Verslo rėmimo komisija – be asocijuotų verslo struktūrų

Tarybos posėdyje buvo patvirtinta nauja Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo komisijos struktūra. Naujajai komisijai, kaip ir anksčiau, vadovaus „valstietis“ vicemeras Mindaugas Pauliukas, o jos nariais tapo verslininkai: Vaidas Stasiukynas, Valerija Adomavičienė, Artūras Sipavičius, Pranas Balckus, Jurgis Baublys, Darius Jurėnas, Gintarė Šablinskienė.

Tarybos narį Gediminą Lipnevičių, labai nustebino, kodėl į Smulkaus ir vidutinio verslo komisijos sudėtį nėra įtrauktos asocijuotos verslo struktūros.

„Kodėl į Smulkaus ir vidutinio verslo komisijos sudėtį nebuvo pakviesti Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų ar „Radviliškio verslininkų asociacijos“ atstovai? Keista, kad komisija, kuri akcentuoja, jog yra atsakinga už pagalbą verslininkams, pagrindiniams mokesčių mokėtojams, į savo veiklą neįtraukia asocijuotų verslo struktūrų. O juk neseniai vykusių debatų metu visi politikai pasisakė už tai, kad reikia bendrauti su verslu“,- sakė Tarybos narys.

Ir tikrai – debatų metu visi kandidatai į merus kaip svarbiausius darbus įvardijo investicijų pritraukimą, naujų darbo vietų kūrimą bei laisvų ekonominių zonų plėtrą.

Tiesa, administracijos direktorė konservatorė J. Margaitienė bandė teisintis, jog 2014 metais į Radviliškio rajoną atėjo viena didžiausių medžio apdirbimo įmonių „Juodeliai“. Tačiau po replikos, jog per septynerius metus konservatoriai nuveikė tikrai mažai – pritraukė tik vieną įmonę, ji nebeturėjo ką pridurti. Įdomu, ar „naujoji“ Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo komisija dirbs aktyviai, ar taip vangiai kaip ir buvusioji, nesugebėjusi net pasiūlyti realių priemonių paremti verslininkus, nukentėjusius nuo Covid – 19 pandemijos.

Tad kodėl konservatorės J. Margaitienės, „darbiečio“ J. Baublio, socialdemokrato K. Račkauskio ar A. Gaidžiūno vadovaujami „valstiečiai“  tik po kelių dienų pakeitė nuomonę ir apie verslo skatinimą ar bendradarbiavimą pažadai išgaravo lyg dūmas?

Beje, ar galima ko nors tikėti iš komisijos, kurios tik viena nauja narė, o  likusieji daugelį metų kiurkso tie patys? Manoma, jog didelių pokyčių tikėtis neverta. Bet apie tai  paliekame spręsti jums, gerbiami, skaitytojai.

Jonas Petrikas


Total
1
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts