„Valstiečiai“ nesnaudžia – saviškiui padidino atlyginimą

Radviliškio rajono savivaldybėje, kaip ir LR Seime, didėja atlyginimai saviems.

Šie metai bus itin dosnūs Radviliškio rajono savivaldybės vicemerui Mindaugui Pauliukui, kuriam bus mokamas mero atlyginimas.

Buvusiam merui A. Čepononiui palikus rajoną ir išvykus į Seimą, laikinai jo pareigas perėmė M. Pauliukas. Vicemero bendrapartietis „valstietis“ Tarybos narys Kęstutis Dambrauskas nesnaudė ir teikė pasiūlymą Tarybai padidinti atlyginimą savo kolegai.

Tarybos nariams pasiteiravus, kodėl dabar norima padidinti vicemerui atlyginimą, administracijos direktorė konservatorė J. Margaitienė paaiškino, kad iki šiol nebuvo „normalaus“ Tarybos posėdžio.

Gavę tokią galimybę, „valstiečiai“ kartu su koalicijos partneriais konservatoriais vieningai balsavo už atlyginimo padidinimą saviškiui vicemerui. Nežiūrint į tai, jog Radviliškio rajono savivaldybės biudžete – net 1,15 milijonų eurų skylė dėl nesurinkto gyventojų pajamų mokesčio.

Kokio dydžio atlyginimą gaus M. Pauliukas, Tarybos nariams nebuvo atskleista. K. Dambrausko parengtame aiškinamajame rašte nurodoma, kad jo partiečiui bus mokamas mero atlyginimas.

Praėjusių metų pabaigoje, įskaičiuojant priedą, buvusiam merui A. Čepononiui buvo mokama 4057 eurų alga. M. Pauliuko atlyginimas buvo 3243 eurai.

Paulius Ropė

Total
1
Dalinasi
Related Posts