Socialiniai tinklai

Aktualijos

Teniso turnyras

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 26 d. gražią šiltą pavakarę baigėsi  dvi dienas trukęs 14-asis vienetų A.Dučinsko taurės turnyras. Į jį buvo pakviesti visi norintys dalyvauti, tad varžybas pradėjo iš įvairių Lietuvos vietovių 22 užsiregistravę teniso gerbėjai, tarp jų – viena mergina. Po vakrykštės atrankos, rinkosi stipresnieji, žaidę be pralaimėjimų ir setas po seto išaiškėjo nugalėtojai. Finale susitiko mūsiškis Rimantas Bernadickas su skaudviliečiu, 59 metų mokytoju Vytautu Kenstavičiumi, pereitų metų pereinamosios taurės laimėtoju. Vyrai per daug jėgos nenaudojo, žaidė racionaliai ir tiksliai, bet gerokai pavargo. Nugalėtoju po dviejų setų tapo Vytautas 6:3, 6:3.

Taures įteikė Baisogalos bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas, pirmiausia paprašęs dalyvius plojimais pagerbti varžybų organizatorių Gintarą Marcinkų. Dučinsko vardo taurė įteikta Vytautui Kenstavičiui, turinčiam jau dvi pereinamąsias taures. Antra vieta teko R.Bernadickui, o trečią vietą laimėjo pasvalietis, 61 metų žaidėjas Vytautas Špokauskas, įveikęs mūsiškį Edą Žižniauską. Jis ir pernai dalyvavo šiose varžybose. Penktą vietą laimėjo daugelyje mūsų turnyrų dalyvavęs radviliškietis Aurelijus Stauga.

Dučinsko vardo teniso turnyras baigtas rugpjūčio 1 d.dvejetų susitikimais. Žaisti ir taurę laimėti panoro 16 vyrų, tai yra 8 poros (pernai žaidė 11 porų). Išvakarėse palijo, bet numatytą šeštadienį padangė giedrėjo, aikštė pradžiūvo ir po pietų pradėjus susitikimus, vakare turnyras baigtas .

Į turnyrą iš Vilniaus atvyko du Stanaičiai, atstovaujantys Alfredo Dučinko giminę ir ilgametes teniso turnyro tradicijas. Pasigedome tik jauniausio šios giminės žaidėjo Jokūbo Stanaičio.

Sužaidus po tris susitikimus, aiškėjo stipriausieji ir pretendentai į pereinamąją taurę. Trečia vieta teko radviliškiečiams Aurelijui Staugai ir Tomui Povilianskui, laimėjusiems prieš Marių Bubą ir Giedrių Vaišį 6:4, 6:3. Tuo pat metu kitoje aikštėje susitiko pirmos vietos pretendentai: vienoj tinklo pusėj  Juozas Stanaitis ir Saulius Danielius, kitoj – Edas Žižniauskas ir Eimutis Briedelis. Po dviejų setų susitikimą laimėjo Eimutis ir Edas, nugalėję rezultatu 6:4, 6:3, tad ir prakaito pergalei išlieta nedaug.

Ši pereinamoji Dučinsko vardo taurė, pirmą kartą įteikta 2016 m., tenka vis kitiems laimėtojams. Taures geriausioms teniso poroms įteikė šio turnyro organizatorius Gintaras Marcinkus.

Pernai dvejetų turnyrą laimėjo Juozas Stanaitis, žaidęs taip pat su mūsiškius Saulium Danielium.

Kazys STROLYS

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Europos paveldo dienos 2020 Radviliškio rajone

Avatar

Paskelbta

data

Rugsėjo 18 d. Radviliškyje tradiciškai vyko Europos paveldo dienos, kurių tema šiais metais – paveldas ir edukacija. Ta proga keliauti po rajoną ir susipažinti su paveldu ir edukacijomis miesto mokinius pakvietė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus Paveldosaugos ir turizmo poskyris.

Į ekskursiją vyko mokiniai ir mokytojai iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos ir Radviliškio V. Kudirkos progimnazijos. Miesto centre tradiciškai buvo iškelta Europos paveldo dienų vėliava.

Po vėliavos pakėlimo ir sveikinimo žodžių mokiniai ir mokytojai susėdo į autobusą ir patraukė į pirmą kelionės tašką – Šeduvos kultūros ir amatų centrą. Šeduvos užvažiuojamuose namuose Šeduvos kultūros ir amatų centro darbuotojai supažindino su keramikos paslaptimis. Vyko edukacinis užsiėmimas, kuriame mokiniai iš molio lipdė dubenėlius.

Šeduvos bažnyčioje mokiniai iš arti galėjo pamatyti, kaip atrodo bažnyčios vargonai, bei klausėsi įdomių pasakojimų apie senąją Šeduvą.

Antrasis sustojimo taškas buvo Baisogalos dvaras. Čia ekskursijos dalyviai galėjo pasivaikščioti po dvaro parką, pasigrožėti dvaro pastatu ir susipažinti su dvaro istorija. Pasivaikščiojus po Baisogalos dvaro teritoriją, ekskursantai buvo pakviesti pakvietė vykti į Pakiršinio dvarą ir jame įsikūrusį Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centrą.

Ten mokiniams buvo papasakota dvaro istorija, mokiniai buvo supažindinti su etninės kultūros ir amatų centro veikla, kokiais amatais jie užsiima, kokias vykdo edukacines veiklas. Mokiniai turėjo galimybę išbandyti vieną iš daugelio edukacinių užsiėmimų – draugystės apyrankės pynimą. Nespėjusieji nusipinti apyrankės, ją baigs parsivežę namo.

Iš Pakiršinio dvaro Europos paveldo dienų dalyviai patraukė atgal į jų laukiantį autobusą ir kupini įspūdžių išvyko atgal į Radviliškį.
Visos ekskursijos metu buvo laikomasi visų saugumo priemonių.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus Paveldosaugos ir turizmo poskyrio informacija

Skaityti daugiau

Aktualijos

Į patikros punktus – taksi automobiliu

Avatar

Paskelbta

data

Daugelis rajono gyventojų teiraujasi, kaip nuvykti į patikros punktą pasitikrinti dėl Covid – 19 neturint automobilio. Vienas iš būdų – vykti tam pritaikytu  taksi automobiliu.

Šiam taksi automobiliui suteiktas Radviliškio rajono savivaldybės leidimas vežti Radviliškio miesto ir rajono žmones į mobilų patikros punktą. Vežamas tik 1 žmogus nustatytu laiku. Kelionės metu būtina dėvėti kaukę ir vienkartines pirštines. Po kiekvienos patikros automobilis dezinfekuojamas ir vėdinamas 20 min. Registruotis kelionei į patikros punktą  reikia  tel. 8 686 67136.

„Radviliškio  krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019