„Valstiečių“ partijoje badomasi peiliais

Lietuvos žaliųjų ir valstiečių sąjungos Radviliškio skyrius išgyvena nelengvą laikotarpį – kilo nesutarimų dėl vicemero kandidatūros teikimo, prasidėjo išdavystės.

Peilį į nugarą įsmeigė savi…

Radviliškio rajonas kurį laiką gyveno be vicemero –„valstiečiui“ Mindaugui Pauliukui atsistatydinus iš šio posto, vakansija  kurį laiką buvo laisva. Meras Tarybai teikė tvirtinti socialdemokrato Kazimiero Račkauskio kandidatūrą, tačiau šis netikėtai  posėdžio išvakarėse  apsigalvojo, taip apsijuokdamas per visą rajoną.

Pasak „valstiečių“ partijos skyriaus pirmininko Aurimo Gaidžiūno, visuotiniame partijos susirinkime buvo svarstomos dvi vicemero kandidatūros – Kęstučio Dambrausko ir Vytauto Krikščiūno. Susirinkime buvo vykdomas slaptas balsavimas ir daugiau balsų surinko K. Dambrausko kandidatūra.

Skyriaus pirmininkui A. Gaidžiūnui ant partijos narių nuomonės nusišvilpti?

„Mes partijos vardu parašėme raštą merui V. Simeliui ir į vicemero postą teikėme K. Dambrausko kandidatūrą. Kai  meras jos nepatvirtino, aš nuėjau su juo pasikalbėti, o man buvo atsakyta, jog jokie  mūsų raštai neįdomūs, kandidatūrą į vicemero postą teikia meras. Mes prieš keletą mėnesių net nežinojome, jog V. Krikščiūnas nori būti vicemeru“,- sakė ką tik skyriaus pirmininku perrinktas A. Gaidžiūnas, kuris, beje, skaudžiai pralaimėjo mero rinkimuose, likęs sąrašo „uodegoje“.

„Valstiečių“ partijoje išdavystė tapo norma?

Pats kandidatas į vicemerus K. Dambrauskas šią situaciją vertina  kaip  partijos bičiulių išdavystę.

„Partijos visuotiniame susirinkime vyko slaptas balsavimas ir aš jį laimėjau. Mano kandidatūra buvo patvirtinta  partijos valdyboje dar prieš visuotinį susirinkimą. Bet matosi, kad nei partijos, nei valdybos, nei tarybos balsas į dangų neina. Kai atsirado dar vienas žaidėjas, meras turėjo pasirinkimą. Manau, kad mano kandidatūrą turėjo atstovėti mano partijos kolegos. Šiuo metu turiu pusantrų metų pagalvoti apie savo tolimesnę ateitį  politikoje. Svarstau, ar čia verta dalyvauti, kai bendražygiai suvaro peilį į nugarą, suprasčiau, jeigu politiniai oponentai tą peilį suvarytų“,- sakė Tarybos narys K. Dambrauskas.

Belieka tikėtis, jog „valstiečių“ partijos Radviliškio skyriaus nariai įvertins skyriaus pirmininko A. Gaidžiūno bei jo pavaduotojo J. Povilaičio elgesį, nes pirmininko nesiskaitymas su partijos narių nuomone daro  itin didelę žalą šiai partijai. Manome, jog šį „bardaką“ partijoje pastebės ir   partijos vadas R. Karbauskis bei užkirs kelią A. Gaidžiūno bei J. Povilaičio savivaliavimui.

Jonas Petrikas


Total
3
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts