Vasara – poilsio gamtoje ir žvejyboje laikas

Vasarą norisi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje, prie vandens telkinių, o kad laikas būtų praleistas prasmingai ir naudingai, daugelis į rankas ima meškeres ir laiką leidžia žvejodami. O kuriam gi žvejui nerūpi pasigirti savo laimikiais?

Šį kartą norime pasidžiaugti Kazimiero Masilionio laimikiu. Radviliškio rajono Rokonių kaimo gyventojas iš savo nuosavo tvenkinio ištraukė net 8 kilogramus sveriantį amūrą. ,,Tai bent laimikis! Šaunuolis!“, – džiaugėsi ,,Radviliškio krašto“ redakcijai apie kaimyno laimikį pranešusi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Rokonių, Džiugonių, Daukantų, Vaižgų  skyriaus vadovė ponia Dijana Mikalauskienė. Džiaugiamės kartu ir mes bei linkime ponui Kazimierui puikios žvejybos ir įsimintinų  laimikių!

Savaitraštis ,,Radviliškio kraštas“ kviečia visus žvejus įamžinti didžiausius ir įspūdingiausius savo laimikius, nufotografuoti ir atsiųsti mums nuotraukas, kad visas Radviliškio kraštas galėtų džiaugtis Jūsų žvejybos trofėjais!

Nuotraukas su trumpais aprašymais siųskite el. paštu: redakcija@radviliskiokrastas.lt arba Facebook paskyroje: Radviliškiokraštas

,,Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts