Vasario 16-ąją – šventinės ledinės maudynės

Išaušusią puikią saulėtą Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, radviliškiečiai paminėjo su trenksmu – sportiškai ir patriotiškai nusiteikę. 
Šventinę dieną iš Radviliškio miesto centro aušros aikštės pajudėjo didžiulis būrys radviliškiečių, kurie dalyvavo bėgime „Už laisvę“

Apie 300 radviliškiečių, Oro gynybos bataliono, kunigaikščio Margirio pėstininkų bataliono karių, Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovų, sveikatos klubo „Atgaja“ narių, iškėlę Trispalves, bėgo trijų kilometrų trasą, o vėliau visi norintieji dar ir išsimaudė lediniame Eibariškių tvenkinio vandenyje.
Didžiausiose ledinėse maudynėse Šiaurės Lietuvoje, organizatorių skaičiavimais, dalyvavo apie 150 ledinio vandens nauda tikinčių žmonių.
Šios akcijos sumanytojas, ledinių maudynių entuziastas, kariškis ir sportininkas Tadas Grimaila subūrė didelį būrį bendraminčių, kurie jau ne pirmą kartą sveikina Lietuvą įvairiomis progomis besimaudydami lediniame vandenyje. Visi bėgusieji trijų kilometrų distanciją gavo atminimo medalį, kuriuo pasirūpino Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyrius, o pasieniečių koše ir arbata visus akcijos dalyvius ir žiūrovus vaišino Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts