Socialiniai tinklai

Aktualijos

Tradicinis respublikinis šaškių turnyras Pociūnėliuose

Avatar

Paskelbta

data

 

Vasario 16 – ajai skirtas tradicinis šaškių turnyras į Pociūnėlius sukvietė būrį žaidėjų iš visos Lietuvos. Atvyko daugiau kaip šimtas dalyvių.

Susirinkusiuosius pasveikino Arūnas Čižauskas, Skėmių seniūnijos sporto metodininkas, šio  turnyro organizatorius. Šventinius sveikinimo žodžius tarė renginio svečiai – Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo akto signataras Kęstutis Rimkus bei Lietuvos Respublikos Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas.

Šiemet išbandyti jėgas šaškių turnyre susirinko 23 komandos. Varžėsi šaškininkai iš Šiaulių, Kėdainių, Kauno, Vilniaus, Pakruojo, Alytaus, Telšių, Radviliškio, Panevėžio, Biržų, Elektrėnų, Kupiškio, Pociūnėlių  ir kitų miestų bei miestelių. Žaidė ne tik suaugusieji, bet ir vaikai.

Pirmąją vietą iškovojo šaškininkų komanda iš Šiaulių: Arūnas Bučinskas, Renatas Gricius, Sandra Laurutienė, Rimantas Dinius. Antroji vieta atiteko Vilniaus komandai, kurioje žaidė Lukas Vengelis, Dariuš Klusovski, Mantas Janavičius, Liudas Kraujalis. Trečiąją vietą užėmė Kauno ,,Veršva“: Emilijus Jurkynas, Valerijus Klimas, Petras Lažauninkas, Vincas Guogis. Komandoms nugalėtojoms įteiktos sporto taurės, jų žaidėjai apdovanoti medaliais ir diplomais.

Iš dalyvavusių vaikų komandų geriausiai sekėsi Šiaulių ,,Dubysos“ žaidėjams – pirmoji vieta. Antrąją vietą užėmė Šiaulių ,,Dubysos“ II komanda, o trečiąją – pociūnėliečiai. Visi minėtų komandų vaikai gavo apdovanojimus. Apdovanotos ir moterys, geriausios šaškininkės: Irena Jazdauskaitė iš Kėdainių (pirmoji vieta), Vida Žukauskienė iš Kauno (antroji vieta), Sandra Laurutienė iš Šiaulių (trečioji vieta).

Nepriklausomybės atkūrimo akto signataras Kęstutis Rimkus savo paties įsteigtą sporto taurę įteikė geriausiai žaidusiai Radviliškio komandai. Mums, pociūnėliečiams, ypač smagu, kad taurė atiteko Pociūnėlių I komandai, kurioje žaidė Algimantas Šemežys, Aurelijus Sadzevičius, Antanas Damašas, Arūnas Čižauskas. Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas specialias Seimo dovanas skyrė vyriausiam ir jauniausiam šaškių turnyro dalyviams.

Vasario 16 dieną Pociūnėliuose vykusioms komandinių šaškių varžyboms teisėjavo Kęstutis Mikalauskis, Radviliškio šachmatų – šaškių klubo direktorius.

                         Roma Buivydienė, Pociūnėlių miestelio bendruomenės narė

 

 

Aktualijos

Iš jėgos trikovės čempionato – su medaliais

Avatar

Paskelbta

data

Rugsėjo 12 – 13 d. Vilniuje, laisvalaikio ir pramogų centre ,,Ozas” vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas, kuriame  puikiai pasirodė Radviliškio rajono sportininkai.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 66 kg., sėkmingai pasirodė Gintaras Blėdis. Sportininkas pritūpimo veiksme patūpė su 190 kg. ir užėmė pirmą vietą. Spaudimo veiksme sportininkas paspaudė 112,5 kg. štangą ir taip pat buvo pirmas. Atkėlimo veiksme Gintaras Blėdis atkėlė 190 kg. ir taip pat laimėjo pirmą vietą.

Sumoje sportininkas surinko 492,5 kg. ir tapo Lietuvos čempionu.
Suaugusiųjų svorio kategorijoje virš 120 kg. čempionate dalyvavo ir nugalėjo Tadas Grimaila. Sportininkas pritūpimo veiksme patūpė su 230 kg. ir užėmė antrą vietą. Spaudimo veiksme paspaudęs 190 kg. buvo pirmas. Atkėlimo veiksme sportininkas atkėlė 280 kg. sveriančią štangą ir užėmė pirmą vietą. Sumoje Tadas Grimaila surinko 700 kg. ir tapo Lietuvos čempionu.

Suaugusiųjų svorio kategorijoje iki 105 kg. dalyvavo Rolandas Gudas. Pritūpimo veiksme sportininkas pritūpė su 185 kg. Spaudimo veiksme sportininkas paspaudė 180 kg. svorio štangą ir laimėjo 3 vietą. Atkėlimo veiksme Rolandas Gudas atkėlė 240 kg. Sumoje sportininkas surinko 605 kg. ir užėmė 6 vietą.

Suaugusiųjų svorio kategorijoje iki 105 kg. dalyvavo Karolis Balsys. Pritūpimo veiksme sportininkas patūpė su 200 kg. Spaudimo veiksme paspaudė 147,5 kg. Atkėlimo veiksme Karolis Balsys atkėlė 220 kg. sveriančią štangą. Sumoje sportininkas surinko 567,5 kg. ir užėmė 7 vietą.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Trečiojo amžiaus universitetas Radviliškio rajone pradėjo naujus mokslo metus

Avatar

Paskelbta

data

Po ilgų ir priverstinių dėl Covid-19 pandemijos atostogų Radviliškio rajono trečiojo amžiaus universiteto lankytojai rinkosi į naujų mokslo metų pradžios šventę. Jos atidarymas sutapo su atnaujinto Kosminio modeliavimo muziejaus atidarymu Radviliškio Vaižganto progimnazijoje. Ilgametis progimnazijos fizikos mokytojas Viktoras Karmonas yra kosminio modeliavimo muziejaus įkūrėjas, jame sukaupta didžiulė ekspozicija.
Net 46-erius metus pedagogas atidavė kosminiam modeliavimui, kartu su gabiais ir talentingais jaunuoliais dalyvavo Europos ir pasaulio čempionatuose. Į muziejaus atidarymą ir TAU mokslo metų pradžios šventę atvyko svečiai iš Kelmės r. TAU Tytuvėnų skyriaus. Vėliau visi buvo pakviesti į Radviliškio mesto kultūros centrą.

Radviliškio r. TAU rektorė Irena Vaitkienė sakė, kad nors praėję mokslo metai baigėsi netikėtai anksti ir lankytojai turėjo ilgas atostogas, su naujomis jėgomis visi yra pasirengę nerti į informacijos jūrą. Rektorė sveikino visą besimokančią universiteto bendruomenę, veiklų organizatorius, lektorius, savanorius. Visiems jiems padėkota už tai, kad užimtoje kasdienybėje suranda laiko pasidalyti savo žinių bagažu ir skatina senjorus nuolat tobulėti.

Šventės dalyviams savo pasirodymus dovanojo Radviliškio muzikos mokyklos mokinės Radvilė Deltuvaitė ir Rusnė Zalencaitė. Jos atliko kūrinius „Oi, ta musė, vilko pusė“, „Pelės asistentės“ ir „Ežiuko dainelė“. Mokines parengė mokytoja Inga Petrauskienė.

Gaila, bet jau ne visi TAU lankytojai buvo kartu su bendramoksliais. Irena Vaitkienė pakvietė prisiminti visus, kurių jau nėra tarp mūsų. Visai neseniai anapilin iškeliavo visų mylima, aktyvi TAU lankytoja ir veiklų organizatorė, rektorės pavaduotoja šviesaus atminimo Danguolė Dabašinskienė. Tylos minute pagerbtas jos ir kitų išėjusiųjų atminimas.

TAU dalyviai praėjusiais metais uoliai lankė pasirinktas paskaitas, užsiėmimus, daug keliavo po Radviliškio rajoną ir visą Lietuvą. Lankėsi parodose ir koncertuose. Mokslo metai pralėkė greitai ir turiningai, nors buvo trumpesni negu įprastai. Universitete veikė net keletas fakultetų. Padėkota visiems programų savanoriams. Kaip sakė rektorė Irena Vaitkienė, be savanorių nebūtų lankytojų. Savanorių veikla yra Trečiojo amžiaus universiteto studentų ambrozija. Jų aktyvumas, noras dalytis žiniomis ir idėjomis padeda judėti į priekį.

Lektorė, psichologė Enrika Margienė skaitė paskaitą „Vidinė darna ir patiriamas stresas“, į kurą aktyviai įsitraukė ir renginio dalyviai.
Šventės pabaigoje visi buvo pakviesti į kultūros centro fojė linksmam pasibuvimui kartu su kolektyvo „Dainoriai“ muzika.

Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo skyriaus informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019