Judo skatikų Lietuva

Gyvename išskirtinai prognozuojamoje šalyje, kur stebiuosi, kodėl neįtraukus „Betsafe“, „Topsport“ į politinių lažybų verpetą?

Kad prasidės pamazgų pylimai ant „Šeimų maršo“ rengėjų, mokslo atstovų, dvasininkijos, visuomenininkų – net neabejojau. Globalistiniai klapčiukai be Briuselio ir liberalų direktyvų net nepirsteli.

Nebeliko nieko švento, doro, sąžiningo. Sėdi sau idioto miną nutaisiusi LRT bosė Garbačiauskaitė, uzurpavusi visuomeninės nuomonės monopolį, ir siundo prietrankas dergti net tuos žmones, kurie nedalyvauja jokiuose procesuose kaip Titarenka, Murza. 12000 eurų algą sau pasiskyrus bet kas reabilituotų ir Hitlerį, ko gero.

Beje, ne taip seniai skambinau į seksualinių temų  portalą, gal, sakau, ir istorijos klausimai domina? Ir nepatikėsite, kas atsiliepė – ogi ponia Monika Garbačiauskaitė. Ar Lietuvoje dar įmanomas auditas, darbo inspekcijos sureagavimas? Niekuomet…

LRT propagandos guru privalo duoti buvusiems pavaldiniams direktyvas vykdyti šmeižto tiradas. Kiek sumokėta psichiatrui Slušniui, kuris nustojo reaguoti į etikos pažeidimus, žmonės policijos verčiami pasirašyti po lapais be juridinio asmens antspaudo, įsiveržiama į butus, išgąsdinami senyvo amžiaus žmonės.

Tuo tarpu Šimonytė kopijuoja šveicarišką valdymo modelį. Ten žmogus gali sėdėti ištisus metus namuose – už jį valdžia priims visus paragrafus, mokesčių klausimus. Štai senjorai jau nori renginių, susibūrimų – be saiko testuokis, skiepai ir registruokis.

Daug geriau, kad Jūs liktumėte be renginių apie Melno taiką, Tilžės sutartį, nes EKSPERTĖ Daiva Razmuvienė pasiūlė galimybių pasą susibūrimams lauke. Jo nereikia tik reabilituoti Cichanauskajos kliedesius palaikančiuse brifinguose.

„Šeimų maršo“ rengėjai turi personaliai susisiekti su mokslo atstovais, verslu ir kelti naciją  streikams, boikotams. Arvydas Daunys yra teisus, kad ši šaika net neturi dingsties įsiklausyti į žmonių nuomonę. Išvadas reikia daryti operatyviai ir profesionaliai.

Ruslanas Baranauskas, Mažosios Lietuvos tyrėjas

Total
14
Dalinasi
Related Posts