Socialiniai tinklai

Aktualijos

Vaikams gresia pavojus, o seniūnė tik žada…

Avatar

Paskelbta

data


Aukštelkų seniūnijos gyventojai skundžiasi, kad šioje seniūnijoje atsirado daug įvairiausių bėdų bei nesklandumų, tačiau apie tai seniūnė A. Kubilinskienė diskutuoti ar kalbėtis su gyventojais nerodo jokio noro.

Tad  Aukštelkų, Gražionių bei Liaudiškių kaimų gyventojams beliko kreiptis į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją ir klausimus Aukštelkų  seniūnei pateikti per savaitraštį. Tad pradedame atsakymų į šios seniūnijos gyventojams aktualių klausimų ciklą.

Kur dingo Liaudiškių autobusų stotelė?
„Šalia Liaudiškių kaimo nėra autobusų stotelės, todėl  autobuso į mokyklą laukiantys vaikai stovi kelkraštyje, neturi kur pasislėpti nei nuo lietaus, nei nuo vėjo“,- skundėsi redakcijai  Liaudiškių kaimo gyventojai, nerimaudami dėl savo vaikų saugumo.
Beje, šio kaimo gyventojai informavo, kad autobusų stotelės čia jau nėra apie 14 metų.
Redakcija nedelsdama kreipėsi į seniūnę  konservatorę A. Kubilinskienę, kuriai gyventojų problemos galimai nelabai ir rūpi, ji į pateiktą  klausimą, kada atsiras taip reikalinga stotelė, atsakė  labai atmestinai:  „Stotelė buvo įrengta.  Sekančiais metais planuojama įrengti naują“.
Labai įdomu, kokia stotelė buvo įrengta kelyje Gražioniai – Voskoniai prie  Liaudiškių kaimo ir kur ji dingo. Gyventojų atsiųstose nuotraukose matyti, kad skardos lakštas su autobusų tvarkaraščiu buvo viela pritvirtintas prie medžio (beje, jau ir to nebėra). Gal Aukštelkų seniūnė mano, kad taip ir turi būti įrengta autobusų stotelė?
Kadangi dabar nėra nei žymių kažkada galimai buvusios stotelės, nevalingai kyla mintis, gal ją nuo žemės paviršiaus nušlavė kažkoks per šį kaimą skridęs seniūnės įsivaizduojamas uraganas…
Šiuo metu autobusų sustojimo vietą prie Liaudiškių kaimo žymi koplytstulpis bei medis. Liaudiškių kaimo gyventojams belieka laukti, kol seniūnė įvykdys savo pažadą. O kol kas laukiantiesiems autobuso tenka  stovėti kelkraštyje lyjant ar sningant, arba tėvams – patiems vežti  vaikus į mokyklą. Suprantame seniūnę, sunku jai suprasti kaimo žmogaus bėdas – ji naudojasi iš mokesčių mokėtojų pinigų jai  nupirktu automobiliu, todėl nereikia laukti autobuso, kaip sakoma „Sotus alkano neužjaučia“.
Gyventojams linkime nenusiminti – artėja rinkimai, pasikeis rajono valdžia, pasikeis ir prastai dirbantys seniūnai.
Apie daugiau netvarkos Aukštelkų seniūnijoje ir seniūnės nesugebėjimą tvarkytis, skaitykite kituose „Radviliškio krašto“ numeriuose.
Bus daugiau.

„Radviliškio krašto“ informacija


Ant šio medžio kabėjo autobusų tvarkaraštisKomentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019