Tradicinėje sporto šventėje – geros emocijos

Aktyvus sportas yra puikus būdas paversti savo gyvenimą turiningu ir linksmu, todėl birželio 19-ąją Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenė gausiai rinkosi į kasmet centro stadione organizuojamą sporto šventę.

Nuskambėjus Lietuvos Respublikos himnui, vėliavą pakelti patikėta geriausioms centro sportininkėms Kristinai Kirilesku ir Laurai Margevičiūtei. Išsirikiavusius šventės dalyvius pasveikino direktorius Jonas Pravilonis ir palinkėjo sportinės sėkmės, šilto bei nuoširdaus bendravimo.

Šventės organizatoriai kūno kultūros mokytojai metodininkai Stefa Bartkuvienė ir Dalis Lapašinskas bei renginio vedėja Irena Kavaliauskienė pristatė sportines užduotis ir rungtis.

Aidint sirgalių šūkiams, dalyviai skubėjo parodyti savo ištvermę, jėgą ir vikrumą. Sportinis azartas liejosi per kraštus, nes pralaimėti nenorėjo niekas.

Stipriausi, ištvermingiausi, greičiausi, ir taikliausi sportininkai, išbandę jėgas bėgimo, virvės traukimo, kamuoliuko metimo, giros kilnojimo, bėgimo su maišais, strėlyčių metimo rungtyse, apdovanoti medaliais ir saldžiais prizais.

Po varžybų pirmo kurso virėjo specialybės mokiniai ir vyresnioji profesijos mokytoja Laima Kalasauskienė visus pakvietė skanauti košės.

Šventės dalyviai išsiskirstė ne tik pasipuošę medaliais, bet ir kupini gerų emocijų bei naujų įspūdžių.

 

                                              Mokytoja Vitalija Rutkauskienė

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts