Socialiniai tinklai

Aktualijos

Radviliškyje be žinios dingo vaikinas

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl 2019-05-18, apie 09.00 val., iš namų, adresu Jaunystės g. 6-20, Radviliškis išėjusio ir iki šiol negrįžusio ERIKO IBRAGIMOV gim. 1997-11-25. Dingusiojo požymiai: apie 190 cm. ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, plaukai trumpi šviesūs (pelenų spalvos), juoda nedidelė barzda, dešinėje apatinėje pilvo dalyje randas likęs po operacijos. Apsirengęs: pilkais šortais, vasarinėmis basutėmis rudos spalvos, dėvėjo mėlyna džemperį ilgomis rankovėmis (be gobtuvo), su savimi turėjo juodą kuprinę, kurioje nešiojasi nedidelį kirvuką raudonu kotu bei LR piliečio pasą. Gali naudotis moterišku rudu dviračiu, su mėlynos spalvos purvasaugiais.

Paskutinį kartą Erikas Ibragimov buvo pastebėtas vykstantis dviračių nuo Radviliškio miesto link Kelmės rajono.

Asmenis ką nors žinančius apie Eriko Ibragimov buvimo vietą ir turinčių kitos tyrimui reikšmingos informacijos, prašome informuoti Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiąjį tyrėją Gediminą Armoną, tel. 8 700 61331, mob. tel. 8 655 28931, el. paštas gediminas.armonas@policija.lt arba telefonu 112.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019