Viktorina „100 klausimų apie Lietuvą“

Balandžio 8 dieną Papušynio kaimo bendruomenės nariai dalyvavo viktorinoje „100 klausimų apie Lietuvą“, skirtoje Lietuvos atkūrimo šimtmečiui. Bendruomenės nariai turėjo puikią galimybę ne tik pasitikrinti savo žinias apie Lietuvą, bet ir daug naujo sužinoti.

Viktoriną sudarė penki turai po 20 klausimų: „Lietuvos istorija“, „Lietuvos geografija“, „Lietuvių kalba ir literatūra“, „Lietuvių mitologija, papročiai, tradicijos“ ir „Lietuvos kultūra ir sportas“. Penkios komandos aktyviai rungėsi, atsakinėjo į pateiktus.

Suvedus penkių turų rezultatus, paaiškėjo, kad I vietą užėmė daugiausia taškų surinkusi komanda „Žiedų gatvės entuziastai“. II vietą laimėjo komanda „Pavasaris“, o III vietą – komanda „Saulėtekis“. Šioms komandoms buvo įteikti diplomai ir saldžios dovanos, o likusioms „Miškinių“ ir „Žvejų gatvės“ komandoms – padėkos raštai ir paguodos prizai.

Pertraukėlių metu renginyje skambėjo lietuviška muzika, dalyviai grožėjosi ekrane rodomais nuostabiais Lietuvos vaizdais.

Viktorinos prizus įsteigė rėmėjos – konditerės mama su dukra Danguolė ir Lijana. Viktorinai klausimus parengė ir renginį vedė Šaukoto bibliotekininkė Vida Pužaitienė.

Visi viktorinos dalyviai dėkojo organizatoriams už turiningai praleistą laiką ir pasiūlė ateityje organizuoti daugiau panašių renginių.

 

Viešosios bibliotekos informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts