Socialiniai tinklai

Aktualijos

Vaikams gresia pavojus, o seniūnė tik žada…

Avatar

Paskelbta

data


Aukštelkų seniūnijos gyventojai skundžiasi, kad šioje seniūnijoje atsirado daug įvairiausių bėdų bei nesklandumų, tačiau apie tai seniūnė A. Kubilinskienė diskutuoti ar kalbėtis su gyventojais nerodo jokio noro.

Tad  Aukštelkų, Gražionių bei Liaudiškių kaimų gyventojams beliko kreiptis į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją ir klausimus Aukštelkų  seniūnei pateikti per savaitraštį. Tad pradedame atsakymų į šios seniūnijos gyventojams aktualių klausimų ciklą.

Kur dingo Liaudiškių autobusų stotelė?
„Šalia Liaudiškių kaimo nėra autobusų stotelės, todėl  autobuso į mokyklą laukiantys vaikai stovi kelkraštyje, neturi kur pasislėpti nei nuo lietaus, nei nuo vėjo“,- skundėsi redakcijai  Liaudiškių kaimo gyventojai, nerimaudami dėl savo vaikų saugumo.
Beje, šio kaimo gyventojai informavo, kad autobusų stotelės čia jau nėra apie 14 metų.
Redakcija nedelsdama kreipėsi į seniūnę  konservatorę A. Kubilinskienę, kuriai gyventojų problemos galimai nelabai ir rūpi, ji į pateiktą  klausimą, kada atsiras taip reikalinga stotelė, atsakė  labai atmestinai:  „Stotelė buvo įrengta.  Sekančiais metais planuojama įrengti naują“.
Labai įdomu, kokia stotelė buvo įrengta kelyje Gražioniai – Voskoniai prie  Liaudiškių kaimo ir kur ji dingo. Gyventojų atsiųstose nuotraukose matyti, kad skardos lakštas su autobusų tvarkaraščiu buvo viela pritvirtintas prie medžio (beje, jau ir to nebėra). Gal Aukštelkų seniūnė mano, kad taip ir turi būti įrengta autobusų stotelė?
Kadangi dabar nėra nei žymių kažkada galimai buvusios stotelės, nevalingai kyla mintis, gal ją nuo žemės paviršiaus nušlavė kažkoks per šį kaimą skridęs seniūnės įsivaizduojamas uraganas…
Šiuo metu autobusų sustojimo vietą prie Liaudiškių kaimo žymi koplytstulpis bei medis. Liaudiškių kaimo gyventojams belieka laukti, kol seniūnė įvykdys savo pažadą. O kol kas laukiantiesiems autobuso tenka  stovėti kelkraštyje lyjant ar sningant, arba tėvams – patiems vežti  vaikus į mokyklą. Suprantame seniūnę, sunku jai suprasti kaimo žmogaus bėdas – ji naudojasi iš mokesčių mokėtojų pinigų jai  nupirktu automobiliu, todėl nereikia laukti autobuso, kaip sakoma „Sotus alkano neužjaučia“.
Gyventojams linkime nenusiminti – artėja rinkimai, pasikeis rajono valdžia, pasikeis ir prastai dirbantys seniūnai.
Apie daugiau netvarkos Aukštelkų seniūnijoje ir seniūnės nesugebėjimą tvarkytis, skaitykite kituose „Radviliškio krašto“ numeriuose.
Bus daugiau.

„Radviliškio krašto“ informacija


Ant šio medžio kabėjo autobusų tvarkaraštisKomentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Gimnazijoje – dešimtokų muštynės

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu ne tik rajono žiniasklaidoje, tačiau ir respublikinėje, garsėjanti Radviliškio Lizdeikos gimnazija – vėl dėmesio centre.

Sausio 20 d., pirmadienį, gimnazijos koridoriuje susimušė du dešimtokai. Vienam iš jų muštynės baigėsi liūdnai – vaikinas dėl galvos sumušimo ir smegenų sukrėtimo išvežtas į Respublikinę Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko kliniką. Policija dėl viešosios tvarkos pažeidimo pradėjo ikiteisminį tyrimą. Beje, incidentas užfiksuotas ir koridoriuje esančia vaizdo kamera.

Manoma, kad muštynės kilo dėl to, kad vaikinai nepasidalino vietos ant gimnazistų pamėgtos sofos.

Pasak policijos pareigūnų, kol kas jie negali tiksliai pasakyti, dėl ko kilo konfliktas – nukentėjęs vaikasdar ligoninėje, pareigūnai su juo dar nebendravo.

„Gal vaikinas ir nenorėjo taip labai nuskriausti savo klasioko, tačiau jis sportuoja, lanko ar tai bokso, ar karate treniruotės ir gal neapskaičiavo savo jėgos“,- mintimis dalinosi gimnazistai.

Klasės draugą nuskriaudusį vaikiną mokiniai pastebėjo ir laukiantį prie gimnazijos direktorės kabineto durų – turbūt turėjo pasiaiškinti dėl savo „žygdarbio“.

„Laukdamas prie direktorės durų jis verkė, turbūt labai gailėjosi dėl tokio poelgio“,- sakė lizdeikiečiai. Kadangi įvykį tiria Šiaulių apskrities vyriausiojo komisariato pareigūnai, kokia bausmė laukia smurtavusio paauglio, savaitraštis informuos savo skaitytojus.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Aktualijos

Informacija apie pratybas

Avatar

Paskelbta

data

2020 m. sausio mėnesį Lietuvos kariuomenės Karinių sausumos pajėgų Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ Kunigaikščio Margirio pėstininkų bataliono kariai vykdys pratybas:
 23–24 d. 8–8 val. pratybos vyks Liaudiškių, Mažolių miškuose, pratybos vyks su ginklais, bus šaudoma, bus atliekami kasinėjimo darbai.
 27 d. 8–16 val. pratybos vyks Liaudiškių, Mažolių miškuose, pratybos be ginklų, kasinėjimo darbai atliekami nebus.
 28 d. 8–16 val. pratybos vyks Liaudiškių, Mažolių miškuose, pratybos su ginklais bus šaudoma, kasinėjimo darbai atliekami nebus.
Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ Kunigaikščio Margirio pėstininkų bataliono informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019