvių iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos bei Lietuvos.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo ir radviliškietis Apolonas Vaiksalu. Sporto veteranui šypsojosi fortūna – jis pelnė net du medalius ir taurę.
A.Vaiksalu antrąją vietą iškovojo visose svorio kategorijose, o pirmą vietą iškovojo savo svorio kategorijoje.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019