Vytautas Simelis meru būti nebenori

Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdyje buvo nuspręsta, kad Radviliškio rajono meras Vytautas Simelis, laiku neatsisakydamas nesuderinamų pareigų, pažeidė įstatymą, tačiau pareigose vis tiek liks dėl teisinės spragos. Tuo metu politikas aiškino, kad bausmę jis ir taip jau gavo, nes aštuonis mėnesius gyveno nežinomybėje. Tuo pačiu V. Simelis informavo, kad  ateityje į merus nebekandidatuos. Vis tik keista, nes mero kėdėje jis neprasėdėjo nė metų, o kiti rinkimai – jau 2023-aisiais.

Nežinia, kas dabartinį rajono vadovą atbaidė nuo galimos perspektyvos ir vėl tapti meru, tik paklausėme: „Ar galėtumėte pasidalinti mintimis, ką įžvelgiate kandidatu į savo vietą?“ Gana stačiokiškas atsakymas net pribloškė: „Nesižvalgau“.

Kadangi Radviliškio rajono mero V. Simelio kadencija truks vos porą metų, gyventojams pagrįstai kilo klausimas, ar meras tikrai mano, kad dveji metai – tai pakankamas laiko tarpas, per kurį jis spės įgyvendinti visus savo per rinkimus duotus pažadus? „Dar niekas neįgyvendino visų per rinkimus duotų pažadų,“ – užklaustas pripažino meras.

Paklaustas, galbūt meras – jau pensijoje, V. Simelis ir vėl nebuvo itin geranoriškas. Jis atsakė: „Internete galima rasti mano gimimo datą, pasiskaičiuokite.“ Pasinaudojus „Sodros“ skaičiuokle, pagal viešai skelbiamą V. Simelio gimimo datą galima daryti išvadą, kad praėjusių metų lapkričio pabaigoje rajono meras turėjo išeiti į pensiją. Yra manančių, kad V. Simelis į merus galbūt nusprendė eiti tam, kad prieš išeidamas į užtarnautą poilsį, pasididintų savo būsimą pensiją. Mat mero atlyginimas 2021 metų trečiąjį ketvirtį siekė net 4 tūkstančius 212 eurų per mėnesį.

Dėl ko Radviliškio rajono savivaldybės meras V. Simelis sako, kad į merus nebekandidatuos, paliekame spręsti skaitytojams.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Total
20
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts