Socialiniai tinklai

Aktualijos

Vaikų su negalia vasaros stovykla „Lik sveika, vasara!”

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos Dienos centras „Meleta“, kuris vykdo vaikų su negalia užimtumą po pamokų, rugpjūčio 24 – 29 d. organizavo vasaros stovyklą „Lik sveika, vasara!“. Šių vaikų užimtumo problema vasaros atostogų metu yra labai aktuali, nes daugelis  tėvų yra dirbantys, o šiems mokiniams reikalinga nuolatinė priežiūra. Tad dalyvauti stovykloje buvo kviečiami ne tik  Dienos centro „Meleta“ lankytojai, bet ir Gražinos pagrindinės mokyklos specialiųjų – lavinamųjų klasių mokiniai. Lėšos stovyklos organizavimui buvo gautos parengus projektą vaikų vasaros poilsio programų rėmimo konkursui.

Stovyklos „Lik sveika, vasara!“ metu buvo organizuojama šešių dienų programa: „Prakalbink molį“, „Smėlio terapija“, „Teatro ir dainų šalyje“, „Judėk ir būsi sveikas“, „Vandens pramogos“, „Pažink gamtą“. Vaikus lipdyti iš molio mokė tautodailininkas D. Kurmanskiu, kurti smėlio paveikslu J. Kurmanskiene. Dienos programos „Teatro ir dainų šalyje“ metu vaikai dalyvavo teatralizuotame užsiėmime su režisiere R. Atkočiūniene, kurio metu vaidino ir žaidė. Tądien vaikai šoko, dainavo ir su muzikos mokytoju A. Žalgevičiumi. Daug dėmesio buvo skiriama ir aktyviai vaikų su negalia veiklai – sportinė veikla organizuota Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke bei Radviliškio plaukimo baseine. Paskutinę stovyklos dieną vaikai vyko į Raubonių parką, kur tyrinėjo gamtą, turėjo galimybę susipažinti su gyvūnais, dalyvavo ir žaidė įvairiuose atrakcionuose. Daugelis vaikų į ekskursiją vyko su tėveliais. Po apsilankymo parke buvo skirtas laikas stovyklos refleksijai, kuris vyko gamtoje prie vaišių stalo.

Bendra tėvų, mokinių ir pedagogų nuomonė tokia, jog vasaros stovykla „Lik sveika, vasara!“ pranoko visų lūkesčius, nes organizuotos veiklos vaikas buvo įdomios. Jie patyrė daug teigiamų emocijų, nes bendravo su įdomiais žmonėmis, o stovyklos veiklos vyko įvairiose aplinkose: mokykloje, miesto parke, Radviliškio miesto kultūros centre, baseine, Raubonių parke.  prasmingą Vaikai su negalia prasmingai ir saugiai praleido paskutinę vasaros atostogų savaitę. Tad važiuojant namo buvo padėkota projekto rengėjoms ir vasaros stovyklos veiklų organizatorėms R. Žalgevičienei, Dienos centro „Meleta“ vadovei ir S. Budavičienei, Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos specialiųjų lavinamųjų klasių mokytojai metodininkei. Ir nuspręsta, jog kitais metais rengiant projektą, pakviesti dalyvauti ir kitas specialiųjų lavinamųjų klasių mokytojas bei  aktyvius tėvelius.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Šeduvoje susidūrė du automobiliai: nukentėjusiam vyrui prireikė medikų pagalbos

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 24 d. 18:04 val. Radviliškio rajone, Šeduvoje, Baukų g., blaivi moteris, gim. 1965 m., automobiliu „VW Golf“, išvažiavo iš šalutinio kelio į pagrindinį ir susidūrė su blaivaus vyro, gim. 1968 m., vairuojamu automobiliu „VW Transporter“. Eismo įvykio metu nukentėjo vyras, kuriam
2020-11-28, Respublikinėje Šiaulių ligoninėje nustatytas krūtinkaulio lūžis ir skirtas ambulatorinis gydymas.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Sugyventinę skriaudęs šiaulėniškis atsidūrė areštinėje

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 28 d. 16:00 val. Radviliškio rajone, Šiaulėnų miestelyje, Sodų g., namuose neblaivus (1,47 prom.) vyras, gim. 1971 m., sumušė neblaivią (2,48 prom.) sugyventinę, gim. 1973 m.
Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019