VII Šiaulių fortepijonų duetų festivalio garsai Radviliškio  muzikos mokykloje

Po ilgos pertraukos Šiauliuose vėl atgimęs VII fortepijoninių duetų festivalis savo plačia programa apglėbė ir mūsų mokyklą.

2018 metų kovo 14 dieną. Radviliškio muzikos mokyklos salėje vyko meistriškumo kursai, kuriuos vedė pianistai Sonata ir Rokas Zubovai. Pianistai Sonata ir Rokas Zubovai pradėjo groti drauge jau beveik prieš dvidešimt metų, dar gyvendami Jungtinėse Amerikos Valstijose. Sugrįžęs į Lietuvą 2001 metais duetas aktyviai įsiliejo į Lietuvos kultūrinį gyvenimą.

Žymi muzikų pora dalijo vertingus patarimus ir įžvalgas dalijo muzikos mokyklos jauniesiems pianistams.

Po meistriškumo kursų mokyklos salėje Sonata ir Rokas Zubovai surengė koncertą . Fortepijoninis duetas atliko M.K.Čiurlionio , J.Bramso ir Dž.Geršvino kūrinius keturiomis rankomis.

Roka Zubovas paklaustas, kaip jaučiasi nuolatos lyginamas su savo proseneliu kompozitoriumi, dailininku Mikalojumi Konstantinu Čiurlioniu tikino esą jau prie to seniai pripratęs. „Manyje daug Čiurlionio. Jei lygina – tegu“, – sakė Rokas.Zubovas „M.K.Čiurlionis spinduliavo meile kiekvienam žmogui. Ta meilė peraugdavo į vizijas, kūrybą. Tokia duotybė sutinkama vieną kartą per šimtmetį“, – tvirtino pianistas.

Muzikos mokyklos informacija

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts