Valstybės gimtadieniui – ledinės maudynės

Vasario 16 d. rytą prie Eibariškių tvenkinio susirinko gausus būrys radviliškiečių – čia buvo ruošiamasi „ruonių“ maudynėms.  Beje, ne visi susirinkusieji prie tvenkinio ruošėsi nerti į ledinį vandenį – kai kurie atėjo padrąsinti bei palaikyti šeimos narių, bičiulių.

Šimtmečio proga, ledinių maudynių gerbėjai iškirto 16 metrų eketę, pažyminčią valstybei svarbią datą.
Ledinio iššūkio dalyviai prie eketės, papuoštos Lietuvos valstybės bei Radviliškio miesto vėliavomis, atliko mankštą. Mankštą, kaip praėjusiais metais, vedė radviliškietis „ruonis“ Tadas Grimaila.
Apšilę „ruoniai“drąsiai nėrė į eketę, beje, jų būryje buvo kelios moterys ir merginos. Jauniausia ledinio iššūkio dalyvė buvo dvidešimtmetė savanorė šauktinė Vilmantė Stašauskaitė.
Iš ledinio vandens išnėrę „ruoniai“ žiūrovus tikino, kad visai nešalta, net neskubėjo rengtis. Ir maudynių žiūrovai, ir dalyviai vaišinosi karšta arbata, užkandžiais, bendravo.
Šiemet ledinių maudynių mėgėjas T. Grimaila sulaukė gausaus būrio pasekėjų – net 30 „ruonių“.  Daugelis jų nebe pirmą kartą neria į ledinę eketę ir teigė niekada po tokių maudynių nesusirgę net sloga.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts