Socialiniai tinklai

Aktualijos

Teniso turnyras

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 26 d. gražią šiltą pavakarę baigėsi  dvi dienas trukęs 14-tasis vienetų A.Dučinsko taurės turnyras. Į jį buvo pakviesti visi norintieji dalyvauti, tad varžybas pradėjo iš įvairių Lietuvos vietovių 22 užsiregistravę teniso gerbėjai, tarp jų – viena mergina. Po vakarykštės atrankos, rinkosi stipresnieji, žaidę be pralaimėjimų ir setas po seto išaiškėjo nugalėtojai. Finale susitiko mūsiškis Rimantas Bernadickas su skaudviliečiu, 59 metų mokytoju Vytautu Kenstavičiumi, praėjusių metų pereinamosios taurės laimėtoju. Vyrai per daug jėgos nenaudojo, žaidė racionaliai ir tiksliai, bet gerokai pavargo. Nugalėtoju po dviejų setų tapo Vytautas 6:3, 6:3.

Dučinsko vardo taurė įteikta Vytautui Kenstavičiui, turinčiam jau dvi pereinamąsias taures. Antra vieta teko R.Bernadickui, o trečią vietą laimėjo pasvalietis – 61 metų žaidėjas Vytautas Špokauskas, įveikęs mūsiškį Edą Žižniauską. Jis ir pernai dalyvavo šiose varžybose. Penktą vietą laimėjo daugelyje mūsų turnyrų dalyvavęs radviliškietis Aurelijus Stauga.

Dučinsko vardo teniso turnyras baigtas rugpjūčio 1 d. dvejetų susitikimais. Žaisti ir taurę laimėti panoro 16 vyrų, tai yra 8 poros (pernai žaidė 11 porų). Išvakarėse palijo, bet numatytą šeštadienį padangė giedrėjo, aikštė pradžiūvo ir po pietų pradėjus susitikimus, vakare turnyras buvo baigtas.

Į turnyrą iš Vilniaus atvyko du Stanaičiai, atstovaujantys Alfredo Dučinko giminei ir ilgametėms teniso turnyro tradicijoms. Pasigedome tik jauniausio šios giminės žaidėjo Jokūbo Stanaičio.

Sužaidus po tris susitikimus, aiškėjo stipriausieji ir pretendentai į pereinamąją taurę. Trečia vieta teko radviliškiečiams Aurelijui Staugai ir Tomui Povilianskui, laimėjusiems prieš Marių Bubą ir Giedrių Vaišį 6:4, 6:3. Tuo pat metu kitoje aikštėje susitiko pirmos vietos pretendentai: vienoj tinklo pusėj  Juozas Stanaitis ir Saulius Danielius, kitoj – Edas Žižniauskas ir Eimutis Briedelis. Po dviejų setų susitikimą laimėjo Eimutis ir Edas, nugalėję rezultatu 6:4, 6:3, tad ir prakaito pergalei išlieta nedaug.

Ši pereinamoji Dučinsko vardo taurė, pirmą kartą įteikta 2016 m., tenka vis kitiems laimėtojams. Taures geriausioms teniso poroms įteikė šio turnyro organizatorius Gintaras Marcinkus.

Pernai dvejetų turnyrą laimėjo Juozas Stanaitis, žaidęs taip pat su mūsiškius Saulium Danielium.

Kazys STROLYS

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškio ligoninėje – Covid -19 viruso protrūkis

Avatar

Paskelbta

data

Neseniai Radviliškio ligoninė išgarsėjo dėl šioje įstaigoje išplitusios niežų epidemijos, rugsėjo 14 dieną redakciją  pasiekė  ligoninės  darbuotojų  informacija dėl Covid – 19 virusu  užsikrėtusių ligonių bei darbuotojų.

Covid – 19 viruso židinys – Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje

Į savaitraščio  redakciją kreipėsi Radviliškio ligoninės darbuotojos dėl Covid -19 viruso plitimo šioje įstaigoje. Pasak besikreipusiųjų, šią informaciją ligoninės vadovas V. Smalinskas bando nuslėpti, o pačioje ligoninėje kilusi didelė sumaištis.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcija  nedelsiant kreipėsi į Radviliškio ligoninės vadovą V. Smalinską  dėl  situacijos paaiškinimo, tačiau  net kitą dieną atsakymo dar nebuvo gauta. Tikimės, kad direktorius turi svarbesnių reikalų, nei informuoti radviliškiečius apie niežų ir koronaviruso epidemijas Radviliškio ligoninėje.

Savaitraščio redakcija  kreipėsi ir į Sveikatos apsaugos ministrą A. Verygą bei Radviliškio rajono savivaldybės  vadovus, prašydama patikslinti informaciją dėl koronaviruso paplitimo ligoninėje.

Atsitiktinumas, ar ne, bet tik  pateikus užklausą Sveikatos apsaugos ministerijai, po kurio laiko rajono savivaldybė savo socialinėje paskyroje pranešė apie Covid – 19 virusu užsikrėtusį Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus pacientą bei darbuotoją.

Iš savivaldybės atsiųstame rašte informacija apie koronavirusą ligoninėje buvo patvirtinta: „Šiuo metu testuojami tiek skyriuje dirbantys slaugos darbuotojai, tiek pacientai, aiškinamasi ligos išplitimo mastas. Susirgęs pacientas išvežtas į Šiaulių infekcinę ligoninę tolesniam gydymui“.
Rugsėjo 16 dieną buvo pranešta, kad užfiksuoti dar du Covid-19 ligos atvejai Radviliškio rajone. Vienas atvejis iš užregistruotųjų siejamas su Radviliškio ligoninės Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriumi. Susirgę asmenys izoliuoti. Asmenys, turėję kontaktų su susirgusiaisiais, įspėti dėl būtinybės izoliuotis. Vadinasi, Covid – 19 virusas Radviliškio ligoninėje  bei  rajone žaibiškai plinta.

Informacijos skelbti nebuvo reikalo?

Pasiteiravus savivaldybės vadovų, kodėl informacija apie Covid – 19 viruso židinį Radviliškio ligoninėje buvo paskelbta tik 15 valandą, kai ligoninės personalo darbuotojai panikuoti pradėjo daug anksčiau. Pasak  rajono vadovų, „informacija apie naujus COVID-19 atvejus paskelbiama visuomenei tuomet, kai ji būna gaunama iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, kai ji yra tiksli ir aiški. Grėsmę pacientams ir darbuotojams labiau kelia skleidžiami gandai, kurie sėja baimę ir paniką“. 
Tikėtina, kad  labiau paniką ir baimę sėja nežinomybė apie viruso paplitimo mastą bei jo ištakų vietą ir laiku nepateikta savivaldybės valdininkų  informacija. Pakalbinti radviliškiečiai buvo sunerimę, kodėl nei meras, nei Ekstremalių situacijų komisijos operacijų centro koordinatorius E. Pranys laiku nepranešė apie koronaviruso plitimą pačios ligoninės viduje.

Ligoninėje pacientų lankymas draudžiamas

Pasiteiravus, ar dėl  koronaviruso  išplitimo Radviliškio ligoninėje ji bus uždaryta, buvo atsakyta, kad to daryti nėra būtinybės. Šiuo metu pacientai aptarnaujami Radviliškio konsultacinėje poliklinikoje, o ligoninės stacionare gulinčių pacientų lankymas  uždraustas.

(Bus daugiau)

Jonas Petrikas

Skaityti daugiau

Aktualijos

Radviliškio geležinkelio stotyje rastas baltarusiškų rūkalų krovinys

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio geležinkelio stotyje pasieniečiai aptiko, įtariama,
krovininiu traukiniu iš Baltarusijos atgabentus 8 tūkst. pakelių
kontrabandinių cigarečių.

Ketvirtadienį Radviliškio geležinkelio stotyje Valstybės sienos
apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai kartu su AB
„Lietuvos geležinkeliai“ Saugos ir rizikų valdymo departamento
darbuotojais rado 30 polietilenu apvyniotų paketų. Jie gulėjo šalia
geležinkelio bėgių prie krovininio traukinio sąstato, kuris prieš
kelias valandas atvyko į šią stotį iš Baltarusijos.

Aptikti paketai buvo drėgni, nes, manoma, buvo į Lietuvą atgabenti
cisternoje su skystomis trąšomis.

Išardę paketus pasieniečiai rado 7000 pakelių cigarečių „Fest“
ir 1000 pakelių cigarečių „NZ Gold“, paženklintų
baltarusiškais akcizo ženklais.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis
Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Cigaretės saugomos Pagėgių pasienio rinktines Šiaulių pasienio
užkardoje.

Aistė Žalnieraitienė

Valstybės sienos apsaugos tarnybos

prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Pagėgių pasienio rinktinės

Viešųjų ryšių vyresnioji specialistė

  +370 46 397849

  Gintaro g. 1, LT-92237 Klaipėda

aiste.zalnieraitiene@vsat.vrm.lt

http://www.pasienis.lt

 

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019