Vakarėlio niekas neprisimena…

Praėjus savaitei po daugeliui įsimintino  buvusio mero A. Čepononio  išlydėtuvių į Seimą  vakarėlio, savivaldybės  puslapyje pasirodė informacija apie  Covid-19 liga užsikrėtusius net 14 valstybės tarnautojų. Beje, lapkričio 5 dieną, kai vyko vakarėlis, didesni žmonių susibūrimai jau buvo draudžiami.

Vicemeras taip pat susirgo?

Praėjus kuriam laikui po  lapkričio 5-osios, vadovų darbotvarkėje  pasirodė pranešimas, jog vicemeras M. Pauliukas dirba nuotoliniu būdu.
Ir  pirmininkaudamas  Tarybos posėdžiui, kuris vyko lapkričio 26 d., vicemeras atrodė ligotas. Tarybos narė „darbietė“ Z. Žvikienė net pasiteiravo, ar vicemeras neserga ir išgirdo teigiamą atsakymą.
Savaitraščio „Radviliškio krašto“ redakcija pasiteiravo M. Pauliuko, ar jis tik nebus užsikrėtęs  Covid-19 liga ir išgirdo atsakymą, jog pagal  Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatas jis informacijos apie savo sveikatą neteiks.

Keistokas  požiūris –  kitų rajonų merai, vicemerai neslepia susirgę koronavirusu, pasidalina informacija su gyventojais apie savo savijautą bei sveikatos būklę. Kadangi šiuo metu vicemeras  vadovauja rajonui, rinkėjai taip pat turėtų žinoti, kokia rajono vadovo savijauta, ar jis gali kokybiškai atlikti jam patikėtas pareigybes.

Vakarėlyje nedalyvavo  

Redakcija vicemero pasiteiravo, ar jis dalyvavo  A. Čepononio išleistuvių vakarėlyje. Atsakymas buvo lakoniškas: „Jokiame vakarėlyje nedalyvavau“. Įdomu, kaip vicemerui pavyko išsisukti nuo šių iškilmių – juk net visiems savivaldybės darbuotojams, besidarbuojantiems nuotoliniu būdu, lapkričio 5 dieną buvo liepta atvykti į darbą…

Seniūnai, savivaldybės įstaigų vadovai ar administracijos direktorės J. Margaitienės, liaudyje dar vadinamos Moterimi – Saule, vadovaujami savivaldybės darbuotojai darbo metu atsitiktinai ėjo pro didžiąją salę ir visai atsitiktinai buvo pavaišinti putojančiu gėrimu bei užkandžiais. O tokių, „atsitiktinai“ ėjusiųjų pro šią salę, buvo netgi pusšimtis. Ir kokių tik įdomių atsitiktinumų nebūna… 

Visi labai mylėjo merą…

Administracijos direktorė J. Margaitienė, atsakinga už  savivaldybės darbą, teigė, jog spalio paskutinę savaitę kolektyvas išreiškė norą atsisveikinti su meru, nes šis atsisako mero pareigybės ir  išvyksta dirbti į Vilnių, į Seimą, ir pageidavo nupirkti gėlių bei atsisveikinimo dovaną. Iniciatoriai buvo visi skyrių darbuotojai, visa administracija, nes „visi be galo mylėjo Merą“. Tad lapkričio 5 d. rytą buvo nutarta įteikti išvykstančiajam gėlių, o visa ceremonija užtruko apie 15 minučių (nors kiti dalyviai sakė priešingai). Pasak J. Margaitienės, niekas nesiglėbesčiavo, rankų nepadavinėjo, visi elgėsi atsakingai. Įdomu, ką savivaldybės vadovai bando nuslėpti, o gal atsakymuose kyšo melo ausys?

Beje, šia „baliuška“ susidomėjo tiek policijos, tiek prokuratūros pareigūnai ir pradėjo aiškintis, ar tokia vakaronė neperžengė įstatymų ribų.

P. S. Gal visa atsisveikinimo ceremonija ir užtruko neilgai, bet, sutikite, ateiti pasveikinti ir tam turėti tik 15 sekundžių – sunkiai suvokiamas dalykas. Ir beje,  meras galimai taip pat be galo mylėjo savivaldybės darbuotojus ir taip pat „atsitiktinai“ nešėsi su savimi gėrimus bei vaišes, kuriais  atsidėkojo, pratęsdamas  atsisveikinimą, o gal ir viruso išplitimą.
Apie teisėsaugos priimtus sprendimus informuosime vėliau.

(Bus daugiau)

Paulius Ropė

Total
53
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts