Viščiukus ir obuolius skaičiuoja rudenį

Tik atsileidus Covid-o  gniaužtams, Kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas ,,Šelmiai“ nutarė nelaukti. Liepos mėnesį padarė apšilimą – generalinę repeticiją ,, Oninių“ šventėje Šiaulėnuose, rugsėjo 19 d.  pasisėmė iš romų dvasios ir sugebėjimo džiaugtis kiekviena minute festivalyje ,, Gypsy Fest 2021“ Vilniuje  ir rugsėjo 30—spalio 12  dienomis išlėkė į Italiją į ,, World Folklore Festival 2021  Diano Marina, Sanremo, Cannes. Smagiai pakoncertavę gavo tris prizus: didįjį – už sėkmingą dalyvavimą,  du mažesnius – jauniausiajam dalyviui ir už vakaronių pravedimą. O kad būtų dar smagiau ,, Šelmiai“ koncertavo ne tik Kanuose, San Remo, Diano Marina, bet ir  Nicoje, Bartalomeo, Prahoje. Kad būtų smagiau  laipiojome po kalnus Adršache ( Čekija ), Šamoni ( Prancūzijoje ).

Grįžę, ir kaip priklauso, palaukę 10 dienų, pasižiūrėję, ar neparvežėme jokio itališko Covid-o, spalio 23 išvykome į Prienus, kur dalyvavome liaudiškų šokių kolektyvų konkurse ,, Pora už poros -2021“ – respublikiniame ture. Laimėta  III – vieta. Įkvėpti sėkmės lapkričio 13 d. dalyvavome liaudiškų šokių kolektyvų  konkurse ,, Suk, suk ratelį -2021‘‘ – Kuršėnuose. Laimėta II vieta. Kaip Covido sąlygomis, mums ,,Šelmiams“  – tai puikus rezultatas.

O ant nosies žiema – t.y Grand kalėdinis šou gruodžio 20 d. Kultūros centre.

Dėkojame rėmėjams, padėjusiems išauginti tuos šokėjiškus obuoliukus ir viščiukus – tai IĮ ,,Santovita „ MB ,, Pramogų sostinė “, UAB ,, GG klubas‘‘

VŠĮ ,,Užbėgtukės“ ypatinga padėka Radviliškio rajono merui Vytautui Simeliui ir Radviliškio kultūros centrui.

Total
1
Dalinasi
Related Posts