Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Už kelių nepriežiūrą – baudos seniūnams

Avatar

Paskelbta

data

Džiugi naujiena Radviliškio rajono gyventojams: už netinkamai prižiūrėtą kaimo gatvę – sankcija seniūnui. Daugiau kaip 40 Eur baudą Radviliškio policijos komisariato tyrėja Laima Petravičienė skyrė Pakalniškių seniūnui Kęstučiui Ulinskui už tai, kad neužtikrino pareigos rūpintis gatve taip, kad ji būtų saugi eismui. Meras Antanas Čepononis kaltę meta Automobilių kelių direkcijai, nors Savivaldybės sąskaitos pampsta nuo nepanaudotų milijonų. Nubaustasis seniūnas meldžia Aukščiausiojo malonės ir prašo gyventojų pagalbos.

Alksniupių gyvenvietės Naujasodžio gatvė – tikras prakeiksmas vairuotojams
Alksniupiečiai atvirai dalijasi  nemalonia patirtimi dėl labai blogos kokybės gatvės: gyventojų skundai pasiekia seniūniją, vietos seniūnaitį ir kaimo bendruomenę. Naujasodžio gatve važiuojantys nėra tikri, ar namo grįš sveiki, ar automobiliai nenukentės. Rangovo „Pasvalio melioracija“ statybininkai, pernai nufrezavę paviršinį asfalto sluoksnį, nieko daugiau daryti negali – Savivaldybė nebeskiria pinigų! Gatvės paviršius toks, kad primena Mėnulio paviršių, o ne gerai prižiūrimą inžinerinį statinį.
Vairuotojų patirtys
Aurelijus Trapulis po to, kai važiuodamas per duobę prakirto variklio karterį, kreipėsi į policiją. Pareigūnai gegužės mėnesį užfiksavo įvykį, įvertino visas aplinkybes ir nustatė kaltininką. Teisėtvarkos sergėtojų vertinimu, už netinkamai prižiūrimą gatvę kaltas seniūnas. Jam paskirta bauda, kurią valdininkas neginčydamas susimokėjo. „Važiavau gerokai lėčiau, nei šioje atkarpoje leidžiama važiuoti, tačiau duobės tokios gilios ir jų tiek daug, kad įvažiavęs į vieną jų neišvengiau skaudžių pasekmių. Važiavau ne daugiau nei 40 kilometrų per valandą greičiu, ir bumbt – nukentėjo karteris. Bendruomenėje kalbama, kad panašiai yra atsitikę ir kaimo žmonėms. Kadangi seniūno ar rajono valdžios niekaip nepavyksta prisišaukti, kreipiausi į policiją. Neilgai trukus pasiekė raštas iš policijos, kad bauda skirta seniūnui Kęstučiui Ulinskui. Bet kas iš to – ir toliau duobėta gatvė yra netvarkoma“, – pasakoja Alksniupių gyventojas A. Trapulis, kuris žalą įvertino keliasdešimt eurų. „Dar neapsisprendžiau, ar verta bylinėtis su Savivaldybe dėl padarytos žalos atlyginimo“, – pripažįsta gyventojas.
Gerokai skaudesnę patirtį išgyveno alksniupietis Vitalijus Navickas. Kartą jis pramušė variklio karterį, kitą kartą buvo nutrauktas vienas vamzdelių. „Važiavau prietemoje, duobių nebuvo matyti. Įvažiavus į vieną iš jų, akmuo pradaužė karterį. Gaila, kad tąkart nekviečiau policijos ir įvykis nebuvo užfiksuotas. Variklio karterį pavyko susitvarkyti pačiam – nusipirkau skystų vinių ir užlopiau. Nutraukus vamzdelį, važinėju be kondicionieriaus. Mano žiniomis, meistras tokio darbo nebūtų apsiėmęs be poros šimtų eurų“, – karčia patirtimi dalijasi vyras.
Garbaus amžiaus Alksniupių gyventoja Rūta Pipagagaitė su siaubu prisimena situaciją, kurios nepavyko išvengti žiemą. „Įvykis vos nesibaigė tragedija“, – pasakoja alksniupiškė. „Važiuojamoji kelio danga buvo slidi, automobilio ratas pateko į duobę. Ji buvo tokia gili, kad mašina tapo nevaldoma, nors važiavau gana lėtai. Automobilis paslydo į  šoną ir atsitrenkęs į kažką sustojo. Gerai, kad dar nesivertė. Džiaugiuosi, kad visiškai baigėsi sėkmingai. Aš pati įrodyti negaliu, kad minėta situacija tikrai buvo, bet palaikau kaimyno A.Trapulio veiksmus. Visa kaimo bendruomenė nori to paties, kad pagaliau būtų galima saugiau pravažuoti Naujasodžio gatve.
Justas Poškus pasakoja, kad ši gatvė paveikė ir ūkininkus. „Gatvės paviršius toks duobėtas, kad ja važiuojant kaskart laužoma bet kokia technika. Atvažiavo rangovas, nuskuto paviršių ir, metęs darbus, išvažiavo. Ką  mums, alksniupiečiams, daryti? Valdžia prieš rinkimus nufrezavo kelio dangą, o jiems pasibaigus, panašu, pamiršo, kad toks kaimas žemėlapyje yra. Mums reikia dažnai važiuoti į laukus – kitos išeities mes paprasčiausiai neturime.“,- pastebi ūkininkas.

Seniūnas meldžia Dievo pagalbos

Pakalniškių seniūnijai vadovaujantis seniūnas K. Ulinskas pripažįsta, kad problema jam seniai žinoma. Nenuostabu, kad stoja alsniupiečių pusėn – juk ir pats finansiškai nukentėjo. „Nepamenu kiek, bet policija skyrė baudą. Buvo per keturiasdešimt eurų. Sumokėjau iš savo kišenės. Meldžiu Dievo, kad tai gatvei kuo greičiau atsirastų pinigų“, – sako valdininkas. Jo nuomone, jei jis savarankiškai nuspręstų greideriuoti, rizikuotų pakenkti rangovo atliekamiems darbams ir gali būti apkaltintas. K. Ulinskas priduria, kad pinigus gatvių remontui skirsto ne seniūnija, o Savivaldybė ir jos administracija su Statybos skyriaus vedėju Gintautu Viču priešakyje. Dabar seniūnas ragina kaimo gyventojus solidarizuotis ir kreiptis į Savivaldybę. Jo nuomone, tokiu būdu rezultatas galėtų būtų kur kas greičiau pasiektas. Tiesa, kaimo bendruomenės pirmininkas Justas Malinauskas teigia, kad kreipėsi į Savivaldybę ir laukia raštiškų atsakymų, nors žodžiu, esą, jie vėl buvo informuoti, kad nėra lėšų.

Kiek sumoka, tiek padarome

Rangovas – įmonės „Pasvalio melioracija“ direktorius Ramūnas Stulga – sako, kad „Savivaldybės lėšų užteko Naujasodžio gatvės paviršiaus nufrezavimui: „Mums Savivaldybėje pasakyta, kad pinigų dabar nėra. Kiek girdėjau, rajono valdžios atstovai tai sieja su praėjusiais rinkimais. Kliūčių tęsti darbus iš mūsų pusės nėra. Šiuo metu neturiu daugiau informacijos, ar Savivaldybė mėtys po trupinėlį, ar skirs visą projektui numatytą sumą. Kiek pinigų duos, tiek darbų padarysime. Šiuo metu tikrai yra sutartys ir terminų nepažeidžiame, tad mes viską galime laiku padaryti, jei tik duos pinigų.“ Įmonės vadovas gerokai nustebo sužinojęs, kad Radviliškio rajono savivaldybė turi daugiau nei 5,8 milijono eurų savo sąskaitose.

Savivaldybės komentaras

Statybos skyriaus vedėjas G. Vičas atostogauja, o su jį pavaduojančiu Robertu Eigminu nepavyko susisiekti. Situaciją pakomentavo meras Antanas Čepononis: „Apie pinigus šnekėjomės prieš du mėnesius. Dabar turėtų ateiti apie 100 tūkst., bet galiu klysti, reikėtų tikslinti Statybos skyriuje. Dedame visas pastangas, kad statybininkai gatvę tvarkytų taip, kad atskiri jos ruožai būtų pilnai sutvarkyti. Kad rangovas neapsiimtų daryti darbų per visą rekonstruotą gatvę, o tik tiek, kiek gauna lėšų.“ Gaila, bet savivaldybės vadovas nekomentavo, ar vairuotojams bus geriau, jei, rekonstravus dalį gatvės, automobiliai ir toliau lūš nerekonstruotoje atkarpoje!? Beje, tai yra ne vienintelė gatvė, kurioje tokia situacija – Baisogalos R. Žebenkos gatvė, vedanti į reprezentacinį Komorų dvaro ansamblio pastatus, Radviliškio miesto Ąžuolų gatvė ir taip toliau. Ar rajono valdžia ir toliau bandys gyventojų kantrybę dėl prastų kelių, parodys laikas. Viena aišku, kad tik baudos seniūnams ar rangovams už neprižiūrimus kelius ir gatves, sulygins valdininkus su paprastais žmonėmis.
Niauduviškiai dėl kelio duobių kreipėsi į Tarybos narį
Kai straipsnis jau buvo paruoštas, gautas pagalbos šauksmas iš Niauduvos kaimo gyventojų. Jie kreipėsi  į  Nepartinio visuomeninio komiteto „Už geresnį gyvenimą visiems“ grupės seniūną bei Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narį Gediminą Lipnevičių: „Prašome pagalbos dėl kelio, einančio per Niauduvos kaimą, duobių užtaisymo, kurio žmonės laukia nuo sniego nutirpimo“.
Tarybos narys G. Lipnevičius kreipėsi į Pakalniškių seniūną K. Ulinską viešu laišku: „Nors ir šventės, gavau Niauduvos kaimo (esančio šalia Šeduvos miesto) gyventojų prašymą padėti jiems, nes valdininkai jų negirdi, o gal nenori girdėti. Žmonės neprašo naujų asfaltų, nors, sako, tik nori, kad seniūnas pasirūpintų ir užpiltų duobes bent jau skalda. Tad prašome visi kartu, gerb. seniūne, „pakelkite užpakalį“ nuo savo kėdės, pasirūpinkite ir išspręskite gyventojams opią problemą. O mes, nepartiniai Tarybos nariai, pažiūrėsime, ar pavyks keliais kibirais skaldos užlyginti kelerių metų senumo duobes“.
Seniūnas per „Radviliškio krašto“ redakciją atsiuntė Tarybos nariui G. Lipnevičiui atsakymą: „Informuojame, kad Pakalniškių seniūnijos teritorijoje esantis kelias per Niauduvos kaimą yra administruojamas automobilių kelių direkcijos“.
Tarybos nario iškelta problema bei susirašinėjimas su seniūnu davė teigiamą rezultatą teigiamas – tą pačią savaitę Niauduvos kaime duobės buvo  užlygintos ir problemos nebeliko.

Marius Aleksiūnas


Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rajono aktualijos

Politikai posėdžiavo „senoviniu būdu“

Avatar

Paskelbta

data

Prieš pat rudens pradžią politikai susirinko į Tarybos posėdį. Tiesa, ne vasaros palydėti, o sprendimus priimti. Posėdyje buvo patvirtintas naujas Administracijos direktoriaus pavaduotojas, nustatyti žemės mokesčio tarifai bei šilumos kainos, pakoreguotas rajono biudžetas. Gerokai užtrukusiame posėdyje patvirtintos viešųjų įstaigų stebėtojų tarybos, paraginti Vyriausybės atstovo, politikai po kelių mėnesių patvirtino Etikos komisiją, kurios pirmininku niekas nenorėjo būti. Taip pat diskutuota dėl investicijų „Radviliškio ligoninėje“.

Posėdžiaujama be interneto
Tarybos posėdžiui vadovavo mero pavaduotojas „valstietis“Mindaugas Pauliukas – rajono meras Antanas Čepononis atostogavo. Informatikams stengiantis atkurti interneto ryšį, M. Pauliukas informavo kolegas apie savo kelionę į Kiniją. Nepaisant pastangų, ryšys nebuvo atkurtas ir Taryba apsisprendė posėdžiauti bei balsuoti „senoviniu būdu“ – rankų pakėlimu. Prieš pradedant nagrinėti sprendimo projektus, nepartinis Gediminas Lipnevičius pateikė klausimus administracijos direktorei Jolantai Margaitienei. Kaip jau tapo įprasta, valdininkė stengėsi išvengti tiesių atsakymų. Neretai ją saugojo šalia įsitaisęs Juridinio ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėjas Arnoldas Matuzevičius.

Naujas Administracijos direktorės pavaduotojas
Mero teikimu iki šiol Šeduvos seniūnijai vadovavęs Justinas Pranys pasiūlytas J. Margaitienės pavaduotoju. Seniūnui kelią į šį postą atlaisvino Ernestas Mončauskas, kuris ten dirbo vos porą mėnesių. Socdemų frakcijai vadovaujantis Kazimieras Račkauskis pastebėjimu labai tiksliai apibūdino didžiausios partijos desperaciją ir idėjų badą: „Kandidatas neteistas, nesėdėjęs. Jaučiasi tam tikras proveržis“.
Tarybos narys, visuomeninio rinkimų komiteto „Už geresnį gyvenimą visiems“ grupės seniūnas Gediminas Lipnevičius padėkojo šiuo metu dar Šeduvos seniūno pareigas einančiam J. Praniui už nepartinio visuomeninio rinkimų komiteto įgyvendintą siūlymą – idėją – įrankių stendo prie Šeduvos miesto kapinių įrengimą. Dabar šios idėjos įgyvendinimu gali pasidžiaugti Šeduvos miesto svečiai ir gyventojai.
„Darbietė“Zita Žvikienė ypatingai gyrė pretendentą, įvardindama jo teikimą kaip tam tikros konservatorių klaidos ištaisymą. Po slapto balsavimo paaiškėjo, kad už J. Pranį balsavo 19, prieš – 3.

Švietimas – jautri sritis
Švietimo įstaigų vadovų priėmimas ir atleidimas iš darbo yra išimtinė Tarybos prerogatyva. Politikai vienbalsiai pritarė iš Baisogalos mokyklos – darželio direktorės pareigų atleisti Vitą Fessler. Taip pat Taryba pritarė Grinkiškio gimnazijos direktore skirti jau porą metų laikinai įstaigai vadovaujančią Sigitą Šegždienę. Be to, Asta Varkulevičienė buvo atleista iš Pakalniškių pagrindinės mokyklos direktorės pareigų ir paskirta lopšelio darželio „Eglutė“ vadove. Svarbiausias klausimas – mokinių skaičiaus mažėjimas – liko kone nepastebėtas. Sveikintina Savivaldybės iniciatyva iš dalies Savivaldybės biudžeto lėšomis prisidėti prie kai kurių klasių finansavimo. Nebuvo nė vieno klausimo apie rajone atsiradusį privatų licėjų. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovų teigimu, valstybė už kiekvieną moksleivį lėšas perveda savivaldybėms, kurios sudaro atskiras sutartis su kiekviena mokykla. Tiesa, „Pažinimo licėjus“ veiklą pradėjo poilsio paskirties pastate Arimaičių kaime ir pirmąją naujų mokslo metų dieną dar neturėjo nei statybas užbaigiančio leidimo, nei higienos paso.

Šilumininkai priversti raudonuoti

Taryboje buvo nustatomos šilumos kainos Savivaldybės įmonės „Radviliškio šiluma“ vartotojams. Pernai gruodį nustatytai 5,35 centų už kilovatvalandę kainai nepritarė Valstybinė energetikos reguliavimo tarnybai (buvusi Kainų komisija, VERT). G. Lipnevičius paklausė „Radviliškio šiluma“ vyr. finansininkės Vilmos Smalinskienės, ar anksčiau taip pat kainos buvo paskaičiuotos su klaidomis. Už įmonės skaičius atsakinga V. Smalinskienė tiesaus atsakymo duoti nesugebėjo. Galima tik priminti, kad šis kartas buvo trečias iš eilės, kai VERT specialistai Vilniuje patikrinę rasdavo skaičiavimo klaidų. Dar daugiau. Jų nurodymu šilumos vartotojams buvo sugrąžinta permoka. Kodėl į posėdį neatėjo įmonės direktorius, žemės ūkio elektriko išsilavinimą turintis Pranas Mickaitis, o atsiuntė buvusį policijos pareigūną – tik retorinis klausimas. Taryba vienbalsiai pritarė mažesnėms VERT paskaičiuotoms kainoms.

Investicijos „Radviliškio ligoninėje“
Aplinkos apsaugos agentūra paskelbė kvietimą paraiškoms dėl atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimo. Tarybai pateiktame sprendimo projekte nurodoma, kad kvietime galėtų dalyvauti didžiausia rajono įstaiga VšĮ „Radviliškio ligoninė“. Į tribūną pakviestas direktorius nelabai gaudėsi politikų klausimuose ir su jam įprasta maniera išsisukinėjo nuo tiesioginių klausimų. Įstaigos direktorius turėjo gerokai paprakaituoti, kol atsimušinėjo į nepatogius ir iš anksto su juo nesuderintus klausimus. „Darbietė“Z. Žvikienė teiravosi, kokią dalį nuo suvartojamo viso kiekio energijos pagamins saulės fotovoltinės energijos elektrinė, bei koks bus atsipirkimas. Ligoninės vadovas V. Smalinskas atsakė, kad įstaiga pati neturi lėšų, o, anot jo, pagal paskaičiavimus atsipirkimas būtų per 25 metus.
Ir tai tik tuo atveju, jei bus prisidėta ketvirtadaliu lėšų – prašoma suma yra 25 tūkstančiai eurų. Palyginimui galime pasakyti, kad ant ligoninės kaimynystėje įsikūrusio policijos komisariato stogo įrengta panaši saulės kolektorių elektrinė. Per metus 37 tūkstančius kilovatvalandžių pagaminanti elektrinė kainavo 66 tūkstančius eurų, o prisidėjimas prie projekto atsiėjo vos 4 tūkstančių eurų.
Pastebėjimas – nors ligoninės direktorius minėjo, kad įstaiga neturi pinigų, tačiau operacinį stalą planuojama pirkti net už tris kartus didesnę sumą, nei įsigijo Šiaulių ligoninė.

Ilgiausias posėdis
Nors sprendimo projektų buvo 43, tačiau politikai posėdžiavo daugiau nei tris valandas. Tai tikriausiai yra rekordinis laikas, kadangi Tarybos vidurkis – maždaug viena minutė sprendimo projektui. Vienas iš veiksnių, kad  Tarybos posėdžiai pastaruoju metu trunka ilgiau – Taryboje atsirado nepartiniai V. Aleknienė bei G. Lipnevičius, pateikiantys Tarybai aktualių klausimų.
Nors posėdis vyko neveikiant internetui, jis praėjo sklandžiai. Tarybos narys G. Lipnevičius posėdžio pabaigoje padėkojo vicemerui M. Pauliukui už sklandų Tarybos darbą. Politikas pagirtinas už sugebėjimą netrukdyti pasisakyti opozicijos nariams, užduoti įvairius klausimus. Žinoma, klausiančiųjų nėra tiek daug – kaip visada lyderis G. Lipnevičius, taip pat klausimų uždavė ir Z. Žvikienė. Ar kiti politikai nesugeba, ar nenori atstovauti savo elektoratui, spręsti reikia patiems rinkėjams.

Marius Aleksiūnas

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Už šimtatūkstantinę sumą geras asfaltas bus keičiamas kitu asfaltu

Avatar

Paskelbta

data

Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ jau rašė apie  Radviliškio rajono valdininkų užmojus rekonstruoti Žalgirio gatvę, keičiant joje asfalto dangą bei įrengiant  saugaus eismo priemones: bus įrengti greičio ribojimo kalneliai, perėjos neįgaliesiems, sutvarkyti šaligatviai, apšvietimas bei lietaus ir paviršinės nuotekos.
Tarybos posėdyje užvirė aistros dėl Žalgirio gatvės rekonstrukcijos. Dėl saugaus eismo priemonių įrengimo niekas neprieštaravo, tačiau Tarybos nariams iškilo klausimas, kam gadinti puikios būklės asfaltą? Ar tai nebus lėšų taškymas, beje, nemažų? Rekonstrukcijos kaina – net 650 tūkst. eurų.
Tarybos narys Gediminas Lipnevičius paklausė, kas defektavo šią gatvę ir nustatė, kad jos danga susidėvėjusi?
Administracijos direktorė  J. Margaitienė atsakė, kad Žalgirio gatvės asfalto danga defektuota nebuvo. Tad  kaip čia yra, ar administracijos direktorė siūlo gerą dangą keisti dar geresne, kai Radviliškio mieste neasfaltuotų gatvių yra dešimtys, o be jokių šaligatvių – dar dvigubai daugiau…
Taip pat administracijos direktorė informavo, kad rekonstrukcija vyks Žalgirio gatvės atkarpoje nuo Maironio gatvės iki plento.
Administracijos direktorė vėliau bandė pateisinti planuojamas šimtatūkstantines išlaidas: „ES lėšas skyrė saugaus eismo priemonių įrengimui. Šios gatvės šaligatvių būklė labai prasta, joje didelis judėjimas į Lizdeikos gimnaziją, turgų, muzikos mokyklą. Žalgirio gatvėje buvo užfiksuota nemažai eismo įvykių, todėl ji ir buvo pasirinkta rekonstrukcijai. Kai bus įrengtos eismo saugumo priemonės, esama gatvės danga nebebus tinkama“.
Tarybos nariai pastebėjo, kad  nors Dariaus ir Girėno gatvėje eismo saugumo užtikrinimui prie buvusios Jaunimo mokyklos buvo prisukti greičio ribojimo kalneliai ir sutvarkyti šaligatviai, asfalto dangos keisti nereikėjo…
Tarybos narys „valstietis“ J. Povilaitis paantrino G. Lipnevičiui  ir taip pat suabejojo, ar reikėtų keisti pakankamai gerą asfalto dangą  bei teiravosi, kaip giliai bus iškasama esama danga.
Pasak administracijos direktorės J. Margaitienės, asfalto danga bus keičiama, o kaip giliai ji bus iškasta, ji atsakyti negalinti.
Tarybos narys K. Račkauskis teiravosi, kiek laiko užtruks Žalgirio gatvės rekonstrukcijos darbai – jeigu pakankamai judrioje gatvėje kelininkų darbai užsitęs taip ilgai kaip Turgaus ar Vaisių gatvėse, gali kilti didelių problemų.
Projektą pristačiusi G. Rutkauskienė atsakė, kad Žalgirio gatvės rekonstrukcijos darbus planuojama pradėti 2020 metais, o jų trukmė planuojama 36 mėnesiams.
Tarybos narys G. Lipnevičius, išgirdęs valdininkų norą net trejiems metams įklampinti radviliškiečius vienos judriausių gatvių statybos darbuose, teikė siūlymą: „Žalgirio gatvės asfalto būklė labai gera, lyginant su kitomis gatvėmis, taip pat Radviliškyje yra daug neasfaltuotų gatvių. Manau, kad tai yra pinigų taškymas ir siūlau šio klausimo svarstymą atidėti“.
Posėdį stebėjusius gyventojus nustebino  valdininkų  skuba kuo greičiau „įsisavinti“ Europos Sąjungos lėšas bet kokiais būdais, net ir prasilenkiančiais su sveiku protu ar ūkiškumu. Mero A. Čepononio kolegės J. Margaitienės siekis ardyti geros būklės asfaltą perša mintį, ar „nenusės“  ES lėšos kažkieno sąskaitose?
Nors politikai ir abejojo, ar verta ardyti gerą Žalgirio gatvės asfaltą, bet posėdį stebėjusius radviliškiečius  balsavimas šokiravo ir parodė, kad politikų žodžiai nuo darbų skiriasi, o jų kalbos  – tik būdas  pasireklamuoti. 
Už projektą, kad gera asfalto danga būtų keičiama geru asfaltu, pagal gautą protokolą balsavo 19 Tarybos narių: konservatoriai  A. Budrikas, K. Dainius, S. Dišlė, P. Kablys, J. Kvėglys, S. Nakutis, I. Palionienė, E. Pranevičius,  G. Verdingas; „valstiečiai“ J. Povilaitis, K. Dambrauskas, V. Krikščiūnas, M. Pauliukas; socialdemokratai E. Ivanauskytė, V. Janulaitienė, S. Luščikas, J. Pravilonis, K. Račkauskis, „darbiečiai“ J. Baublys ir Z. Žvikienė; prieš balsavo 2 Tarybos nariai – visuomeninio komiteto „Už geresnį gyvenimą visiems“ atstovai V. Aleknienė ir G. Lipnevičius balsavo prieš šį abejotiną projektą. Susilaikiusių šiuo klausimu nebuvo.
Posėdžio pabaigoje Tarybos narys G. Lipnevičius žodžių „į vatą“ nevyniojo: „Nors tokie keisti lėšų „įsisavinimai“ rajoną valdančių konservatorių ir jiems prijaučiančiųjų vyksta jau seniai ir daugeliui radviliškiečių yra gerai žinomi, šį kartą mane labiau nustebino ne administracijos direktorės pristatytas Žalgirio gatvės rekonstrukcijos projektas, o kai kurių politikų dviveidiškumas. Prieš rinkimus sakę rinkėjams, kad dės pastangas, jog biudžeto lėšos nebūtų švaistomos, po rinkimų elgiasi priešingai. Belieka tikėtis, kad kai kitą kartą administracija, teikdama siūlymus, atsižvelgs į Radviliškio miesto šimtametes neasfaltuotas gatves bei gatves be šaligatvių“.
Meras A. Čepononis posėdyje nedalyvavo – vietoje Tarybos posėdžio pasirinko atostogas. 

Agnė Dapkutė

 


Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019