Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Velykų rytą į bažnyčią plūdo minios tikinčiųjų

Avatar

Paskelbta

data

Velykos – svarbiausia daugelio krikščionių šventė, kuria išreiškiamas didelis džiaugsmas dėl galutinės Dievo sūnaus pergalės prieš mirtį. Šaltą Velykų sekmadienį minios radviliškiečių skubėjo į Radviliškio bažnyčią švęsti Prisikėlimo šventės. Ne visiems parapijiečiams bažnyčioje užteko sėdimų vietų, tačiau radviliškiečiai supratingi žmonės ir anksčiau atėjusieji savo vietas užleido  senjorams ar žmonėms su negalia. 

Kai kurie senjorai liko melstis namuose, nerizikuodami eiti į bažnyčia: baugino šaltokas oras, grūstis. „Žiūriu pro langą – į bažnyčią plūsta minios žmonių, toks įspūdis, kad visas miestas į vieną vietą susirinko“,- sakė netoli bažnyčios gyvenanti senjora.

Dalis Velykų papročių– eiti anksti ryte į bažnyčią, eiti aplink bažnyčią paminint Kristaus nueitą kančių kelią. Tik kai kurie tikintieji ignoravo šį paprotį, norėdami išsaugoti bažnyčioje sėdimą vietą.
Po pamaldų grįžę į namus radviliškiečiai sveikino namiškius su Velykomis, mušė ir rideno margučius – gyvybės simbolį.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019