Mes sportuojame Lietuvai !

Į Šiaulėnų Marcelino Šikšnio sporto salę vasario 20 d. rinkosi moksleiviai lankantys neformaliojo vaikų švietimo būrelius. Mokiniams šiuo metu žiemos atostogos, bet į draugišką futbolo turnyrą „Mes sportuojame Lietuvai“ skirtą Lietuvos atkūrimo 100-ečiui, atvyko komandos iš Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos, Radviliškio “Radviliškis“ sportininkai,  Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos ir Šaukoto skyriaus  berniukų ir mergaičių komandos.

Šį turnyrą rėmė karatė klubo „Rytų kovotojas“ prezidentas Ernestas Mončiauskas,  turnyrą vykdė ir jam vadovavo Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos kūno kultūros mokytojai metodininkai Dalia Balčiūnienė ir Virginijus Kečioris, teisėjavo – Mindaugas Urbonavičius ir jo treniruojami sportininkai.

Vyko aktyvios ir karštos kovos, jaunieji futbolininkai demonstravo išmoktus technikos ir taktikos veiksmus, stebėjo vieni kitų meistriškumą, gražiai įmuštus įvarčius lydėjo plojimais. Ilgai vyko turnyras, niekas niekur neskubėjo, nes moksleiviams atostogod, tarp moksleivių užsimezgė draugystė, naujos pažintys.

Buvo sulauktos ir smagiausios akimirkos, tai kai prasidėjo apdovanojimai.

Mergaičių grupėje I-ąją vietą iškovojo Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos mergaičių komanda, II-ąją vietą iškovojo Šaukoto skyriaus sportininkės, III-ąją vietą iškovojo Šiaulėniškės.

Berniukų grupėje buvo nenugalimi Radviliškio „Radviliškis „ futbolininkai, jie buvo pirmi. II-ąją vietą iškovojo Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos I berniukų komanda, III-ąją vietą iškovojo Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos II berniukų komanda.

Visos komandos  prizininkės  buvo apdovanotos taurėmis, diplomais. Sportininkai – medaliais.

Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos ir Šaukot skyriaus sportininkai buvo apdovanoti padėkos raštais už dalyvavimą draugiškame futbolo turnyre.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts